18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pentryt

2014-05-07, 02:48
Szlachcic_Cygański napisał/a:



I dla medyków. :)



i kominiarzy ;)

Mysz_Kamiki

2014-05-07, 03:09
Do Straży się idzie bo się chce a nie bo musi... Nasze Strażaki to dobre chłopaki :)

jat1001

2014-05-07, 07:15
blazers181818 napisał/a:

Strażacy to jedyna służba dla, której mam pełny szacunek.



Ja dodałbym jeszcze żołnierzy zawodowych. :jezdziec: :snajper2:

Tylko bez spiny, ja nim nie jestem.

kaelem

2014-05-07, 08:16
blazers181818 napisał/a:

Strażacy to jedyna służba dla, której mam pełny szacunek.

a straż miejska? Ratują ludzi w miastach przecież...

mat88

2014-05-07, 09:07
Johny366 napisał/a:

Powie mi Ktoś co to za utwór?? bo nie mogę się doszukać.. Z góry dzięki



wpisz w you tube "go pro" i w co drugim filmiku sobie tego posłuchasz

barteq08

2014-05-07, 10:43
Johny366 napisał/a:

Powie mi Ktoś co to za utwór?? bo nie mogę się doszukać.. Z góry dzięki



Awolnation - Sail

zeopold

2014-05-07, 11:01
Strażacy strażakami, również mam do nich wielki szacunek jednak osobiście nie znam żadnego strażaka który kiedykolwiek wskoczył w ogień by ratować jakiegoś menela czy w ogóle nie znając sytuacji narażałby swoje życie oraz zostawienie swojej rodziny by ratować kogoś kogo nie zna. Strażak nigdy nie przełoży Twojego życia nad Swoje. Ale można powiedzieć ze to najbardziej zaufana i lubiana jednostka :) pozdrawiam

misiek7281

2014-05-07, 11:34
@zeopold
Strażak zanim przystąpi do jakichkolwiek działań to musi ocenić własne bezpieczeństwo czy mu nic nie zagraża dopiero po tym jest ratowanie ludzi -> zwierząt -> mienia :)

hajzer20

2014-05-07, 11:39
Sam działa w jednostce OSP i jak na chwile obecną mam w tym roku 51 wyjazdów , pomagamy ludziom i nikt nam za to nie płaci i robimy to w dobrej woli !! Mamy sprzęt jaki mamy ale jeśli ktoś mi mówi że jednostki Osp są nie potrzebne to się grubo myli gdyż niekiedy jesteśmy wcześniej na akcji zanim przyjedzie PSP !! Pozdro

Cyjanek12

2014-05-07, 11:40
zonik napisał/a:

Jedyna służba której sie należy wcześniejsza emerytura!!! naprawdę nam pomagają chwała im za to



Typowy komentarz człowieka, który nie jest w temacie, a krzyczy najgłośniej... A co powiesz o Służbie Więziennej, gdzie po 10 latach służby większość funkcjonariuszy żyje na psychotropach by jakoś funkcjonować? Nie wyobrażam sobie również 60-letniego funkcjonariusza Straży Granicznej siedzącego w krzakach na mrozie pełniąc obserwację granicy, lub ganiającego za przemytnikami.

blazers181818 napisał/a:

Strażacy to jedyna służba dla, której mam pełny szacunek.



Też dobry komentarz. Co takiego zrobił Ci leśnik, funkcjonariusz SG czy SW? Ci ludzie np. pilnują, by żadni ciapaci nie wchodzili na teren RP w sposób niekontrolowany... A jak już taki wejdzie i coś przeskrobie, to żeby w pierdlu odsiedział swoje. Większość Sadoli na pewno to docenia :D

d3bo

2014-05-07, 11:49
Strazacy maja niekiedy przej***ne. Przyjezdzaja na wypadek a tam cala rodzina zmasakrowana w samochodzie . Tego to im nie zazdroszcze..

norusek

2014-05-07, 11:51
Uwielbiam tą muzyczke w tle. Kojarzy mi się z polskimi pilotami na migach i efach z Malborka

JMZ

2014-05-07, 11:54
Cytat:

Strażacy to jedyna służba dla, której mam pełny szacunek.


Haha, szczególnie tych z 'ochotniczej' w której to nagminnie zdarzają się przypadki podpaleń, dla 'wykazania się' a co za tym idzie uzyskania większych pieniędzy.

Jason-X

2014-05-07, 11:57
Takich mamy specjalistów w Straży Pożarnej, że nie wiedzą gdzie jest akumulator w BMW E90 :-? Niestety ... u nas w Polsce PSP to nie Chicago Fire ... k***a ... :->

a co do OSP to była sytuacja kiedyś co jakiś pajac w czerwonym lublinie z OSP wymusił na mnie na rondzie i wj***ł mi na pełnej k***ie w bok i jeszcze się ku*asiarz wypierał że moja wina bo samochód w akcji a nawet nie miał sygnałów włączonych... tyle tylko miałem szczęścia, że 200m dalej stał pałkarz i wszystko widział ... bo pewnie ch*j by powiedział, że sygnały miał włączone ... :-/

zonk

2014-05-07, 12:03
d3bo napisał/a:

Strazacy maja niekiedy przej***ne. Przyjezdzaja na wypadek a tam cala rodzina zmasakrowana w samochodzie . Tego to im nie zazdroszcze..


O jej straszne. A Ci co sprzątają tą rodzinkę ? A ratownicy medyczni ? A kolejarze/mechanicy co rozjeżdżają ludzi ? Oni nie mają przej***ne ? Rok temu rozbił się samolot w górach w miejscu gdzie do ciał można było dojść tylko pieszo. Policjanci i goprowcy musieli w nocy pilnować spalonych ciał żeby dzika zwierzyna się nie dobrała. Nie mieli przej***ne ?