18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żołnierze izraelscy miażdżą kości Palestyńczykom

No...........ic • 2012-11-01, 20:45
Może i słaba jakość, ale widać jak to Izraelczycy "chcą żyć w pokoju i jakim to pokrzywdzonym narodem są". Wiecie kto by się przydał :hitler:

wojtek95do

2012-11-02, 19:25
Hitlerze widzisz i nie gazujesz!

JaE

2012-11-02, 19:27
pie**olenie. Dobra, rozumiem (a raczej nie rozumiem) obecną nagonkę na Żydów ale pomińmy to. Pomińmy również kwestię syjonizmu który uważam za zagrożenie takie samo jak radykalny islamizm (bo Żyd a syjonista to różnica niedouczona gimbazo). Nie zmienia to faktu że każdego żołnierza- czy to Polaka, czy Rosjanina czy Brytyjczyka wk***iały by dzieciaki codziennie rzucające kamieniami tak jakby coś tymi kamieniami miały zmienić. Dodajmy do tego że do takich dzieciaków trzeba wyjechać z bazy, a więc trzeba narazić się na ostrzał prawdziwych bojowników lub atak zamachowca. Jest to więc narażanie swojego życia, działanie w ogromnym stresie- a to wszystko z powodu dzieciaków myślących że kamieniami coś zmienią. Dodajmy do tego że żołnierz- może Was to zdziwi gimbazo, jest wysłany do konkretnego jako okupant bo to jego obowiązek jako żołnierza. Tak samo jak lekarz musi operować pedofila. Zaskoczenie? Nie będzie operował? Będzie, bo to jego praca. Dochodząc do sedna mojego wywodu- taki żołnierz, wysłany przymusowo (w Izraelu mężczyźni muszą służyć 3 lata w armii) na tereny okupowane jest pod ciągłym zagrożeniem życia. Nerwy puszczają i chce się dać nauczkę małolatom mieszającym zabawę z prawdziwą walką.

Autor

2012-11-02, 19:30
Mam lepsze rozwiązanie!

Zmorsky

2012-11-02, 19:37
@up

Skończ Waść wstydu oszczędź. Naród ofiara holocaustu, która sama dopuszcza się tej zbrodni w imię obrony "swoich" świeżo zagrabionych ziem to chyba jakaś chora paranoja, nie sadzisz? Żydland wyrósł jak wrzód na tyłku brudasów i teraz sobie nie mogą z nimi poradzić. Chore fest.


JaE

2012-11-02, 19:41
Zmorsky, czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem człowiecze? Przeczytaj uważnie pierwsze dwa zdania. A jak nie potrafisz patrzyć na coś z innej perspektywy to już nie mój problem. Nie pisałem ani nie oceniałem polityki Izraela czy okupacji Palestyny. Naświetlałem jedynie warunki w jakich muszą pracować żołnierze którzy na dodatek są tam wysłani z przymusu. Zresztą co ja się produkuje, pewnie kolejny gimbus z Ciebie skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Ja o wozie Ty o kozie.

Zmorsky

2012-11-02, 19:54
JaE, czytać ze zrozumieniem potrafię uwierz mi na słowo ;) A co taki mały brudas może zrobić pejsatemu wojakowi? Porzucać trochę kamieniami podrzeć mordę Kebap Allah Kebap? Z jakiej innej perspektywy mam na to patrzeć? Jak ktokolwiek głośniej krzyknie żyd to żyd tamto, to już antysemita :) Więc drogi kolego, sam sobie odpowiedz co mnie i pewnie kogokolwiek obchodzi komfort pełnienia służby pejsatego wojaka? Płacą mu żołd, reszta mnie nic nie interesuje.

btw: http://www.sadistic.pl/jae,u,242960.htm koleś młodszy o 7 lat od gimbusów mnie jedzie - o zgrozo :D D

gremlin1982

2012-11-02, 20:01
Miażdży to mi banie to nagnanie, nakręcone widelcem.

JaE

2012-11-02, 20:02
Zmorsky napisał/a:


btw: http://www.sadistic.pl/jae,u,242960.htm koleś młodszy o 7 lat od gimbusów mnie jedzie - o zgrozo :D D



Możesz się cieszyć (lub nie) że służysz za świetny przykład że "gimbaza" to nie kwestia wieku a mentalności :roll: Tak przy okazji to udowadniasz to mieszając Twój i mój wiek do dyskusji jakby to miało jakieś znaczenie. ;-)

Cytat:

Z jakiej innej perspektywy mam na to patrzeć? Jak ktokolwiek głośniej krzyknie żyd to żyd tamto, to już antysemita :)


A jak ktoś usłyszy "Żyd" to od razu myśli "Syjonista". Taki sam absurd. Ja nigdzie nie nazwałem Cię antysemitą. Kwestia popularnej nagonki na Żydów to też odrębny temat więc nie ma co dyskutować o tym tutaj. Chcesz podyskutować o żydach i antysemityzmie? Zapraszam na PW. Ja pisałem nie o żydach a żołnierzach działających w rejonie konfliktu asymetrycznego. Gdyby na filmiku byli żołnierze innej narodowości pisałbym to samo. Nie wykorzystuje każdego filmiku gdzie tylko pojawia się żyd do głoszenia swoich anty-syjonistycznych hasełek. Wolę być 19-letnim użytkownikiem z rozsądkiem niż mentalnym gimbusem przed 30-40 (bo nie mówię teraz o Tobie a ogólnie).

marcindrut

2012-11-02, 20:02
był tu ostatnio efektowny postrzał w głowę?? Pewnie trafił do kosza bo za mocne. Nie mogę tego zrozumieć w końcu to sadistic, czemu niektóre materiały trafiają do kosza, bo co są za mocje na harda??

