18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znane cytaty

Se...........ki • 2014-01-04, 01:38
Krótka rozprawka o wyższości :fuck-off:



orwell14

2014-01-04, 13:29
Ten cytat to najprawdopodobniej fejk, ale, że to tak określę "słuszny". Bo jak to jest, że ich propaganda sieje legendę jakoby to nacjonalizm był nazizmem, a w ich kraju to jaka niby partia rządzi jak nie nacjonalistyczny Likud, zresztą od paru lat na zmianę z syjonistyczną Kadimą.

abcdefgz

2014-01-04, 13:30
Zarammoth, Jak na wikipedii tak napisali, to można być w 100% pewnym że to fałszywka :homer:

BDrummer

2014-01-04, 13:34
Zarammoth, powiedz mi kiedy Hitler rozkazał opracowanie planu "Fall Weiss"? Popatrzysz do Wiki, lub znasz tą datę, to super;) a teraz powiedz kiedy państwa zachodnie zaproponowały nam sojusz i gwarancje granic? teraz rozumiesz? Polska była jedynym krajem, powtarzam jedynym krajem w europie któremu Hitler osobiście proponował sojusz wojskowy. Hitler był zafascynowany naszą armia, twierdził że mamy doskonałych żołnierzy a dodatkowo potrafimy bić się z komuchem, co już raz pokazaliśmy w 1920r. Tylko szkoda ze polski rząd nad dobro obywateli stawiał interesy żydowskich kurew. Powiedz czy Węgrzy, Bułgarzy, Rumuni którzy bili się w obozie "Oś-i" są nazywani bandytami? czy słyszałeś o obozach budowanych przez Węgrów, Bułgarów, Rumunów? nie, oni dzięki temu ze walczyli ramie w ramie z Hitlerem mieli zabezpieczone własne narody, bo jeśli by Hitler do nich skakał to wycofali by wkład wojskowy w wojnę na wschodzie, gdzie każdy żołnierz się liczył i dla Hitlera była to ważna pomoc. Więc historia mówi jasno, na sojuszu z Hitlerem Polska lepiej by wyszły niż opierając swą suwerenność o "zgniłe państwa zachodu" (słowa Piłsudskiego)

Analkonda

2014-01-04, 13:58
BDrummer - Wszystko ładnie zostało opisane w książce "Pakt Ribbentrop - Beck", co by było gdybyśmy poszli na układ z III Rzeszą, jakie korzyści moglibyśmy z tego wyciągnąć i co stracić w razie scenariusza niekorzystnego dla nas.

pi...........ja

2014-01-04, 14:17
@up
Nie by było, tylko wizja autora książki. Moja wizja jest prosta. Mielibyśmy wszystko co mieliśmy, ale bez kampanii wrześniowej i dziś to z nas byłyby żarty o białej fladze.

Websterthe1

2014-01-04, 14:38
BDrummer, Tak a gdyby było tak jak piszesz to dzisiaj pisałbyś o tym jak to czerwonoarmiści idąc na Berlin zgwałcili twoje prababki kilkadziesiąt razy w podzięce za przymierze z nazistami.

ogotu

2014-01-04, 14:53
Websterthe1 napisał/a:

BDrummer, Tak a gdyby było tak jak piszesz to dzisiaj pisałbyś o tym jak to czerwonoarmiści idąc na Berlin zgwałcili twoje prababki kilkadziesiąt razy w podzięce za przymierze z nazistami.



i tak to robili - zapytaj babcie

białywęgorz

2014-01-04, 15:16
Wstyd mi, bo z czasem coraz bardziej zaczynam czuć szacunek do Hitlera, że jednak chciał działać w dobrej sprawie. Ale ni ch*ja! Za dużo Polaków wymordował faszysta!

zincum

2014-01-04, 15:47
BDrummer napisał/a:

