18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmęczony imprezowicz

CrazyEdek • 2024-01-05, 16:43
Zamknij ryj.


0x_F_I_L_O_Z_O_F_x0

2024-01-05, 23:33
Pewnie foczka mu powiedziała zrób mi minete a z paszczy zaleciało paprykarzem szczecińskim i ulało sie

outline

2024-01-06, 00:09
Folur napisał/a:

Naucz się pisać poprawnie. Co to znaczy "szczupak"? Co to on ryba? Szczuplak się pisze analfabeto.



co ty pie**olisz

alahu1

2024-01-06, 01:53
outline napisał/a:

co ty pie**olisz



To folur. Z jego historii wynika, że to jego pie**olą

lukey

2024-01-06, 14:22
Walczył, walczył i przegrał :-D

Grze

2024-01-06, 18:02
Powiedziala mu ze jest za lewactwem.

Folur

2024-01-07, 18:00
outline napisał/a:

co ty pie**olisz



pie**olił to cie twoj stary i teraz ci sie we lbie pie**oli ze nie umiesz poprawnych slow uzywac:

"szczuplak" to jeszcze od slowa "szczuply" ujdzie

ale "szczupak"?? "szczupaśny"? to sie nawet nie odmienia gamoniu :shock:

żmij

2024-01-07, 19:15
Folur napisał/a:

pie**olił to cie twoj stary i teraz ci sie we lbie pie**oli ze nie umiesz poprawnych slow uzywac:
"szczuplak" to jeszcze od slowa "szczuply" ujdzie
ale "szczupak"?? "szczupaśny"? to sie nawet nie odmienia gamoniu



Na Twoim miejscu darowałbym sobie przypie**alanie się do cudzej pisowni. Poważnie.

outline

2024-01-08, 01:03
Folur napisał/a:

pie**olił to cie twoj stary i teraz ci sie we lbie pie**oli ze nie umiesz poprawnych slow uzywac:
"szczuplak" to jeszcze od slowa "szczuply" ujdzie
ale "szczupak"?? "szczupaśny"? to sie nawet nie odmienia gamoniu



U mnie patrząc po awku, to raczej takich zabaw nie praktykowano jak u ciebie na chacie kmiocie. Nie każdy jak ty się w ten sposób ze starym bawił.

Muciak

2024-01-08, 10:21
Baronessa napisał/a:

Jak studiowałem 15 lat temu, to też mieliśmy na roku takiego rzyguna, co na każdej domówie puszczał pawie...
Szczupak 70 kilo, a przy stole co to nie on, zawsze walił kielich w kielich z chłopami po 95 kilo.
Raz siedzimy u mnie na kwadracie i zastanawiamy się, gdzie chłop zniknął. Pewnie znów na dworze rzyga w krzakach, albo uciekł ze wstydu do domu. Koniec imprezy, wyprowadzam ziomków z mieszkania, 4 piętro, brak windy (wszyscy mocno wstawieni). Jak się jeden wypie**olił na śliskich schodach i przyp***zielił łbem, to myśleliśmy, że wstrząsu mózgu dostał... Patrzymy, a tu cała klatka schodowa zarzygana na wszystkich piętrach...
Chyba nie muszę mówić, że to była ostatnia impreza u mnie...



U mnie kiedyś ziomek po mocnej popijawie wyszedł z mieszkania w nocy do domu. Okazało się, że chłop podszedł do tej wąskiej dziury, która idzie wzdłuż klatki schodowej między schodami i barierkami i narzygał idealnie tam. Z trzeciego piętra. Następnego dnia schodząc nieświadomy na potężnym kacu i na każdym piętrze było coraz gorzej, a na samym dole rzygi były wszędzie, jakby ktoś zaj***ł odłamkowym. Ściany, sufit, szklane drzwi. Przyjechała administracja, sąsiedzi itd. Na szczęście nocowało kilka osób u mnie, szybkie zakupy i 3h sprzątania. Wszyscy w 5 osób podczas tego żygaliśmy na zmianę tak j***ło. Cała klatka j***ła tydzień, a do teraz w kącie między ścianą i sufitem są małe plamy, bo nie daliśmy rady tam dosięgnąć bez drabiny. Dodam, że to taka ogromna klatka. jakieś 4 krotnie szersza niż normalna w blokach. Dodatkowo mycie wszystkich szczebelek od 3 piętra. Sąsiadem (wszystkim) upiekliśmy babeczki w ramach przeprosin, a ziomek odebrał telefon dopiero następnego dnia i od tamtego dnia nie pije mocnego alkoholu (wino maks). To były poj***ne czasy, jakieś 7 lat temu.

TurboKaczka

2024-01-08, 11:23
Folur napisał/a:

Naucz się pisać poprawnie. Co to znaczy "szczupak"? Co to on ryba? Szczuplak się pisze analfabeto.



szcuplaka to masz w badejach

gonzor

2024-01-08, 17:23
Kawalerskie 25 lat temu, robione u rodziców na chacie. Kolega Darek narzygał do wersalki starych kawalera...
Inny narzygał z balkonu, że kawaler sprzątać musiał niższe balkony.
Kiejś to było