Znacie jakieś podobne strony ale z normalnymi zasadami gdzie można zobaczyć naprawdę mocne materiały?

Eth

2012-11-02, 20:03
Cos Ci sie pomylilo w tym obrazku... poprawilem :hitler:


cornishon69

2012-11-02, 20:13
Przydali by się Hamerykanie szerzący demokrację !

contowsky

2012-11-02, 20:27
tępić takich, czy żyd czy niemiec bez znaczenia k***a

PegasiBierzeWDupe

2012-11-02, 22:46
JaE napisał/a:

pie**olenie. Dobra, rozumiem (a raczej nie rozumiem) obecną nagonkę na Żydów ale pomińmy to. Pomińmy również kwestię syjonizmu który uważam za zagrożenie takie samo jak radykalny islamizm (bo Żyd a syjonista to różnica niedouczona gimbazo). Nie zmienia to faktu że każdego żołnierza- czy to Polaka, czy Rosjanina czy Brytyjczyka wk***iały by dzieciaki codziennie rzucające kamieniami tak jakby coś tymi kamieniami miały zmienić. Dodajmy do tego że do takich dzieciaków trzeba wyjechać z bazy, a więc trzeba narazić się na ostrzał prawdziwych bojowników lub atak zamachowca. Jest to więc narażanie swojego życia, działanie w ogromnym stresie- a to wszystko z powodu dzieciaków myślących że kamieniami coś zmienią. Dodajmy do tego że żołnierz- może Was to zdziwi gimbazo, jest wysłany do konkretnego jako okupant bo to jego obowiązek jako żołnierza. Tak samo jak lekarz musi operować pedofila. Zaskoczenie? Nie będzie operował? Będzie, bo to jego praca. Dochodząc do sedna mojego wywodu- taki żołnierz, wysłany przymusowo (w Izraelu mężczyźni muszą służyć 3 lata w armii) na tereny okupowane jest pod ciągłym zagrożeniem życia. Nerwy puszczają i chce się dać nauczkę małolatom mieszającym zabawę z prawdziwą walką.



W dupie bywałeś, gówno widziałeś. Wszystkich nazywasz gimbazą, bo żeś dopiero co cymbale na studia poszedł. (Zakładam że byłeś w LO bo mówisz jakbyś zjadł wszystkie rozumy). Nie wspomnę o ojcu trepie, bo niektórych porządnych żołnierzy mógłbym urazić takim określeniem. ale to jak z psami i policjantami.
Ale do brzegu. Z tego posta który żeś wyrzygał można wywnioskować - młodzież pokazuje opór rzucając kamieniami - trzeba odreagować i im nogi pomałać. Nie ważne że właśnie trwa obstrzał rebeliantów o którym wspominasz. Wyobraź sobie, że podczas drugiej wojny w Warszawie Polska młodzież była rozstrzeliwana lub wysyłana do obozów za malowanie znaków Polski Walczącej! Myślisz że byli słusznie mordowani? Bo z tego co napisałeś można tak wywnioskować.

JaE

2012-11-02, 23:39
orion666 napisał/a:


Wyobraź sobie, że podczas drugiej wojny w Warszawie Polska młodzież była rozstrzeliwana lub wysyłana do obozów za malowanie znaków Polski Walczącej! Myślisz że byli słusznie mordowani? Bo z tego co napisałeś można tak wywnioskować.



Jak zaczniesz odróżniać rzucanie kamyczkami w czołgi i żołnierzy od walki propagandowej to będziemy mogli dyskutować na resztę tematu. Oczywiście pomijając moje wykształcenie, bo ono nie ma żadnego znaczenia. A jeśli uważasz że ktoś używając normalnego słownictwa które bez problemu można znaleźć w słowniku języka polskiego to próbowanie by brzmieć mądrze to świadczy tylko o Tobie.

Cytat:

Ale do brzegu. Z tego posta który żeś wyrzygał można wywnioskować - młodzież pokazuje opór rzucając kamieniami - trzeba odreagować i im nogi pomałać.


Można wywnioskować- a to oznacza że Twoje wnioski wcale nie muszą zgadzać się z tym co chciałem przekazać. Nie twierdzę że stres spowodowały warunkami bojowymi w 100% usprawiedliwia to co robią ci żołnierze. Twierdzę natomiast że nie wiem czy sam bym/sam byś tak nie robił gdybyśmy byli na ich miejscu. Islamiści podrzynający gardła i oblewający kwasem swoje córki są ok, ale żołnierze łamiący komuś kości to największe zło tego świata bo... żydzi? Przecież zapewne 90% pojebów krytykujących żydów nawet nie wie na jakie odłamy oni się dzielą lub czym różni się żyd od chrześcijanina oprócz tego że ma napleta uj***nego (a to też nie zawsze).

A cymbałów poszukaj sobie w rodzinie zanim zaczniesz obcych ludzi tak nazywać. ;-)

da...........za

2012-11-03, 00:16
Ten Typ, co dał obrazek że rozwiązuje problem, jest ok. (śmieszne). Ale gdzie MY NA TEJ MAPIE? Po 2, bycie więzniemj nie jest takie cieke jak sie wydaje. Ani dla USowcó, ani dla nas. Ci co wiedzieą to wiedzą, ale dla tych co nie, to powiem Wam, że procedura mówi "czekaj aż cie NASI uwolnią"...dobre sobie.