18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zły kierownik pociągu

1.Michal • 2013-08-29, 00:07
Pokaz sk***ysyństwa w wykonaniu kierownika pociągu i pasażer, który koniecznie chce jechać tym pociągiem


InnyName

2013-08-29, 00:37
Mógł ch*ja wyciągnoc z tych drzwi, zabrac mu radio i rozjebac o ziemie, a pociąg 500km dalej :D

BrunerOvned

2013-08-29, 01:55
Tylko pedały i zagubione swagi potrafią spóźnić się na spóźniony pociąg.
Oto moja tajemnica wiary.

bastardone

2013-08-29, 02:17
to nie tramwaj k***a! Dziad odpalił nitro i nie dało rady się zatrzymać hehe

dumad

2013-08-29, 02:43
jak sie k***a schował j***ny udając ze go nie ma a później perfidnie wylazł jakby się k***a nic nie stało...
wk***iają mnie tacy ludzie jak coś zrobią i myślą że nikt nic nie widział

kilka ładnych lat temu w Zakopanem widziałem jak facet biegnie do jadącego już pociągu, konduktor nie chciał go wpuścić ale zaczął wrzeszczeć że rodzinę ma i dzieci w pociągu to się zatrzymali :szczerbaty:

Kowalien

2013-08-29, 05:49
lizakiem mógł go jebnąć na koniec :)

Sarkos

2013-08-29, 09:26
To już PKP lepsze, bo nie raz widziałem jak pociąg zatrzymywał się jeszcze raz przy peronie żeby ktoś zdążył wsiąść.

kaiel

2013-08-29, 10:04
pociągi wielkie i ch*jostwo ludzi też wielkie

killerZeWsi

2013-08-29, 11:28
Mi kiedyś uciekł ostatni powrotny do domu, to go na rozjeździe na piechotę dogoniłem i wskoczyłem na sprzęg. Dało radę tak jedną stację przejechać.

Sa...........ah

2013-08-29, 11:33
O już k***a, sk***ysyństwo. Facet zamykając drzwi melduje gotowość do odjazdu i nie będzie zatrzymywał pojazdu i robił opóźnienia wszystkim tym którzy zadali sobie minimum trudu i przyszli na czas tylko dlatego bo jakaś p*zdunia tego nie potrafi.
Dobrze zrobił !

Animaru

2013-08-29, 11:57
Kilka razy widziałam jak ruszający pociąg się zatrzymuje żeby zabrać spóźnialskiego.
A raz jak jeden się wyj***ł na ryj, tak mu się spieszyło. Chyba z litości się zatrzymali :-D

takija

2013-08-29, 17:17
Savannah napisał/a:

O już k***a, sk***ysyństwo. Facet zamykając drzwi melduje gotowość do odjazdu i nie będzie zatrzymywał pojazdu i robił opóźnienia wszystkim tym którzy zadali sobie minimum trudu i przyszli na czas tylko dlatego bo jakaś p*zdunia tego nie potrafi.
Dobrze zrobił !



Minuta opóźnienia wyjazdu jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Na szczęście w PKP potrafią poczekać a czasem nawet zatrzymać się ;)

MaestroRCS

2013-08-29, 21:32
W szwedzkiej telewizji kiedys był spot, na ktorym matka z dziećmi biegnie w deszczu do autobusu, kierowca nie poczekał i odjechał. Puenta- "chcesz aby autobusy jeździły punktualnie, to sam bądź punktualny". Tyle w temacie. :D

an...........81

2013-08-31, 13:53
"Pokaz sk***ysyństwa" ??? to jest "pokaz głupoty" i to tego pasażera..... spóźnił się to jego wina dlaczego kilkasetosób ma być spowolnione przez to ??? może ten pasażer spóźnił się bo obciągał pałe arabowi właśnie a ja mam przez to cierpieć ? kij mu w sranie ma szczęście, że mu nóg nie uj***ło...