18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmiana pasa

~Beniu_Beniu • 2012-04-11, 15:08
Jedziesz wolniej to zjedź na prawy pas

a jak nie to cię nauczą

pakicito

2012-04-11, 16:06
j***ny jak zamanewrował

ss1984

2012-04-11, 16:24
na tej stronie z filmu lepsze wypadki

ziehzeit

2012-04-11, 16:30
Kulturalnie poprosił aby zmienił pas. :D

Srasłkasz

2012-04-11, 16:32
Nawet ruscy mają 4 pasmowe autostrady...

weeds

2012-04-11, 16:38
Osobiscie, tez mnie to wk***ia.

beeveer

2012-04-11, 16:39
haha! zapraszamy kolegę do polski!!!

CzlowiekKupa

2012-04-11, 16:41
Aj, szkoda ze sie nie rozj***ł, lubie patrzeć jak sie pajacom/sk***ysynom krzywda dzieje :)

Feragas

2012-04-11, 16:45
Kiedyś jechałem lewym pasem 120km/h, ch*j ze ograniczenie było do 90, ale jakiemuś ciulowi w audi było to za mało i wyprzedził mnie prawym pasem, tylko po to, żeby wjechać mi przed ryj i jebnął po hamulcach przy tych prędkościach w mocny deszcz. Zrobił to tylko po to, żeby za 150 metrów skręcić na zjeździe w prawo.... Wk***iłem się i pojechałem za ciulem. Chwyciłem cwaniaka na jednej stacji. Zrobiłem mu chaje, zacząłem szarpać i się przestraszył bo za chwilę zaczął przepraszać. Takich ciuli tępić.

Segor

2012-04-11, 16:45
CzlowiekKupa napisał/a:

Aj, szkoda ze sie nie rozj***ł, lubie patrzeć jak sie pajacom/sk***ysynom krzywda dzieje :)


Zakladam ze mowisz o kierowcy czerwonego auta albo o kierowcy samochodu z kamerka?

Brokol

2012-04-11, 17:01
Feragas napisał/a:

Kiedyś jechałem lewym pasem 120km/h, ch*j ze ograniczenie było do 90, ale jakiemuś ciulowi w audi było to za mało i wyprzedził mnie prawym pasem, tylko po to, żeby wjechać mi przed ryj i jebnął po hamulcach przy tych prędkościach w mocny deszcz. Zrobił to tylko po to, żeby za 150 metrów skręcić na zjeździe w prawo.... Wk***iłem się i pojechałem za ciulem. Chwyciłem cwaniaka na jednej stacji. Zrobiłem mu chaje, zacząłem szarpać i się przestraszył bo za chwilę zaczął przepraszać. Takich ciuli tępić.



No i wtedy się obudziłeś.

CzlowiekKupa

2012-04-11, 17:05
Segor napisał/a:


Zakladam ze mowisz o kierowcy czerwonego auta albo o kierowcy samochodu z kamerka?



Nie, co innego jest byc ch*jem i nie ustąpić ( ja bym ustąpił ), zjezdżając na inny pas, a co innego jest narażać życie innych kierowców jak ten zj***niec.

macleod

2012-04-11, 17:10
Feragas napisał/a:

Kiedyś jechałem lewym pasem 120km/h, ch*j ze ograniczenie było do 90, ale jakiemuś ciulowi w audi było to za mało i wyprzedził mnie prawym pasem, tylko po to, żeby wjechać mi przed ryj i jebnął po hamulcach przy tych prędkościach w mocny deszcz. Zrobił to tylko po to, żeby za 150 metrów skręcić na zjeździe w prawo.... Wk***iłem się i pojechałem za ciulem. Chwyciłem cwaniaka na jednej stacji. Zrobiłem mu chaje, zacząłem szarpać i się przestraszył bo za chwilę zaczął przepraszać. Takich ciuli tępić.



Trochę ch*jowe podejście do sprawy, bo jakby przed tobą ktoś jechał te dozwolone 90 i ci nie zjechal ("bo ci za mało") to też byś się wk***ił i mu wiązanke posłał :-D .
Jedziesz lewym pasem i ktoś chce jechać szybciej to puszczasz go przy najbliższej okazji - proste :idea: . A to ile kto jedzie i ile komu mało to indywidualna sprawa zależna od warunków, umiejętności i potencjału samochodu.

Oczywiście inną jeszcze bardziej kurewską sprawą są hamowania i wyżej pokazane zajeżdżania i za coś takiego to zdecydowany wpie**ol lub inne formy wychowania :lol: jak najbardziej zasadne :karate:

Earth

2012-04-11, 17:10
Wszystko zależy od sytuacji. Gdy sam na lewym pasie przekraczam prędkość i ktoś mi jeszcze pod zderzak podjeżdża - polecam musnąć pedał hamulca