18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żonglowanie kotem

torro • 2012-11-29, 16:42
Biedny kotek...

torro

2012-11-29, 21:18
Gl0BaL napisał/a:

Chyba nikt kota z was nie miał. Tego nie można nazwać znęcaniem się ponieważ kot bawił się jeszcze lepiej niż ten łysol. Oczywiście nie do przesady, ale też czasem pie**olnę kotem (dorosłym rzecz jasna) na drugi koniec pokoju, a ten podbiega i chce więcej O,o.


Zgaduję, że tatuś się z tobą tak bawił i ci się spodobało...

push3k

2012-11-29, 21:26
Ludzie tu jest sadol. Mnie też się nie podoba żonglerka kotem, ale jakbym chciał popłakać w necie to bym wrzucił filmik na wykop i tam zrobił burzę.

Bananowy_keczup

2012-11-29, 21:26
jest proste rozwiązanie problemu, ban dla obrońców kotów i od razu sadol stanie się "lepszym" miejscem

grubychudy

2012-11-29, 21:42
było by ciekawiej jak by go podpalił ;]

sz...........r9

2012-11-29, 22:06
jedrzej152 napisał/a:

k***a jak ja ludzi nie mogę zrozumieć. Pod każdym ciotowatym filmikiem od ch*ja komentarzy jak to sadol na psy schodzi. Zamiast się cieszyć że troche koleś kota pomęczy to się sracie o to jaki ten kot biedny

:wisielec: :homer:



push3k napisał/a:

Ludzie tu jest sadol. Mnie też się nie podoba żonglerka kotem, ale jakbym chciał popłakać w necie to bym wrzucił filmik na wykop i tam zrobił burzę.



pie**olicie. Jakoś po komentarzach nie widać żeby ktoś płakał po kocie. Tylko autor tematu coś tam wspomniał.
Do mycia i spać

vedkonner

2012-11-29, 22:42
Jakby k***a 2-letnie dziecko męczył nożem kuchennym by nie było tyle spamu co we wstawionym materiale o żonglowaniu kotem. j***ni obrońcy praw zwierząt, szczególnie kiedy w/w jeszcze sobie szczęśliwe biega.

push3k

2012-11-29, 23:29
szwagier9 napisał/a:


pie**olicie. Jakoś po komentarzach nie widać żeby ktoś płakał po kocie. Tylko autor tematu coś tam wspomniał.
Do mycia i spać

Płacz to była przenośnia geniuszu. Pośledź temat, a znajdziesz kilku ludzi, którzy są niezadowoleni z filmiku.

maharadzdza

2012-11-30, 00:27

Robajson

2012-11-30, 15:19
Jedyną przyjemność jaką mam podczas wizyty u teściowej to kręcenie kotem na panelach :D