18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmiana pasa

~Beniu_Beniu • 2012-04-11, 15:08
Jedziesz wolniej to zjedź na prawy pas

a jak nie to cię nauczą

mcmt

2012-04-12, 12:38
Jazda lewym to szczyt egoizmu i głupoty :facepalm: . Komuś innemu naprawdę może się spieszyć. Bycie wk***ionym, że ktoś jedzie szybciej to dziecinada. :roll:

Feragas

2012-04-12, 14:24
Heh widzę, że macie problem wszyscy z czytaniem z zrozumieniem... Pisałem już 100 razy, że idiota skręcał za 150 metrów w Prawo. ale do was to k***a nie dociera. Nie robiłbym jemu problemu, gdyby jechał dalej prosto, a nie skręcał...

mcmt

2012-04-12, 14:47
Uważasz, że jesteś lepszy od niego? Jesteś jeszcze większym wieśniakiem. Gość słusznie cię upomniał, za to ty mu wpie**oliłeś. Naucz się jeździć.

MortiCRX

2012-04-12, 15:45
Feragas napisał/a:



Uwielbiam wypowiedzi ludzi z tematami = 0 i głupim pie**oleniem jaki to ty nie jesteś wspaniały. Jebnij się łbem o mur, może ci pomorze.



Ja też uwielbiam wypowiedzi pseudo kierowców jeżdżących ch*j wie po co lewym pasem. Bo jechałeś 120 ??? Co z tego, prawym pasem się nie dało jechać 120 ??? Skoro ktoś cię wyprzedził prawą stroną to znaczy że mu przeszkadzałeś i jesteś pipą, że nie zjechałeś. Jakby mnie ktoś wyprzedził prawą stroną to spaliłbym się ze wstydu, a nie jeszcze na forach o tym pisał. Prosta zasada, ktoś cię wyprzedził prawą stroną? Znaczy że jechałeś jak ciota. To raz.

Dwa - Jakie Pomorze? jeździć nie potrafisz, pisać też nie.....

Trzy - zero tematów... hehe... no cóż... zarzucił mi to ten który na 10 tematów ma 4 w było.pl i 3 w sucharach, zajebiste osiągnięcie, nie wątpię, że na miarę twoich możliwości.

mcmt

2012-04-12, 16:21
Coś mi się zdaje, że ten feragas to jeszcze za kółkiem siedzieć nie może... ;)

minetek

2012-04-12, 20:15
Feragas napisał/a:



Nie mam nic do zadbanego golfa, a nie do takiego jak czasem widuje na ulicach z rurą wydechową przyczepioną na sznurówce :D


to proszę sprecyzuj następnym razem 8-)

gywer1

2012-04-13, 08:43
Earth napisał/a:

Wszystko zależy od sytuacji. Gdy sam na lewym pasie przekraczam prędkość i ktoś mi jeszcze pod zderzak podjeżdża - polecam musnąć pedał hamulca


a ja polecam sp***alać z pasa jeśli masz go blokować. kim k***a jesteś żeby decydować że przekroczenie prędkości o X jest ok a o Y już nie? typowe podejście kretyna- wszyscy którzy jadą wolniej ode mnie to cioty a ci co szybciej to debile- samobójcy.

werther

2012-04-13, 12:01
Feragas napisał/a:

Kiedyś jechałem lewym pasem 120km/h, ch*j ze ograniczenie było do 90, ale jakiemuś ciulowi w audi było to za mało i wyprzedził mnie prawym pasem, tylko po to, żeby wjechać mi przed ryj i jebnął po hamulcach przy tych prędkościach w mocny deszcz. Zrobił to tylko po to, żeby za 150 metrów skręcić na zjeździe w prawo.... Wk***iłem się i pojechałem za ciulem. Chwyciłem cwaniaka na jednej stacji. Zrobiłem mu chaje, zacząłem szarpać i się przestraszył bo za chwilę zaczął przepraszać. Takich ciuli tępić.



Takich jak ty powinno się tępić. Jedziesz za szybko, jedziesz lewym pasem, a najgorsze jest to, że napadasz niewinnych i jesteś przekonany, że masz rację.

ĸuń

2012-04-20, 13:04

Pener

2012-04-30, 12:38
sam gdzieś to wrzucałem K :roll: