18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zrzucił 75 kg w rok

stworek • 2013-04-05, 16:05
Koleś zrzucił 75kilogramów w jeden rok, oto krótki filmik jak wyglądał przed i po tym wyczynie.
Zrobić teraz operację usunięcia nadmiaru skóry i kozak w ch*j :-)

cleo4747

2013-04-05, 20:11
Mega szacun ode mnie.. sama zrzuciłam dopiero 8, a 75 to jest coś na prawdę mega O.O i w sumie racja, gdyby rozłożył to na dłuższy czas i więcej poświęciłby na klate i brzuch to móglby uniknąć obwisłej skóry O.O ale i tak szczena na podlodze :D

głodny_toster

2013-04-05, 20:13
cleo4747 napisał/a:

Mega szacun ode mnie.. sama zrzuciłam dopiero 8, a 75 to jest coś na prawdę mega O.O i w sumie racja, gdyby rozłożył to na dłuższy czas i więcej poświęciłby na klate i brzuch to móglby uniknąć obwisłej skóry O.O ale i tak szczena na podlodze :D




Mi się wydaje, że on po prostu nie ćwiczył od samego początku. Waga leciała szybko, bo się głodził i skóra nie nadążyła sie przystosować, no i do tego brak mięśni...

Sarderus

2013-04-05, 20:26
Jak czytam "brak mięśni" to mam wrażenie, że osoby to piszące nie ukończyły podstawówki.

głodny_toster

2013-04-05, 20:40
Sarderus napisał/a:

Jak czytam "brak mięśni" to mam wrażenie, że osoby to piszące nie ukończyły podstawówki.




Jak czytam takie przypie**alanie się o szczegół, który zapewne wszyscy zrozumieli, to mam chęć Ci przyj***ć. Ale jestem kulturalnym człowiekiem i unikam bezsensownego przypie**alania się i rękoczynów, dlatego pozwolę sobie tylko na drobną sugestię, zresztą "odgapioną" od innego użytkownika. Zajmij się dalej czytaniem i stawianiem piw. Nie pisz już nic więcej ;]

Siemin

2013-04-05, 20:47
To się nazywa siła psychiki. Koleś wreszcie postanowił coś zrobić ze sobą, a nie użalać się jak reszta grubasów, że mają 'grube kości' albo złą genetykę. Niestety w 90% przypadków osób otyłych tak jest, że każdy oszukuje samego siebie i tłumaczy to swoją genetyką po czym zaczyna wpie**alać tłuste rzeczy. Wiem to po sobie bo również byłem osobą otyłą i tak samo tłumaczyłem mój problem ale na szczęście w życiu niektórych nadchodzi taki dzień, że nagle postanawiasz coś zrobić ze sobą i robisz to na 100%. Mi w ciągu 5 miesięcy udało się zrzucić 32 kg i nie było to aż takie trudne, trzeba tylko chcieć. Szacunek dla kolesia jak i wszystkich innych, którzy walczą ze swoimi kilogramami.

Sixsoul

2013-04-05, 21:26
Abonament w WoW'ie się skończył i takie efekty...

Lupi

2013-04-05, 21:39
Miałem tak jak wyprowadziłem się z domu i skonczyły sie domowe obiadki - byle co zjeść ( nie fast food) byle zapchac żoładek - z 89 do 61 kilo w niecałe 3 miechy.

A koleś... może i schudł, ale teraz tylko operacja plastyczna lub przytycie pomoże mu z tymi cycami...

HEILicopter

2013-04-05, 22:57
Ja zrzucilem w rok 49kg i k***a tak nie wygladam. Zero obwisow. Dieta + aeroby i cardio. Jak sie k***a zrzuca siedzac na dupie to tak jest.
Dobra zasada 70% dieta 30% cwiczenia.

lu...........5z

2013-04-05, 23:02
pilaf666 napisał/a:

Ja zrzucilem w rok 49kg i k***a tak nie wygladam. Zero obwisow. Dieta + aeroby i cardio. Jak sie k***a zrzuca siedzac na dupie to tak jest.
Dobra zasada 70% dieta 30% cwiczenia.



ten typ z filmiku ewidentnie nie siedzi na dupie

HEILicopter

2013-04-05, 23:40
@up
tylko nak***ia silowo. Nie nak***ia aerobow jak to sie powinno robic w przypadku zrzucania najczesciej. Interwaly i dobrze ulozone aeroby to klucz do sukcesu.

Skurvinox

2013-04-06, 10:13
Dziamian napisał/a:

chciałbym mieć taką motywację jak on :/ jak to zrobić ?

To proste. Wyjeb modem za okno, żeby nie kusiło i zacznij ćwiczyć pie**olony grubasie.

Garownik

2013-04-06, 11:26
Bo najpierw się na mase bierze.

t0biash

2013-04-06, 17:37
A teraz efekt jojo i ch*j :amused:

kubczyk

2013-04-06, 23:52
pilaf666 - nie wiem czy wiesz, ale trening siłowy to również trening interwałowy, a zwisy które ma nie są od nie robienia aerobów. Każdy ma swoje predyspozycje genetyczne odnośnie SKÓRY. Jego przypadek już kwalifikuje się do operacji bo choćby się zesrał, smarował kremami i łykał kosmiczne ilości o3 to tego nie naciągnie nie ma chvja we wsi.

skinskin

2013-04-11, 00:46
nie ma dlugich wlosow- nie ma okejki