18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Złodziej idiota

SaintMaster • 2013-04-19, 17:08
Historia autentyk z wczoraj. Jestem ochroniarzem w tesco. Podczas mojej nieobecności facet ukradł whisky ballantines 0,5l. Schował do plecaka a przy kasie chciał zachować się jak normalny klient i wyrobił sobie tzw. kartę na punkty (clubcard). No i... Podał w formularzu wszystkie swoje dane osobowe, na dodatek prawdziwe. Po skontaktowaniu się z policją namierzyli gościa pod domem jak rozpalał grila i popijał drinka. Przyznał się od razu a sprawa trafi do sądu :)

Możliwe, że brzmi jak pamiętnik młodego inwalidy, ale płakałem ze śmiechu jak się dowiedziałem, że tacy idioci chodzą jeszcze po świecie. Na pewno nie było. Wrzucił bym nagranie ale myślę, że mogło by to się obrócić przeciwko mnie.

Co...........er

2013-04-19, 20:58
Pavulon_1 napisał/a:

Chyba odwiedzam jakieś dziwne tesco bo wydaje mi się, że na działach z alkoholem od bardzo dawna nie ma już ochroniarzy. Autentyk z wczoraj w ch*j :)

albo zwyczajnie jesteś idiotą i nie umiesz czytać ze zrozumieniem? kolega napisał że nie było go kiedy on przechodził przy kasie z tym podpie**olonym alkoholem, nic nie napisał że pilnuje aby nikt z półki flaszki nie zabrał. a do wszystkich tych którzy śmieją się z niego że pracuje na ochronie - cóż mogę rzec? szkoda mi was, pewnie jeszcze siedzicie na utrzymaniu starych a za jakis czas zarejestrujecie się jako pezrobotni i tak wam minie wasze marne życie ;) żadna praca nie hańbi

Laomedont

2013-04-19, 21:21
Kaprys napisał/a:

"Ochroniarz" w Tesco... Rozumiem, że orzeczenie o niepełnosprytności masz? W ogóle, co to za ochrona? Ten zawód powinien nazywać się cieciowanie. U mnie w firmie na 'ochronie' siedzą same stare dziadygi. Albo z orzeczeniem. Albo młode studentki z metra cięte. 8 zł brutto na godzinę, umowa o dzieło. Na pewno ochronią w razie napadu. Będą sp***alać w podskokach jak nic.



To sie z tobą nie zgodzę, mój ojciec 68 lat na emeryturce sobie dorabia jako ciec na budowie.
Jakieś pól roku temu wpie**olił dwóm wyrostka (po ok 18/20 lat)
Fak faktem ze trenował judo 5 lat i z 4 lata boks ale to juz inna bajka, wiec życzę ci żebyś powiedział to w twarz komuś takiemu jak mój ojciec . A w tedy, musieli by ci budzik nastawić.

smyndryl

2013-04-19, 21:42
KamiloRD

Po co te nerwy? Opowiadam jak to widze. Ja olałem nauke po szkole średniej i trochę żałuję. Po szkole poszedłem pracować na barze, teraz po pięciu latach jedno co potrafię to serwować zajebiste drinki, nie chcę i nie mogę dłużej pracować w tym zawodzie (problemy z alkoholem i rozmaitymi specyfikami), a znalezienie zadowalającej roboty mając wykształcenie średnie ogólne jest delikatnie mówiąc, ciężko.
Mam dredy i oddaję się systemowi? A jak inaczej żyć? Trzeba zarobić pieniążki - żeby żyć, żeby starą mamę poratować, opał do domu kupić podatki od gruntów popłacić, k***a lekko nie ma. Nie jest aż tak zajebisty żeby zarabiać na tym co lubię, więc mógłbym pójść nawet za ciecia do Tesco, ale nie mogę - nie jestem inwalidą ;)

Pozdro kolega.

froqer

2013-04-19, 22:00
Nexures napisał/a:

ja pie**ole z czego sie tu smiejecie pie**olone zjeby???? ochroniarze dosc duzo kasy dostaja. wystarczajaco na zycie



Epickie spięcie dupy, aż się uśmiałem ;D jak w tym filmiku mcgrzesio "pie**olone debile, zdegraduje was, wszystkich!".

Ale masz racje, nie ma się z czego śmiać.

xXDoggXx

2013-04-19, 22:13
ATTENZIONE!! ATTENZIONE!! komunikat dla hejtów, nie zapomnijcie wyżebrać rano kieszonkowego od starych

andyq

2013-04-20, 00:50
No i co że do sądu? Sprawa pójdzie z kodeksu wykroczeń a nie z kodeksu karnego. Orzeczona zostanie niska szkodliwość społeczna. I sędzia pomacha kolesiowi palcem. Dał by mu klapsa ale kary cielesne w Polsce zniesiono.

Dobrutro

2013-04-20, 01:16
Żadna praca nie hańbi! Jedyna hańba to, gdy zdrowy dorosły człowiek pasożytuje na innych lub kradnie.

Ne...........es

2013-04-21, 11:45
froqer napisał/a:



Epickie spięcie dupy, aż się uśmiałem ;D jak w tym filmiku mcgrzesio "pie**olone debile, zdegraduje was, wszystkich!".

Ale masz racje, nie ma się z czego śmiać.



no bo z czego tu sie smiac? bo ktos ma prace :P ? nie, nie spiecie dupy. to te dzieci spinaja dupe ;]