18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żona wraca z zebrania

bohdan_lazuka • 2013-09-23, 20:07
Własne:

Żona wraca z zebrania w szkole. Wchodzi i od drzwi marudzi.

- młody wykąpany?
- TAK odpowiadam,
- kaszka zrobiona, dałeś mu?
- TAK odpowiadam
Żona niezadowolona z odpowiedzi mówi:
- a czemu nie pozmywane?
Na to starszy syn odpowiada:
- bo nie pozmywałaś!!

hahahah

Syn sadol!

sskull

2013-09-23, 20:24
Stary... Jesteś p*zdą w tym związku jeżeli to ona zadaje Ci takie pytania, a nie Ty jej. Ona wraca z wywiadówki, a Ty siedzisz w kuchni i niańczysz dzieciaki.

I jeszcze do tego broni Cie syn bo sam potrafisz odpowiedzieć tylko TAK kochanie..

Admix

2013-09-23, 20:29
@up
Wierzysz w to, że ktokolwiek na sadolu ma żonę? A co dopiero dzieci?
ch*jowa historia "wyssana z palca" według mnie ;]

Władka

2013-09-23, 20:31
a syn żyje?

Misiek_KRK

2013-09-23, 20:33
nie syn sadol tylko żona SADOL :) , a mąż c**a.

Miziou

2013-09-23, 20:33
sskull napisał/a:

Stary... Jesteś p*zdą w tym związku jeżeli to ona zadaje Ci takie pytania, a nie Ty jej. Ona wraca z wywiadówki, a Ty siedzisz w kuchni i niańczysz dzieciaki.

I jeszcze do tego broni Cie syn bo sam potrafisz odpowiedzieć tylko TAK kochanie..



Tak mówisz, bo jeszcze nie wiesz, że w prawdziwym związku dzielimy się obowiązkami. To bardzo proste. Jeśli Ty robisz coś, to Twoja żona robi w tym momencie coś innego. To są naczynia połączone - taki związek. Niestety, ale to musi tak być. Inaczej nie zbudujesz niczego trwałego, co będzie oparte na kompromisie, który tak w związku jest ważny. Należy, a nawet trzeba się dzielić obowiązkami. Jeśli więc Twoja kobieta robi kolację, Ty ją zjadasz; jeśli sprząta mieszkanie, Ty brudzisz; jeśli urodziła syna, to ma być Twój syn i doskonale zauważać jak w tym domu powinno być. Proste? Proste.

sskull

2013-09-23, 20:39
@up
To jest sadistic, a nie poradnia małżeńska... Tu nie należy się chwalić tym, że kobieta ma nad tobą władzę.

Każdy sadol, a nawet sadolka dobrze wie gdzie jest miejsce kobiety :)

Miziou

2013-09-23, 20:49
sskull napisał/a:

@up
To jest sadistic, a nie poradnia małżeńska... Tu nie należy się chwalić tym, że kobieta ma nad tobą władzę.

Każdy sadol, a nawet sadolka dobrze wie gdzie jest miejsce kobiety :)



nie wpadłbym na to sam, dzięki: graficzna prezentacja poniżej ;)


sskull

2013-09-23, 20:58
@up
Nie ma za co :D Po przeczytaniu twojego pierwszego posta od razu stwierdziłem, że nie jesteś zbyt bystry i sam na to nie wpadniesz. :mrgreen:

andrewerty

2013-09-23, 21:05
Miziou napisał/a:

Tak mówisz, bo jeszcze nie wiesz, że w prawdziwym związku dzielimy się obowiązkami. To bardzo proste. Jeśli Ty robisz coś, to Twoja żona robi w tym momencie coś innego. To są naczynia połączone - taki związek. Niestety, ale to musi tak być. Inaczej nie zbudujesz niczego trwałego, co będzie oparte na kompromisie, który tak w związku jest ważny. Należy, a nawet trzeba się dzielić obowiązkami. Jeśli więc Twoja kobieta robi kolację, Ty ją zjadasz; jeśli sprząta mieszkanie, Ty brudzisz; jeśli urodziła syna, to ma być Twój syn i doskonale zauważać jak w tym domu powinno być. Proste? Proste.


przestań pie**olić bo czyta się to jak porady z cosmopolitan :shock:
wyjdź chłopie spod pantofla bo tu jest inny lepszy świat...
gadki o "budowaniu czegoś trwałego" to tekst cip którzy boją się przeciwstawić żonie i coś skrytykować żeby jej nie urazić.
:roll:

bohdan_lazuka

2013-09-23, 21:28
@up@up@up@up, nie zawiodłem się na użytkownikach sadistic.pl (no może poza Miziou). Wam to trzeba łopatą rysować na żwirze piktogramy, żebyście k***a zrozumieli pustaki j***ne coś takiego jak:
- ironia
- groteska
- dowcip

hahhahaaa. Nobla dostanę za badania nad ludzką głupotą.

Miziou

2013-09-23, 21:40
bohdan_lazuka napisał/a:

@up@up@up@up, nie zawiodłem się na użytkownikach sadistic.pl (no może poza Miziou). Wam to trzeba łopatą rysować na żwirze piktogramy, żebyście k***a zrozumieli pustaki j***ne coś takiego jak:
- ironia
- groteska
- dowcip

hahhahaaa. Nobla dostanę za badania nad ludzką głupotą.



Piwko ;)

javal

2013-09-23, 21:59
Biedny Miziou, chyba nikt nie doczytał jego posta :D

Miziou

2013-09-23, 22:04
javal napisał/a:

Biedny Miziou, chyba nikt nie doczytał jego posta :D



Czuję się taki niedoceniony i smutno mi :D


lukasz1931

2013-09-23, 22:06
Niezły odważnik z tego twojego synka, skoro po powrocie z wywiadówki odważył się jej jeszcze pyskować