18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zjarany koleś napadnięty podczas live'u

Pfciuki • 2013-02-20, 03:18
"Zjarany" koleś został napadnięty podczas kręcenie na żywo. Agresorzy użyli prawdziwego gnata. Goście ponoć już siedzą.



+ taki mały remix, dobrze gada :amused:


-57-

2013-02-20, 17:27
już nawet zabakać sobie spokojnie nie można

ObywateI

2013-02-20, 17:35
@openyourmind

Jestes j***nym hipokrytą i masz ch*j a nie wiedzę na ten temat skoro alkohol traktujesz jako narkotyk, ale zielska nie, bo jakby nie patrzeć, nawet kawa jest narkotykiem, więc nie spinaj pośladów i pogódź się z tym, że Twój kochany susz to nic innego jak kolejny narkotyk

johnny12325

2013-02-20, 17:35
A to bandyckie ścierwo biega w fullcapach z pedalskimi naklejkami :D

Beria1

2013-02-20, 17:40
Piwo za hologram na czapce u złodzieja.

melemele89

2013-02-20, 17:46
i mnie k***y zbluzgacie jest to polski portal to k***a albo tłumaczenie albo wypie**alac

Mom and Death

2013-02-20, 17:47
Cytat:

estes j***nym hipokryta i masz zero wiedzy na ten temat skoro nazywasz go cpunem.Cpac to sobie mozesz alkohol



sory ale w tym momencie to ty jestes debilem. jak alkohol tak i marihuana sa uzalezniajacymi substancjami, tudziez narkotykami. jezeli jaraz dzien w dzien jak ten pajac to jestes narkomanem tudziez cpunem.

ShiftyShot

2013-02-20, 18:33
k***a jak ja nienawidzę złodziei, zero szacunku do tego ścierwa, zamiast wziąć się do roboty to żerują na innych ludziach.

bisfhcrew

2013-02-20, 18:39
Mógł chociaż metkę z czapki odkleić.

openyourmind

2013-02-20, 18:57
ObywateI napisał/a:

@openyourmind

Jestes j***nym hipokrytą i masz ch*j a nie wiedzę na ten temat skoro alkohol traktujesz jako narkotyk, ale zielska nie, bo jakby nie patrzeć, nawet kawa jest narkotykiem, więc nie spinaj pośladów i pogódź się z tym, że Twój kochany susz to nic innego jak kolejny narkotyk


Tyle ze alko mocno uzaleznia, a baka nie :)

Mom and Death napisał/a:



sory ale w tym momencie to ty jestes debilem. jak alkohol tak i marihuana sa uzalezniajacymi substancjami, tudziez narkotykami. jezeli jaraz dzien w dzien jak ten pajac to jestes narkomanem tudziez cpunem.


To po alko jestes jeszcze wiekszym cpunem i narkomanem bo uzaleznia bardzo mocno,a susz w ogole

Mom and Death

2013-02-20, 19:11
@up wkrecaj sobie dalej, dzieciaku, jak pojdziesz w koncu na odwyk to ci powiedza co i jak. moze sie ogarniesz.
btw. dlaczego u was, marihuanistow, wystepuje taki prymitywny tok myslenia, ze jak ktos napisze cos zlego na "swieta rosline" to od razu musi byc zwolennikiem alkoholu ?

DrAres

2013-02-20, 19:25
A niech ją zalegalizują, będzie święty spokój. Kto pali to palił będzie czy jest legalna czy nie, a kto nie pali i nie chce palić to nie będzie nawet jeśli będzie dostępna na półce w sklepie obok masła. Ale jest jeden myk: każdą substancje, która jest psychoaktywna można podpiąć pod domenę narkotyków, tak jak alkohol, kofeinę, nikotynę, morfinę i inne ch*jostwo. Wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem.
P.S. Nawet Jezus pił winko do obiadu.

Prescot

2013-02-20, 19:37
stary zmień palenie

Mom and Death

2013-02-20, 19:43
Cytat:

Ale jest jeden myk: każdą substancje, która jest psychoaktywna można podpiąć pod domenę narkotyków, tak jak alkohol, kofeinę, nikotynę, morfinę i inne ch*jostwo.



No dokladnie. Dlatego kto przesadza ten sie uzaleznia... a pie**olenie ze marycha nie uzaleznia to tylko cpunski mit sluzacy do tlumaczenia sie.

Lelon

2013-02-20, 19:49
Jak ktoś nie palił to niech się nie wypowiada bo z tego co widzę najwięcej do gadania mają osoby które naczytały się onetu i gazet mamy.

Paliłem przez ok 4 miechy dzień w dzień z kumplami, nie dlatego że musiałem tylko chciałem. Teraz nie jaram miesiąc i jak będę chciał i nie będę jarał a jak będę to zajaram. Nadal uważasz że palenie jest gorsze od alkoholu? Wolę zajarać, pośmiać się, rozkminy przychodzą a nie naj***ć się do granic możliwości, posikać się w majty, wyżygać się i komuś doj***ć.

Nie mówię że alko złe bo też popijam a to piwo czasem albo wódę na imprezie ale według mnie zioło jest dużo lepsze do palenie na co dzień. Po piciu na co dzień byłbyś wyniszczony, śmierdzący i nie wiem co jeszcze.

Więc jeśli nie macie pojęcia jak działa marycha to nie piszcie o palaczach zioła ćpuny bo ćpać to możecie sobie fete.