18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zjedli z ziemniaczkami..

Myszka696 • 2013-07-25, 22:56
Przeglądając strony natrafiłam na taki oto artykuł:

19 stycznia 2009 roku 16-letnia Karina Barduchian wyszła ze szkoły i nie wróciła do domu. Spotkała na swojej drodze Maksima Gołowaczika i Jurija Możnowa. Prawdopodobnie znała ich już wcześniej.
Mężczyźni zwabili dziewczynę do mieszkania i utopili ją w wannie. Następnie poćwiartowali jej ciało, a niektóre części ciała zjedli. Pozostałe poupychali do plastikowych torebek.Zostały one później odnalezione w różnych częściach miasta.
W zeznaniach złożonych podczas śledztwa mężczyźni twierdzili, że zabili 16-latkę, bo byli... głodni. Przyznali, że makabryczny posiłek przygotowali w piekarniku i zjedli z gotowanymi ziemniakami. Na sali sądowej zmienili jednak zdanie. Obaj zarzekali się, że są niewinni.
Maksim Gołowaczik i Jurij Możnow zostali skazani odpowiednio na 19 i 18 lat więzienia przez sąd w Petersburgu.Pierwszy z nich był wcześniej leczony psychiatrycznie, a drugi miał na koncie wyrok za kradzież. Obaj trafią do więzienia o zaostrzonym rygorze..


:emo:




Głodny nie jesteś sobą.. :lodowka:

grzechu86tonie

2013-07-27, 17:48
poj***ne prawo, u nas by dostali 5lat w zawieszeniu

Bobbson32

2013-07-27, 18:19
aż z ciekawości obejrzałem cały film podobał mi się oprócz końcówki;(

Shakka Zombie

2013-07-27, 20:36
najlepszy film z najgorszym zakończeniem. Powinni nakręcić wersje alternatywną...ehhh

si...........er

2013-07-27, 22:23
MrCollie jak komuś kończynę urwie umiera, wykrwawi się,