18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zły kierownik pociągu

1.Michal • 2013-08-29, 00:07
Pokaz sk***ysyństwa w wykonaniu kierownika pociągu i pasażer, który koniecznie chce jechać tym pociągiem


imek

2013-08-31, 14:08
a czy Wy naprawdę nie widzicie, że ten pociąg stoi jakby na łuku? i konduktor stojąc w drzwiach na końcu, nie mógł dostrzec tego typka przy pierwszym wagonie? ja pie**ole..

ale to, że później, gdy już go widział i się nie zatrzymał, to dobrze :szczerbaty:

Sa...........ah

2013-08-31, 18:40
@kmsm1990 Bzdura. Facet ma wszystkie przystanki ustalone co do minuty i dostanie zjeby za KAŻDE spóźnienie. Załóżmy, że na każdym przystanku się tak spóźnią o minutę - i wtedy robi się z tego pół godziny. No bo jak dla jednego poczeka, to czemu dla następnych nie? Na pociąg przychodzi się wcześniej i trzeba wziąć pod uwagę ewentualne korki itd. bo takie jest życie.

Dakkar

2013-08-31, 20:20
Wystarczy, że pociąg przyspieszy o parę km/h barany i nikt by się nie spóźnił.

Sa...........ah

2013-08-31, 21:38
Sam jesteś baran i ignorant. Przyśpieszanie pociągu wiąże się z dodatkowymi kosztami. W skali krajowej to są duże pieniądze. Nie wiesz, że więcej energii idzie na przyśpieszenie pojazdu niż na jazdę ze stałą prędkością?

takija

2013-08-31, 22:16
Savannah, No tak, bo zawsze wszędzie ludzie się spóźniają. Gdyby było tak jak piszesz to już kilka razy pociąg by mi uciekł z pod nosa ;) A wiesz że istnieje coś takiego jak komunikacja między maszynistami? Jeśli jeden pociąg ma opóźnienie, a jedziesz z przesiadką to ten drugi może poczekać nawet kilka minut. Przyspieszanie pociągu....policz sobie o ile i jak często trzeba przyspieszyć pociąg i wtedy zobacz jak procentowo zwiększą się wydatki na jego napędzanie. Szukasz problemu tam gdzie go nie ma. Tu chodzi o zwykły ludzki odruch, a nie liczenie, że jeden spóźniony podniesie wydatki o "kosmiczne" kwoty. Troche więcej empatii w tym sk***iałym świecie.

gelynder1

2013-08-31, 23:55
na każdej stacji na takiego ciula poczekać i na trasie katowice warszawa masz 3 godziny spóznienia