18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zorganizowane walki gangów

Modliszka • 2009-11-30, 17:03
Rosyjskich gangów .... :->



xqvz

2009-11-30, 17:07
Jednak nie tylko w piciu wódki są lepsi.

~Tołdi

2009-11-30, 17:08
Szybciej chuligani klubu X tłukący się z chuliganami klubu Y czy jak wy to tam nazywacie? Kibole? ;)

VAN

2009-11-30, 17:18
Mi to na gang nie wygląda , tylko na debilizm który jest także u nas ( tak zwana ustawka ) Żeby tępe łby miały się na czym wyżyć , czyli tak zwane ( ŻAŁOSNE )

Byczarz

2009-11-30, 17:19
xqvz napisał/a:

Jednak nie tylko w piciu wódki są lepsi.


Nie widziałeś polskich ekip. ; )


Mi tam takie ustawki odpowiadają. Jak ktoś chce się napie**alać to idzie i się bije. Zasady mają- określona ilość osób, żadnego sprzętu, katowania leżących już na ziemi. Traktują to jako swojego rodzaju sport i nie krzywdzą przy tym niewinnych ludzi i samych siebie(bo wbrew pozorom tam nie zginiesz).
Szkoda tylko, że w Polsce jest jeszcze mało takich ludzi i lubią napie**alać niewinnych przechodniów za telefonik. ; d

Saia

2009-11-30, 17:19
VAN a wolisz by ciebie po mordzie obiły czy siebie nawzajem ?

VAN

2009-11-30, 17:24
Saia, słuchaj nie trzymam z takimi ludźmi , bo nawet się dobrze wysłowić nie umieją , więc nie mają mnie za co obić , no chyba , że tak menda się najebie i nie ma co robić i zaczepia na ulicy bo ktoś mu do papy nie dał . To wtedy tak . A z drugiej strony to dobrze , że te barany się tłuką w lesie niż na ulicach , stadionach bo to aż przykre jest . A w lesie mają spokój to niech się nawet pozabijają zwisa mi to .

~Tołdi

2009-11-30, 17:26
VAN napisał/a:

stadionach



Kiedy to ostatnio w Polsce była awantura na stadionie?? Bo ja nie pamiętam...

VAN

2009-11-30, 17:29
Tołdi, nie powiedziałem ostatnio ? Ogólnie , a co nie było ? Było od cholery tego

in...........ce

2009-11-30, 17:31
VAN tych gosci często następnego dnia można spotkać na uczelniach. To nie są lata 90 gdzie takich jak ty bił dres 2x2m i zabierał fanty. Poza tym ludzie biją się od zawsze dlatego że to lubią tak jak ty lubisz mądrzyć się przed komputerem. :P

VAN

2009-11-30, 17:35
intrance napisał/a:

jak ty bił dres 2x2m



Nie przypominam sobie . Stary masz złe doświadczenie z dzieciństwa widzę , że inni uzbierali na tobie dużo ( jak ty to nazywasz) "fantów"

ko...........67

2009-11-30, 17:41
Wiecie co z nimi zrobić...

s_LP

2009-11-30, 17:53
VAN napisał/a:

nie trzymam z takimi ludźmi , bo nawet się dobrze wysłowić nie umieją

postawiłem piwo za poprzedni post, ale za ten to Ty mi wisisz chyba litra ;)

jak napisałkolega niżej, a ja ręczę swoim życiem, że wśród tych ludzi nie ma wyłącznie "dresów". co więcej, pewnie zdziwi Ciebie, jak i wielu innych ludzi, liczba studentów, osób z wykształceniem wyższym, właścicieli firm etc nie występują w ilościach śladowych ;)

pozdrawiam, dalsza polemika na PW, chyba że ktoś znów zacznie pisać newsy z dupy. ave!

panzerfaust

2009-11-30, 18:24
na areny z takim czymś i bilety sprzedawać