18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żony

BongMan • 2013-01-09, 12:05
Spotkało się trzech policjantów na piwku.
Jeden mówi:
- Załatwiłem swojej żonie pracę w Policji, idzie teraz na kurs podstawowy.
Drugi mówi:
- Ja swoją wsadziłem do wojska i jest na sanitarce.
Na to trzeci:
- A ja swoją żonę wolę sam r*chać...

Lumpy1

2013-01-09, 21:16
w dupie byliście i gówno lizaliście!
Piwko się należy bo dobry dowcip i ch*jowa życiowa prawda.
Wasze kobiety w mundurówce to k***ikłaki i nic więcej...
Sam widzę ile k***iszonów zakłada mundur i 3x więcej nsrów które jebią się wszędzie i z każdym.
(nie żeby nie były takie potrzebne) ale to może być wasza żona, siostra, matka.
Bonguś w złą stronę od nowego roku idziesz same dobre dowc**y.

ka...........ma

2013-01-09, 23:01
Lumpy1 napisał/a:

w dupie byliście i gówno lizaliście!
Piwko się należy bo dobry dowcip i ch*jowa życiowa prawda.
Wasze kobiety w mundurówce to k***ikłaki i nic więcej...
Sam widzę ile k***iszonów zakłada mundur i 3x więcej nsrów które jebią się wszędzie i z każdym.
(nie żeby nie były takie potrzebne) ale to może być wasza żona, siostra, matka.
Bonguś w złą stronę od nowego roku idziesz same dobre dowc**y.


Niestety nie tylko tam (choć policyjne k***iszcza niestety znam z autopsji) tak samo jest w większości państwowych miejsc pracy :banany:

Hu...........ia

2013-01-10, 12:47
kawal-chama i Lumpy1 wyluzujcie. Filmy pokroju "Wyjazd integracyjny" - stąd mniemanie, że wszystkie urzędasy etc. pie**olą się na nich na okrągło, czy na szkoleniach, czy w sanatoriach... Z drugiej strony trochę w tym prawdy jest. Znam typa co wyjechał gdzieś w delegację, do jego żonki po drabinie i przez okno wdrapywał się "Romeło" (ch*j że też żonaty) i zrobił dzieciaka. A już parę lat minęło i widać do kogo podobny, ba... nawet ruchy ma identyczne i mimikę twarzy.

ka...........ma

2013-01-10, 17:46
hurtownia_magnetowidów napisał/a:

kawal-chama i Lumpy1 wyluzujcie. Filmy pokroju "Wyjazd integracyjny" - stąd mniemanie, że wszystkie urzędasy etc. pie**olą się na nich na okrągło, czy na szkoleniach, czy w sanatoriach... Z drugiej strony trochę w tym prawdy jest. Znam typa co wyjechał gdzieś w delegację, do jego żonki po drabinie i przez okno wdrapywał się "Romeło" (ch*j że też żonaty) i zrobił dzieciaka. A już parę lat minęło i widać do kogo podobny, ba... nawet ruchy ma identyczne i mimikę twarzy.



Ale nie ma czego luzować bo ja się nie napinam. To co piszę znam /niestety/ z autopsji (Policja) i informacji z pierwszej ręki - koleżanki (prokuratura, Urząd Skarbowy)

Hu...........ia

2013-01-10, 21:32
@up
Prokuratura to nawet słyszałem coś niecoś, ale o Policji... Jak będziesz miał jakiś ciekawy artykuł/film na ten temat, to wiesz gdzie wrzucić :-)

ka...........ma

2013-01-11, 12:18
hurtownia_magnetowidów napisał/a:

@up
Prokuratura to nawet słyszałem coś niecoś, ale o Policji... Jak będziesz miał jakiś ciekawy artykuł/film na ten temat, to wiesz gdzie wrzucić :-)



Sorry ale historii mnie i mojej ex to ja tutaj opisywać nie będę :idzwch*j: