18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zniesławieni

Ashura • 2010-08-12, 18:40
Film z cyklu: Jak w fachowy sposób wyprać młodym ludziom mózg.
Oryginalny tytuł: Israel's pre military trip to Poland
czI:

czII (po angielsku niestety):


:homer:

Dziwne, że nie mogłam tego znaleść na sadolu

Gszysztow

2010-08-17, 12:14
Logo portalu to truposz, truposz to czaszka, czaszka to SS, SS to antysemityzm, sadol do zamknięcia. :samoboj:

areekdee

2010-08-17, 12:15
Ja pie**ole! Czy Hitler nie mógł ich zabijać szybciej! Nikt by o nich dziś nie mówił zero antysemityzmu i tych pierdół!

woccow123

2010-08-17, 12:22
Magik2501 napisał/a:

Holocaust to najgorsze ludobójstwo w historii??!!
A to żydki pie**olone! A Wielki Głód na Ukrainie? 8-10 milionów ofiar zagłodzonych na śmierć.



Głód to nie zabójstwo

areekdee napisał/a:

Ja pie**ole! Czy Hitler nie mógł ich zabijać szybciej! Nikt by o nich dziś nie mówił zero antysemityzmu i tych pierdół!



Jesli Hitler bardziej by sie rozchulał to całkiem prawdopobne ze taki smiec jak ty nie chodzilby po ziemi bo by moze i twoja babke wypatroszyl jak swinie

Karenz88

2010-08-17, 12:32
woccow123 napisał/a:



Głód to nie zabójstwo


a ty jesteś debilem :plzdie:
żeby cie zagłodzili i żeby cię murzyny wpie**oliły
wypie**alaj

~tip.top

2010-08-17, 12:34
Zakończcie tą jałową dyskusje, albo przenieście się na priw...
Kolejne obraźliwe posty będą usuwane, a autor dostanie warna! Dziękuje

Diesel9.1

2010-08-17, 12:44
dobre, jak usłyszycie eksplozje...(chyba bimbru produkowanego w piwnicy),albo podeszli do polskiego elementu przy drodze i co oni myśleli że zaczną ciekawą dyskusje? też ostrzegali przed nienawiścią i itp... samemu trza sie pilnować żeby jakimś przedmiotem w łeb nie dostać w biały dzień a oni mówią o wrogości wobec izraela...

mtl

2010-08-17, 12:55
Popatrzmy w drugą stronę. Filmik ukazuje w większości jako to trzeba się strzec przez Polakami, cały czas mówione są teksty które Polak uważa za obrazę i kłamstwo. Wg mnie ten filmik jest dedykowany dla Polaków żeby jeszcze bardziej nienawidzili żydów :hitler: Nie jestem tematyce filmów o holokauście ale nie wierze żeby chodź kilka nie było o tym że to Niemcy (znów stereotyp że każdy Niemiec to hitlerowiec) są sprawcą całego zdarzenia. W filmie nie było wspomniane o pozytywnych wydarzeniach takie jak chowanie żydów po kontach i ratowanie ich przez polskie rodziny nawet z narażeniem własnego życia. Wspomniane natomiast było, że żydzi sami sie chowli w podłogach a 'naziści' ich wyrzucali przez okna. Myślę że rolą tego agenta było sprowokowanie dzieci do dowartościowania się i nienawidzenia wszystkiego co się rusza, w przyszłości będą mieli 'wyprane mózgi' do tego stopnia ze zaczną wszystkich napie**alać za to i łatwiej będzie im się stać narodem wybranym (hmm Mein Kampf się przypomina i założenia hitlera?). Wywnioskowałem to z filmu i nie sugeruje się tutaj żadnymi pisemkami czy coś w tym stylu. Możecie do woli zgadzać się czy nie z moimi przypuszczeniami 8-)

Vampierz

2010-08-17, 13:06
Kurde, cały świat pie**oli o holokauście, a nikt nie wspomni np. o zbrodni katyńskiej lub innych masakrach, gdzie ginęli ludzie innej narodowości niż ci jebnięci żydzi ...

Baltazar

2010-08-17, 14:51
...

To izrael tak? A co oni lubią robić...?

Powiedzmy, że jest kilka miast, dzieciaków z tego akurat miasta nastawili "odpowiednio" na Polskę. Dajmy na to inne miasta, nastawią na Niemcy, USA, Rosję itp.

