18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znane cytaty

Se...........ki • 2014-01-04, 01:38
Krótka rozprawka o wyższości :fuck-off:



kubawislak

2014-01-04, 17:38
Wystarczy wziąć do ręki Talmud.

zincum

2014-01-04, 18:31
@xsw2 - to może zacznij czytać od początku.

IIIuminate

2014-01-04, 19:58
Dziki93 napisał/a:

Proponuję przeczytać zbiór Ksiąg Zakazanych gdzie jest opisane jak Żydzi chcą zdobyć i zawładnąć światem, podobno z powodu tych ksiąg Hitler chciał ich wytępić . . . Coś prawdy może i w tym jest ale nikt nie mówi o tym



A może jakieś konkretne tytuły? Akurat zbliża się sesja i zamiast marnować na nią mój cenny czas, poczytam, jak to Juden chciały zawładnąć światem bla bla bla.

BDrummer

2014-01-04, 21:03
zincum fajnie że masz książki i je interpretujesz, szkoda że nie wiesz co to ironia :/ cytując moje "nie zależało" na sojuszu, jak śmiesz twierdzić że nie liczył na polaków w walce na wschodzie, skoro po śmierci Piłsudskiego w rzeszy obowiązywała żałoba, a Hitler uczestniczył w uroczystościach żałobnych. Jeśli książki jakie czytasz pisał "profesor" baumann czy jak mu tam to proszę podeślij je, zaoszczędzę na papierze toaletowym. I tak dyskusji nie będzie bo masz fakty z dupy wzięte. Jeśli chcesz pisz na priva a na pewno prześle Ci źródła

artur_sz13

2014-01-04, 21:10


Hitler kazał odprawić mszę żałobną i osobiście na nią przyszedł gdy umarł Piłsudski. Proponował sojusz i wydaje mi się że wtedy by wygrał wojnę w sojuszu z Polakami bo armia radziecka w 39 to było dno nie to co później. Pewnie by się potoczyło tak że najpierw ZSRR a potem napadłby na Francję. Z tego co gdzieś czytałem Polska dostała po dupie pierwsza za gwarancje udzielone przez państwa zachodnie a nie za żadną autostradę (a autostrada była pretekstem za nie podpisanie sojuszu)