18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żołnierze RPK

Stefan_Siarzewski • 2012-03-16, 10:30
Prawilny chłopaczyna przedstawia swój pogląd na temat wyglądu swej prawilnej dziewczyny.



Plecionkarz

2012-03-16, 22:50
Najlepsza jest jasna cera a po solarium dziewczyna wygląda jak brudna cyganka

sorra18

2012-03-16, 22:59
Spinacie sie a kolo po:

1. Wytresowal laske
2. Spoko ma laske jakas wyploszona no ale git
3. Moze jest prosty i nosi prosto ale przynajmniej nie jest j***nym pantoflem
4. On odpie**ala i wydziwia a laska na to idzie

Wiec szczerze mu gratuluje, myślę ze jak laska nie wygląda na kurewko to zajebista sprawa.
Wiem ze niektórzy musza sie dowartosciowac towarem przy boku z okladki styl twojej kurewki ale jest w ch*j zajebistych lasek które naturalnie zajebiście wyglądają. I tego powinny sie trzymać a nie wytycznej rynku.
A pokolenia juz rosna juz, 12 wygladaja jak k***y z tipsami jak tygrysy i tlenionymi wlosami. I bywa gorzej swoja droga to co robia rodzice bo gdzies sa jak k***y wychodza z domu do galeri i wracaja.

Siriah

2012-03-16, 23:18
Solarium, białe kozaki, mocna tapeta, miniówki - w porządku, w tym mogę się z nim zgodzić, ale tylko w tym! Zauważcie, że tak na prawdę zależy mu na wyglądzie - gdy psycholog zadaje pytanie "co by było jeśli Ania przytyłaby 20kg..." ewidentnie podkreśla że to koniec związku - nieważne, że ma super charakter i mógłbym z nią ułożyć sobie życie - urosną Ci włosy, przytyjesz = wylatujesz. Także moim zdaniem to już jest spore przegięcie.

adamzbidula

2012-03-16, 23:24
tak mi się jakoś skojarzyło...

se7en

2012-03-16, 23:32
Poroniony Płód napisał/a:

No k***a ale gość bądź co bądź ma racje... Laske ma zajebistą bez tych k***a udziwnień, plus dla niego.

1) Solarium, popieram w 100%.
2) Białe kozaki, to nieodzowny atrybut kurew.
3) Mocna tapeta, średnia - jak dziewczyna ładna to na ch*j jej to (na sadolu dość ryzykowne stwierdzenie).
4)Miniówki, ja tam lubie ale jakaś fikusna spódnica trochę dłuższa jest zajebista.

Ogólnie tym ma dobrze pokładane. Piwo!


No nie wiem, 20 kg i rzuca? To po 1. nie jest miłość a po 2. traktuje ją jak niewolnice która ma spełniać jego oczekiwania ale on już dla niech ch*ja robi. Taki pan po prostu. Dla mnie to zwykły idiota i tyle.

WhyMe?

2012-03-17, 00:12
I bardzo dobrze bo sobie ustawił ją jak chciał. Pewno z kuchni też nie wychodzi :roll:

GreenBoy

2012-03-17, 00:49
se7en napisał/a:


No nie wiem, 20 kg i rzuca? To po 1. nie jest miłość a po 2. traktuje ją jak niewolnice która ma spełniać jego oczekiwania ale on już dla niech ch*ja robi. Taki pan po prostu. Dla mnie to zwykły idiota i tyle.




Masz 100% racje.

To tak samo jest z alkoholikami, raz nie wypije pobije żonkę/dziewczynę, ale ona go nie zostawi, i tak żyją przez 20 lat.
Typiarka mówi ze go się nie boi, a wpier***l nieraz dostała od niego za to że źle się ubrała.

tigerqaz

2012-03-17, 00:57
Gościu lekko odwrotny...

Wiochmen

2012-03-17, 01:00
Ale ten typ jest popie**olony,ona jakas malo rozgarnieta skoro z nim jest....wk***iają mnie tacy ludzi widzi tylko czubek wlasnego nosa,to co on powie jest najwazniejsze i ni h*ja nie moze byc inaczej

ale ogolnie siebie warci

Leouch

2012-03-17, 01:48
4:52 brzydka szmata

tofur

2012-03-17, 02:12
rozumiem kolesia w 100%. kto by chcial, zeby jego kobiete obczajali jacys obcy goscie. jest piekna taka jaka jest, zreszta nie za to kocha sie kobiety. a jesli ona kocha ,mnie, i jest ze mna x lat, i jest ze mna szczeskiwa, to dlaczego ma eksponowac swoje wdzieki wszystkim wokol? one sa dla mnie i tylko dla mnie. takie emanowanie seksem jest po to, zeby zlapac samca. ale jak sie go juz zlapie, to dekolty i miniowki i tak traca sens. co, mam sie napie**alac z wszystkimi kolesiami na kazdej imprezie, albo zamknac ja w piwnicy? bez sensu. nikt nie chce, zeby ktokolwiek inny gapil sie na cycki jego kobiety

Kondra

2012-03-17, 02:49
A już myślałem, że to filmik o r*chaczu-puchaczu...

efiksowy

2012-03-17, 07:55
Nie lubialem nadmuchanych dresow, ale to co teraz zobaczylem to 2 pajace... ON pajac nad pajacami bo jest jakims nadmuchanym napinaczem co nie potrafi nawet wyprostowany siedziec. ONA zdominowana przez niego w amoku glupiej naiwnej mlodzienczej milosci. Dziewczyno marnujesz czas przy hibhobowcu ktory i tak cie oleje, nie badz grzecznym pieskiem... Walcz o swoje

sk...........an

2012-03-17, 08:00
chyba z lubelskiego jest. biala czapeczka to nieodzowny atrybut lubelskich cwaniakow. no i po drugie moglby mniej amfy wciagac. chudziutki ze szok.

jur

2012-03-17, 08:27
Leje ją , nie ma h*ja.
ku*as