18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zjedli z ziemniaczkami..

Myszka696 • 2013-07-25, 22:56
Przeglądając strony natrafiłam na taki oto artykuł:

19 stycznia 2009 roku 16-letnia Karina Barduchian wyszła ze szkoły i nie wróciła do domu. Spotkała na swojej drodze Maksima Gołowaczika i Jurija Możnowa. Prawdopodobnie znała ich już wcześniej.
Mężczyźni zwabili dziewczynę do mieszkania i utopili ją w wannie. Następnie poćwiartowali jej ciało, a niektóre części ciała zjedli. Pozostałe poupychali do plastikowych torebek.Zostały one później odnalezione w różnych częściach miasta.
W zeznaniach złożonych podczas śledztwa mężczyźni twierdzili, że zabili 16-latkę, bo byli... głodni. Przyznali, że makabryczny posiłek przygotowali w piekarniku i zjedli z gotowanymi ziemniakami. Na sali sądowej zmienili jednak zdanie. Obaj zarzekali się, że są niewinni.
Maksim Gołowaczik i Jurij Możnow zostali skazani odpowiednio na 19 i 18 lat więzienia przez sąd w Petersburgu.Pierwszy z nich był wcześniej leczony psychiatrycznie, a drugi miał na koncie wyrok za kradzież. Obaj trafią do więzienia o zaostrzonym rygorze..


:emo:




Głodny nie jesteś sobą.. :lodowka:

KMD

2013-07-26, 23:39
Ale pojeby, tylko odstrzelić... Taka dupa a nawet nie zgwałcili

makabrax

2013-07-26, 23:42
"Maksim Gołowaczik i Jurij Możnow zostali skazani odpowiednio na 19 i 18 lat więzienia przez sąd w Petersburgu.Pierwszy z nich był wcześniej leczony psychiatrycznie, a drugi miał na koncie wyrok za kradzież. Obaj trafią do więzienia o zaostrzonym rygorze.."

a u nas to by k***a dostał zawiasy bo przecież się leczy psychiatrycznie...

gwauro

2013-07-26, 23:42
słuchawki na szyi i wszystko jasne

Ciupas

2013-07-26, 23:55
MrCollie napisał/a:

Mam patent na takich pojebów.
Akcja właściwa 8:15.
Jak ktoś chce to może całe zobaczyć. Film to Prawo Zemsty.

W której części na YouTube jest kontynuacja odcinania kończyny? Bo w 3/9 nie ma a w 2/9 scena jest urwana :/

MrCollie

2013-07-27, 00:09
No właśnie nie ma... urwana scena jest tak oryginalnie w filmie.
Nie chcieli pewnie robić z filmu kolejnej części piły.

strogg88

2013-07-27, 00:19
Przypisałbym im Tegretol- normalnie na szajbe xD

KurakaoDrink

2013-07-27, 00:49
Czasami mi się wydaje że dla nich cyklon b byłby zbyt humanitarny. Szkoda dziewczyny wyrosła by na piękną kobietę...

Se...........xe

2013-07-27, 01:20
Laska ładna była szkoda dziewczyny :/
@MrCollie zgadzam się co do tego fragmentu Prawa Zemsty z Tobą w 110% takich kolesi się nie zabija kulką czy więzieniem na 10-15 czy 20 lat czy też dożywociem chodź to ostatnie powinno być dla takich właśnie ludzi tak dożywocie zniszczyłeś czyjeś życie to sam sobie je zniszczyłeś i do końca życia będziesz jak w pudełku tylko, że w Polsce koleś gwałciciel, pedofil,morderca ma większe prawo niż koleś co zjarał blanta bądź posiadał 0,5g marihuany ale to mniejsza sęk w tym, że tacy ludzie powinni iść za piękną zasadą w kodeksie Hammurabiego "Oko za oko, ząb za ząb". Ale nie po co wypuśćmy ich za 5-6 lat nic nikomu nie zrobią są zresocjalizowani będą grzecznie a 2 tygodnie później znajdujemy u typa na mieszkaniu części ciała i organy ludzkie w lodówce przygotowane jak mięso na niedzielni obiad.

KANIBAL22

2013-07-27, 02:00
Ja to sie pytam po prostu , co to k***a jest po lewej i po prawej !?!? już na pierwszy rzut oka źle tym k***om z oczu patrzy...

Myszka696

2013-07-27, 02:15
@up
Twój nick jest adekwatny do tematu ;) Powinieneś ich zrozumieć doskonale :mrgreen: A tak poważnie to zgadzam się z Tobą w 100%..

Rusznic

2013-07-27, 03:38
Ja takich bym zamykał w dyby w centrum miasta albo na pręgierzu i niechaj lud robi z nimi jak uważa. Po takich by nie było co ściągać.

Promek

2013-07-27, 11:20
Mam patent na takich pojebów.
Akcja właściwa 8:15.
Jak ktoś chce to może całe zobaczyć. Film to Prawo Zemsty.


Powinni w ten sposob eliminowac takie scierwa to nastepni moze by sie zastanowili co robia...

Mindfuck

2013-07-27, 12:41
było o tym na sadolu dawno, ch*jmnie to gdzie i w jakim temacie, to robota moderatora żeby ogarnął forum jak rwie się do funkcji

joystik1337

2013-07-27, 13:34
@MrCollie

Krata zimnego piwa dla Ciebie za tę wstawkę. Obejrzałem cały film do końca, zajebisty, pozdro.

Leniwiec1

2013-07-27, 15:51
Dla wszystkich co hejtują tych panów, a zapominają jaką była głupią p*zdą, że się z nimi zadawała.
Myszka696 napisał/a:

Prawdopodobnie znała ich już wcześniej.


Myślała o nich "fajne chłopaki, są bardzo cool", a oni ją zjedli. Jak dla mnie to za głupotę się płaci, może wysoka cena, fakt, ale bez winy nie była, miała 16 lat, powinna umieć myśleć.