No i za kilka lat te dzieci usłyszą:

- to jak? może byś pie**olnął bombkę w Polskim samolocie / metrze / autobusie / banku?
- nie ma sprawy, przecież i tak żyjemy razem ze śmiercią

Jakuś

2010-08-17, 15:14
k***a szkoda, że zapomnieli im napisać, że jak Niemcy znaleźli ukrywających się żydów to zabijali gospodarza wraz z rodziną i czasami sąsiadami a w najlepszym wypadku fundowali wieczne wczasy w obozach. Ale to co mówią o tym wszech obecnym antysemityzimie w Polsce to prawda wystarczy posłuchać jedynego słusznego radia albo moherów pod krzyżem. W naszym języku jest dużo zwrotów wskazujących na antysemityzm np. Ty Żydzie(jak by bycie żydem było czymś złym) albo nie noś czapki w domu jak żyd. Nie wspomnę o ciemnogrodzkim zwyczaju wieszania obrazków żydów bo to podobno przynosi pieniądze XD

GoreTime

2010-08-17, 15:22
Jestem z lublina, Majdanek znajduję się na mojej dzielnicy(bronowice)
nie jest pod lublinem xD. kiedyś siedzieliśmy obok wejścia i akurat żydki przyjechali to był chyba 2003r. jak nas zobaczyli zaczęli biegać, siać paranoje :D :D Nie obrażając ich, mają nasrane we łbie xD
Wychowywanie dzieci w nienawiści do innych narodów jest poj***ne!!
polska krajem neo-nazistów :D :D
neo sie zgodze ^^
akcja z ławką mnie rozj***ła :D :D

holszti

2010-08-17, 16:39
Do złudzenia przypomina to amerykańską propagandę. Sojusznicy nauczyli Żydów jak prać ludziom mózgi.Tak jak Amerykanie z brutalnej wojny o ropę potrafią zrobić świętą wojnę o pokój, tak samo Żydzi potrafią usprawiedliwić odpowiednio swoje ohydne czyny wobec Palestyńczyków - zrzucanie herbicydów na pasieki, , strzelanie do boguduchawinnych rybaków, konsekwentne zacieśnianie granic wokół strefy gazy, długo by wymieniać. Niestety jakikolwiek negatywny komentarz na ich temat jest od razu uznawany za antysemityzm. Czyż nie jest to bardzo wygodne? Tymczasem uargumentowana krytyka nie jest brakiem tolerancji lub rasizmem co niestety ostatnio próbuje się wmówić ludziom w Europie...

Do złudzenia przypomina to amerykańską propagandę. Sojusznicy nauczyli Żydów jak prać ludziom mózgi.Tak jak Amerykanie z brutalnej wojny o ropę potrafią zrobić świętą wojnę o pokój, tak samo Żydzi potrafią usprawiedliwić odpowiednio swoje ohydne czyny wobec Palestyńczyków - zrzucanie herbicydów na pasieki, , strzelanie do rybaków, zacieśnianie granic wokół strefy gazy, długo by wymieniać. Niestety jakikolwiek negatywny komentarz na ich temat jest od razu uznawany za antysemityzm. Czyż nie jest to bardzo wygodne? Tymczasem uargumentowana krytyka nie jest brakiem tolerancji lub rasizmem co niestety ostatnio próbuje się wmówić ludziom w Europie...

arturro700R

2010-08-17, 16:54
Jestem za tym, żeby traktować ich tak jak oni to sobie wyobrażają :)

skoczek69

2010-08-17, 19:38
"żołnierze maszerują tak sztywno, mają złowrogie miny" k***a a ciekawe czy widział kiedyś żołnierza na służbie który idzie i buja się jak pie**olona małpa, wogóle co oni pie**olą, panienka mówi że dziadki z ławki mówiły że są dz**kami itp. ja tego na filmie nie usłyszałem, i to gadanie że cały czas są w niebezpieczeństwie, w obazach tak samo traktowano żydów jak i polaków, tak samo ich mordowano, i to pieprzenie że zobaczyć obóz itp to będzie ciężkie, ja byłem i jakoś nie było mi ciężko, chętnie jechałbym jeszcze raz. jak wam nie pasuje i jest wam tak źle to wypie**alać, nikt nie będzie za wami płakał

groocha76

2010-08-17, 19:57
Adolf! wróć! boję się, wszędzie żydzi!!!!