Zarammoth, powiedz mi kiedy Hitler rozkazał opracowanie planu "Fall Weiss"? Popatrzysz do Wiki, lub znasz tą datę, to super;) a teraz powiedz kiedy państwa zachodnie zaproponowały nam sojusz i gwarancje granic? teraz rozumiesz? Polska była jedynym krajem, powtarzam jedynym krajem w europie któremu Hitler osobiście proponował sojusz wojskowy. Hitler był zafascynowany naszą armia, twierdził że mamy doskonałych żołnierzy a dodatkowo potrafimy bić się z komuchem, co już raz pokazaliśmy w 1920r. Tylko szkoda ze polski rząd nad dobro obywateli stawiał interesy żydowskich kurew. Powiedz czy Węgrzy, Bułgarzy, Rumuni którzy bili się w obozie "Oś-i" są nazywani bandytami? czy słyszałeś o obozach budowanych przez Węgrów, Bułgarów, Rumunów? nie, oni dzięki temu ze walczyli ramie w ramie z Hitlerem mieli zabezpieczone własne narody, bo jeśli by Hitler do nich skakał to wycofali by wkład wojskowy w wojnę na wschodzie, gdzie każdy żołnierz się liczył i dla Hitlera była to ważna pomoc. Więc historia mówi jasno, na sojuszu z Hitlerem Polska lepiej by wyszły niż opierając swą suwerenność o "zgniłe państwa zachodu" (słowa Piłsudskiego)



Historia mówi jasno co innego. Tobie mówią historycy, których skrzętnie wybierasz. By swoje racje udowodnić. Taka drobna różnica. W 1920 to Hitler był lokalnym watażką. Te prawie 20 lat do wybuchu wojny wiele zmieniło. Polska nadal była w dupie, Niemcy urośli do rangi potęgi militarnej i gospodarczej.

Ale o tym oczywiście zapominasz w swoich wywodach.

pi73rmaster

2014-01-04, 15:58
Byłem pewny, że będzie jakiś żyd

BDrummer

2014-01-04, 16:01
@Up Chyba ty zapominasz kim był Hitler jak nam proponował sojusz, był już wodzem, i nie postawiono nas w sytuacji w jakiej postawiono Czechosłowacje czyli "poddajecie się, albo niszczymy Prage z powietrza". I widzę że ty natomiast masz jakieś informacje, ale pochodzą najczęściej z wikipedi. Chciał bym wiedzieć czy może sprawdziłeś odpowiedzi na pytania jakie zadałem na początku swojego "wywodu"
A co do armii, tak w razie pełnej mobilizacji posiadaliśmy grubo ponad 1mln armie, więc Hitlerowi wcale nie zależało na sojuszu. Naprawde jesteś strasznym ignorantem bo odsuwasz od siebie fakty, jeszcze stwierdź że ziemia jest płaska a słońce kręci się wokół niej

strike

2014-01-04, 16:10
na początku na myśl przyszła mi tylko Maryla Rodowicz

zincum

2014-01-04, 16:51
@BDrummer
Tak jak myślałem, dyskusji to tu żadnej nie będzie.
To tak w skrócie. Ja ciebie nie obrażałem. Armię to możesz mieć i 3 milionową. Jak nie masz środków różnej maści to jest to banda ludzi w mundurach a nie wojsko.

Jak chcesz, to napisz że ziemia jest płaska. Bo jesteś bardzo bliski prawieniu takich pierdół.

Hitler był zafascynowany nie naszym wojskiem, nie dowódcami. Zwyczajnie, słowiańską brawurą, butnością, chęcią do walki. Tu już przeinaczyłeś, później to już brniesz bez sensu. Nie zależało na sojuszu?

To to chyba ktoś inny napisał w takim razie?

BDrummer napisał/a:

Polska była jedynym krajem, powtarzam jedynym krajem w europie któremu Hitler osobiście proponował sojusz wojskowy. Hitler był zafascynowany naszą armia, twierdził że mamy doskonałych żołnierzy a dodatkowo potrafimy bić się z komuchem, co już raz pokazaliśmy w 1920r...



Powiedziałem ci, teraz dobitniej. pie**olisz waść bez sensu, byle wyszło na twoje myślenie. Europa, szanuj nasz język.

Ja kolego, w przeciwieństwie do ciebie mam sporo książek historycznych. Ale nie w tym sęk, jeszcze trzeba je umieć interpretować. Ty łykasz jak żaba muchę, wszystko to co napiszą i tobie się podoba.

modzgi

2014-01-04, 17:04
Najlepsze to że to żydowski polaczek

xsw2

2014-01-04, 17:31
@zincum
Nie zebym sie wpie**alal, ale chyba nie wyczules ironii w zdaniu: posiadaliśmy grubo ponad 1mln armie, więc Hitlerowi wcale nie zależało na sojuszu. ;)