18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zorganizowane walki gangów

Modliszka • 2009-11-30, 17:03
Rosyjskich gangów .... :->



jonek00

2009-11-30, 18:49
panzerfaust napisał/a:

na areny z takim czymś i bilety sprzedawać



no pewnie że na areny. chętniej bym obejrzał taką ustawkę na stadionie niż mecz piłki nożnej i dam sobie jaja uciąć że nie tylko ja. jak ludzie lubią tłuc się po mordzie, a jednocześnie potrafią się zorganizować w równe grupy, ustalić zasady i bić się na odludziu to mają moje gorące poparcie, bo tym nie robią sobie rozrywki kosztem postronnych ludzi tylko siebie na wzajem.

i tak powinno być :ok:

So...........un

2009-11-30, 19:00
Gołe klaty zwycięzyły !! wierzyłem w nich

Flesz666

2009-11-30, 19:22
Kiedy to ostatnio w Polsce była awantura na stadionie?? Bo ja nie pamiętam... Górnik - Widzew Górnik pod stadionem z nożami!!!

ko...........67

2009-11-30, 19:25
Chleba i igrzysk !
Racji troche masz ale ja jestem zwolennikiem takich walk zamiast kary śmierci.
Coś ala "Potępiony"
Tyle że na arenie winowajcy mają siekiery i kije bejsbolowe a ten który wygra dostaje dożywocie ale w w miare dobrych warunkach (cela z tv itd)
Reszta po prostu ginie jak ścierwo.

Ps. nie zaczynać dyskusji tutaj o karze śmierci od tego klop i wikipedia tam lista argumentów i kontrargumentów

vcore

2009-11-30, 19:42
Komu przeszkadzają takie ustawki? To są dorośli ludzie którzy decydują sami o sobie - media z tego zrobiły najgorszą zbrodnie i patologie a wy w tym gównie trwacie nadal, to że ktoś się lubi bić nie znaczy że jest kretynem

Na ringu jak się biją i puszczają to w TV to jest fajnie - a jak się kilkunastu dorosłych facetów bije bez widowni to zbrodnia - patologia - kara śmierci

ko...........67

2009-11-30, 19:45
Kur*** mózgu czy ja pisze że za takie coś powinna być ?
Pisze że taka walka była by fajnym motywem wykonywania kary śmierci.
Czytanie nie boli.
Ich życie niech robią ze sobą co chcą tego nie potępiam

vcore

2009-11-30, 20:36
Fajnym motywem wykonywania kary śmierci, ludzie k***a czy internet was już całkowicie zeszmacił?

ko...........67

2009-11-30, 20:44
vcore napisał/a:

Fajnym motywem wykonywania kary śmierci, ludzie k***a czy internet was już całkowicie zeszmacił?



Chyba pomyliłeś forum...
Co według Ciebie może znaczyć sadistic ?
Jeśli sadyzm tutaj Cie dziwi to odsyłam pod www.jestemwrażliwymkatolikiem.pl

vcore

2009-11-30, 21:24
Haha sadyści z internetu, prosze cie człowieku nie rozśmieszaj mnie - ten portal to skupisko nastolatków z których każdy myśli że oglądając przemoc i śmierć staje się bardziej dorosły i odważny, a jak znam życie rzyga do skarpety widząc na ulicy krew czy martwego człowieka, i gwarantuje ci dzieciaku że w życiu widziałem więcej przemocy niż ty na tym portalu jesteś w stanie obejżeć przez cały dzień, ja w przeciwienstwie do co niektórych nie muszę sobie udowadniać w internecie jaki to jestem odważny i mroczny, większość z was pewnie dostaje palpitacji serca widząc na ulicy bójkę - więc darujcie sobie to żałosne pie**olenie, lubie zaglądać na ten portal ale nie trawie pieprzenia o tym jak - gdzie - czym - kogo zabić aby było fajnie, fajnie k***a to wyjdź sobie na ulice i rozwal przypadkowemu przechodniowi potylicę pustakiem i nagraj telefonem - na mnie żadna przemoc czy śmierć nie robi wrażenia bo z tego wyrosłem, były czasy kiedy całego rottena znałem na pamięć - ale kiedy to było? w podstawówce, na monitorze wszystko ogląda się łatwo, jednak nie jest to nawet ułamek tego jakie wrażenie na psychice robi widok konającego w kałuży krwi człowieka pod podwoziem samochodu, wiem bo widziałem coś takiego na własne oczy i gwarantuje że nikt nie chciał by zobaczyć czegoś takiego drugi raz

Ra...........og

2009-11-30, 21:31
vcore
Wiek: 20

Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 6
vcore napisał/a:

ten portal to skupisko nastolatków z których każdy myśli że oglądając przemoc i śmierć staje się bardziej dorosły i odważny


Jeszcze rok temu sam byłeś nastolatkiem... ;-)
vcore napisał/a:

w życiu widziałem więcej przemocy niż ty na tym portalu jesteś w stanie obejżeć przez cały dzień


Zajebisty powód do dumy ;-)
vcore napisał/a:

jednak nie jest to nawet ułamek tego jakie wrażenie na psychice robi widok konającego w kałuży krwi człowieka pod podwoziem samochodu, wiem bo widziałem coś takiego na własne oczy i gwarantuje że nikt nie chciał by zobaczyć czegoś takiego drugi raz


Na tym portalu jest psoro osó które jednak by to z chęcia zobaczyły...

vcore

2009-11-30, 21:44
Przez "nastolatek" rozumiesz dojrzałośc psychiczną czy fizyczną? Bo widzisz ja znam wielu ludzi w wieku co najmniej dorosłym a zachowują się jak dzieciaki z gimka,

Jeśli nawet byłby to powód do dumy to nie chce dawać nikomu do zrozumienia ze jestem z tego dumny a już napewno nie w sieci, żyjemy natomiast w prawdziwym świecie a nie tylko tym gównem który widzi się na monitorze - i bebechy czy jucha na monitorze na mnie żadnego wrażenia nie robią, i gwarantuje że nikt nie chciał by drugi raz zobaczyć takiej rzeczy, jestem bardziej niż pewny - a jeśli rzeczywiście to kogoś jara to nie jest to normalne, to nie są nawet lekkie uchybienia psychiczne tylko cięzka psychoza

ed...........87

2009-12-01, 03:30
leżysz jesteś martwy, a nie jak u nas do zajabania :-?

Mar666

2009-12-01, 03:58
To nie gangi tylko chuligańska ustawka dwóch wrogich ekip... o ile się nie mylę CSKA Moskwa vs Spartak Moskwa... Wygrana jak zawsze CSKA

~Tołdi

Bywają jeszcze zadymy na stadionach ;) np: mało brakowało a na Derbach 3miasta 25.11 w przerwie meczu Areczka by wjechała do betonów ;)