18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zniesławieni

Ashura • 2010-08-12, 18:40
Film z cyklu: Jak w fachowy sposób wyprać młodym ludziom mózg.
Oryginalny tytuł: Israel's pre military trip to Poland
czI:

czII (po angielsku niestety):


:homer:

Dziwne, że nie mogłam tego znaleść na sadolu

GooseKat

2010-08-17, 21:24
woccow123 napisał/a:



Głód to nie zabójstwo



Jesli Hitler bardziej by sie rozchulał to całkiem prawdopobne ze taki smiec jak ty nie chodzilby po ziemi bo by moze i twoja babke wypatroszyl jak swinie




Mao w Chinach ok.70-80mln ofiar reżimu...

A co do filmu, polecam książkę OKO ZA OKO, niestety nie pamiętam autora (wujek google pomoże). Książka napisana przez pisarza żydowskiego pochodzenia o tym jak Żydzi po wojnie mścili się na Niemcach, jak w PL powstawały więzienia i obozy w których rządzili żydzi i jakie tortury wymyślali Niemcom (np. wbijanie drzazg pod paznokcie, zmuszanie do sexu z trupami itd.). Nie są święci na jakich się robią....

bachelorette

2010-08-17, 21:24
Ta, pomordowaliśmy Żydów i teraz im pozwalamy zwiedzać Majdanek, żeby mogli się czuć bardziej wyjątkowi. Żal dupę ściska. Naprawdę trzeba mieć namieszane w głowie, żeby nie znając języka uznać, że Polak wyzwał je od dz**ek.
Tylko dlaczego, po co ta propaganda?

plwebcat

2010-08-17, 22:26
Co do antysemityzmu w Polsce to masz rację #Jakuś, że nadal jest, ale nie jest on spowodowany dawnymi czasami, tylko jest to spowodowane tym jacy dzisiaj są Żydzi. A co do języka polskiego i zwrotów które wymieniłeś:
"ty żydzie" - oznacza że jesteś skąpy i dbasz tylko o swój portfel i nie zważasz na to, że inni nie mają co jeść. A to jest prawda, żydzi tacy są, są świetni w biznesie, ekonomi, wzbogacaniu się na innych, nie zwracając uwagi na innych.
"nie noś czapki w domu jak żyd" - no bo oni noszą nakrycie głowy przebywając w pomieszczeniach, ale nikt nie mówi że coś w tym złego i że są źli bo to robią. U nas jest zwyczaj zdejmowania nakrycia głowy jak wchodzi się do domu ( i tak jak ich zwyczaj, tak i nasz należy szanować ) więc starsi zawsze zwracali uwagę by zdejmować nakrycie głowy w domu.

Ogółem to wszystko jest straszne, bo na te męki podczas II Wojny Światowej nikt nie zasłużył, a w tak ciężkich czasach ludzie umieli się pojednać i pomóc sobie, nie było Polak, Żyd, Ukrainiec... po prostu człowiek. A dziś tym biednym ( nie głupim, bo to nie ich wina że im od dziecka wodę z mózgu robią ) dzieciom taką nienawiść wpajają do Polaków.

Pochodzę z okolic Lublina, i nie raz byłem na Majdanku, obecnie mieszkam w Krakowie, gdzie w pobliżu jest Oświęcim, kolejne miejsce ogromnego mordu. I nie ważne który to raz jestem w jakimś obozie to ciarki mnie przechodzą, a gniew gotuje we mnie krew i wzbudza złość która mówi że każdy Niemiec to hitlerowiec, ale chodź ciężko to staram się to powstrzymać i zrozumieć że nie każdy jest taki sam i nie może człowiek odpowiadać za czyny swoich przodków. Lecz samych Niemiec nienawidzę, bo oni do dziś tak samo jak Rosjanie nie potrafią powiedzieć "Przepraszamy jako naród... " tylko próbują zgonić jak małe dzieci na tego drugiego itd.

A co do Żydów, jako narodu to dziś mam do nich taką samą nienawiść jak do Niemiec, czy Rosjan, bo widać co oni robią, jak odwdzięczają się Polakom za ich poświęcenie dla żydów.

A co do któregoś z wcześniejszych komentarzy że ciągle się mówi o kilku "głównych" miejscach tragedii, to prawda, nawet my jako Polacy mamy przekazywaną bardzo małą wiedzę o tym jak to wszystko naprawdę wyglądało. Może to i dla tego że w sumie większość dzisiejszej młodzieży podobnie jak ta młodzież na filmie nie zrozumiała by przekazu i potrafiła by jeść chipsy podczas oglądania filmu o łagrach i lagrach.

tuj13

2010-08-17, 23:48
Tragiczny paradoks, w podobny sposób powstała ideologia nazistowska przez którą teraz popadli w paranoje(a raczej ich władza wykorzystuje holocaust prając im mózgi). Nienawiść, chęć zemsty, poczucie wyższości oraz paranoiczne i często nieuzsasadnione poczucie że wszyscy wokół mnie nienawidzą mojego narodu.

Jakbym widział doktryny NSDAP, Mein Kampf Hitlera czy wrogość Bismarcka........OFIARA ZAMIENIA SIĘ W KATA!

Kajutek

2010-08-18, 22:18
Sprane mózgownice...

Jakuś

2010-08-21, 12:24
A mnie wk***ia to, że świat cały czas pieprzy o tym, że w obozach ginęli głownie żydzi gówno prawda. Głównie ginęli Polacy wyznający Judaizm. Takie cholerne skrzywienie tak samo jak mówią o ukrywaniu przez Polaków Żydów nie Polacy ukrywali Polaków tylko, że innego wyznania. Tych latających w kapeluszach ubranych na czarno z pejsami na mordzie(ortodoksyjni którzy nie integrowali się z społeczeństwem) nie dało się ukrywać bo ginęli jak tylko się wychylili. I o takich można mówić "Żydzi"

Ashura

2010-08-24, 19:40
Znalezione przypadkiem. Piosenka (nawet jak ktoś lubi) miła dla ucha i z nawiązaniem do wypowiedzi @tuj13.

Warto też przeczytać to co jest umieszczone przez autora pod filmem.
I jeszcze jeden film - tak nawiązujący do tego wcześniejszego: