18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żołnierze RPK

Stefan_Siarzewski • 2012-03-16, 10:30
Prawilny chłopaczyna przedstawia swój pogląd na temat wyglądu swej prawilnej dziewczyny.



Nikczemny_Płód

2012-03-16, 11:05
No k***a ale gość bądź co bądź ma racje... Laske ma zajebistą bez tych k***a udziwnień, plus dla niego.

1) Solarium, popieram w 100%.
2) Białe kozaki, to nieodzowny atrybut kurew.
3) Mocna tapeta, średnia - jak dziewczyna ładna to na ch*j jej to (na sadolu dość ryzykowne stwierdzenie).
4)Miniówki, ja tam lubie ale jakaś fikusna spódnica trochę dłuższa jest zajebista.

Ogólnie tym ma dobrze pokładane. Piwo!

idzior

2012-03-16, 11:27
W momencie tapiru ładna lala pokazana...

FoQs3k

2012-03-16, 11:30
ale ten program jest poj***ny.

McMenel

2012-03-16, 11:48
Widać psychologia na poziomie zerówki. Co prawda zbytnia przesada jest zła ale kobieta ma prawo ubierać się w co chce. Przypomina mi się taka sytuacja siedzimy z koleżanką i kumplem w pokoju mamy wyjść. Ona jak to kobieta podchodzi do lustra i zaczyna poprawiać makijaż. Kumpel stwierdzenie " po co poprawiasz skoro i tak jesteś ładna". I moje stwierdzenie to nie tobie ma się podobać ani innym facetom. Kobieca psychika jest taka iż ma być najpiękniejsza tylko po to aby inne kobiety wiedziały że są gorsze i brzydsze. Kobiety nie malują się dla facetów ale dla kobiet aby inne były zazdrosne.
P.S. O gustach się nie dyskutuje.

Fazer6

2012-03-16, 12:03
FoQs3k napisał/a:

ale ten program jest poj***ny.



program nie jest poj***ny, to ludzie są poj***ni

mare30ks

2012-03-16, 12:55
co to za zolnierz rpk? widac ze to jakas p*zda z pod bloku pijaca krolewskie i jarajaca jointy
jakby mu jakas blachara w bialych kozakach wystawila cipsko pod nos to by j***l do utratu tchu (czyli jakies 15sekund) a na jego laske to nikt nie moze spojrzec

ra...........90

2012-03-16, 13:48
Ludzię są tam podstawiani, i każdy szanujący się obywatel używający mózgu powinien to rozumieć !!! Ile razy będe powtarzał ?

Krupnykowsky

2012-03-16, 14:05
@up pewnie do czasu aż dostaniesz piwo za swój powtarzający się post :roll:

.:...........:.

2012-03-16, 14:07
Spawacz123 napisał/a:

@up pewnie do czasu aż dostaniesz piwo za swój powtarzający się post



Wtedy pewnie zwiększy ich ilość. :-/

Sl...........nx

2012-03-16, 14:28
Na tym zdjęciu z archiwum wygląda o wiele lepiej, niż w studio.
Gość ma trochę racji, ale przegina w drugą stronę. Nie ma niczego złego w delikatnym makijażu czy w spódniczkach mini, ważne tylko, by zachować umiar.

EudezetReprezent

2012-03-16, 14:54
gosc wyglada jak by jaral helupe laska wygladala fajniej wczesniej przed kamera wyglada o wiele ch*jowiej

JarekJUHC

2012-03-16, 17:18
Koleś jest lekko porytym prymitywem .. egoista do kwadratu .

l82

2012-03-16, 17:21
w sumie panna brechta- on też- więc źle nie jest

może zboczenie że tak niby strasznie ciśnie aleeee

jak pannie nawrzucano do głowy ze ma wyglądać jak nie wiem co- straszyć nad ranem jak facet bez alkoholu a ona bez makijażu... Ta jest tu bez i wygląda dobrze- to na co jej szpachla ?

ja mam akurat takie podejście do dużych ciemnych okularów- z założenia wychodzę że skoro ktoś takie nosi ma podbite oko/zeza/wytrzesz oczu czy coś w tym stylu

taka moda że nie rozróżnisz piękności od potwora ;)