18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żołnierze wysadzili gniazdo szerszeni

epluribusunum • 2013-03-14, 15:46
nie wiem z czego zaj***li ale sądząc po reakcji właścicieli tamtego roju w skale byli bardzo zdenerwowani i chcieli pogadać z kierowcą autka ;)


[





sporawe te owady ^^

Fearsometickler

2013-03-15, 09:49
Nienawidzę wszystkiego, co ma czarno-żółte paski, lata i bzyczy (może za wyjątkiem pszczół miodnych). Najchętniej, gdybym mógł, spaliłbym w p*zdu każde jedno gniazdo na świecie i ch*j by mnie obchodziła ekologia i całe to zielone pie**olenie.

Ji^HaD

2013-03-15, 11:32
ciekawey czy czlowiek zdazyl by poczuc jakas banie od jadu przed smiercia jakby tak stal tam zamiast kamery

Lingu

2013-03-15, 19:23
Szerszenie to sk***iele do kwadratu! Pamiętam jak kiedyś, podczas prac na podwórku, dla mojego ojca jeden pod koszulkę wleciał. j***ny użądlił chyba sześć czy siedem razy w klatę. Po 30 minutach szyja mu spuchła, więc łyknął chyba z pół blistra wapna i leżał dobre kilka godzin z zimnym okładem na czoło, szyję też. Zbladł i spocił się przy tym niemiłosiernie.

minek93

2013-03-16, 21:30
My mieliśmy w kominie gniazdo to dziadek palnikiem zaczął je palić. Rzeczywiście skrzydła się palą ale nadal żyją, potem kilkanaście takich wk***ionych chodziło mi po po ziemi w ogródku...

@bongman mi raz wleciało 6 naraz do pokoju wtedy jest hardcore, ja odpuściłem.