18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ziomek z grubą rozkminą

billionaire • 2010-12-16, 18:29
On do szkoły chodzić nie będzie! Ma grubą rozkminę z koleżką

EveryDayMosh

2010-12-17, 10:24
Ciekawa rozmowa o sensie szkoły z tego wynikła.Szkoła jest potrzebna żeby uczyć zachowań społecznych.Wiadomo że on nauczy się tego na ulicy z kolegami a jak się nie nauczy to oni go nauczą.No ale rowy też ktoś musi kopać,więc nie śmiejcie się z niewykształconych bo to może nie ich los tylko wybór.

mokkum44

2010-12-17, 10:50
raper.. drugi czosnek bedzie..

cyberBobiq

2010-12-17, 10:57
Moj stary malo sie nie zesral ze smiechu jak to zobaczyl:D

TajemniczyDaun

2010-12-17, 11:10
A ja mam wszystkich w dupie i w pewnym sensie popieram tego dzieciaka.
Całą wypowiedz zacznę od przedstawienia jego rodziny: matka zaszła w ciąże w wieku 17/18 lat, a ojca nie ma/rzadko widuje/nie poznał. Matka to totalna p*zda bo nie potrafi wychować dziecka i poświęcić mu wystarczająco dużo czasu. Moim zdaniem pierwszym powodem dla którego dzieciak nie chodził do szkoły to chęć przyciągnięcia uwagi matki. Natomiast teraz nie chodzi do szkoły bo jest w niej poniżany przez nauczycieli i przez inne dzieciaki. Ogólnie dzieciak ten zachowuję się w miarę elokwentnie, co odróżnia go od bandy gimbusów chodzących częściej do szkoły. Najlepsza była plująca się babka w różowym żakieciku, której jedynym osiągnięciem życiowym jest odmowa 30 zdrowasiek w ciągu minuty, bo przecież jak się jest na rencie to trzeba jakoś zabijać czas.

en...........37

2010-12-17, 11:32
Ma racje... ten system nauczania w Polsce jest taki ch*jowy że ja pie**ole, a szkoły są tak zacofane w porównaniu do zachodu że głowa mała.

base

2010-12-17, 12:04
Babcia w różowym jest przech*j!
- Masz wyrok, jesteś karany..
- ale on nie jest karany (Dzyzga)
- ale będzie...

Mina matki bezcenna :D :ok***a:

Go...........ay

2010-12-17, 12:43
nadaje się do programu Matura to bzdura :D

MadSyndrome

2010-12-17, 13:50
TajemniczyDaun napisał/a:

A ja mam wszystkich w dupie i w pewnym sensie popieram tego dzieciaka.
Całą wypowiedz zacznę od przedstawienia jego rodziny: matka zaszła w ciąże w wieku 17/18 lat, a ojca nie ma/rzadko widuje/nie poznał. Matka to totalna p*zda bo nie potrafi wychować dziecka i poświęcić mu wystarczająco dużo czasu. Moim zdaniem pierwszym powodem dla którego dzieciak nie chodził do szkoły to chęć przyciągnięcia uwagi matki. Natomiast teraz nie chodzi do szkoły bo jest w niej poniżany przez nauczycieli i przez inne dzieciaki. Ogólnie dzieciak ten zachowuję się w miarę elokwentnie, co odróżnia go od bandy gimbusów chodzących częściej do szkoły. Najlepsza była plująca się babka w różowym żakieciku, której jedynym osiągnięciem życiowym jest odmowa 30 zdrowasiek w ciągu minuty, bo przecież jak się jest na rencie to trzeba jakoś zabijać czas.




każdy w internecie jest psychologiem :)

husarz_

2010-12-17, 13:53
oj nie pie**olcie. szkola jest wazna. mowicie ze po co sie miliarda rzeczy uczyc jak np lekarzowi sie geografia nie przyda. tylko jest jedno ale. ja osobiscie do klasy maturalnej nie wiedzialem na jaki kierunek chce isc. wiec nie wymagajmy tego od dzieci w podstawowce czy gimnazjum. po to maja tyle przedmiotow zeby nabrac oglady i sie w czyms odnalezc. studia sa od tego zeby robic to co sie lubi i chce :P a i jeszcze jedno. szkola wedlug was jest ch*jowa? no spoko tylko jak na razie nikt nic lepszego nie wymyslil co by sie sprawdzalo :p

BananUst

2010-12-17, 14:04
W szkole jest tyle przedmiotów z tego powodu, żeby łyknąć podstaw każdego. Wiadomo, nie każdy się tym zainteresuje, ale ci co się zainteresują, to się będą wgłębiać.

Poza tym gnojek ma w pewnym sensie rację, ale to do wyższego szkolnictwa - bo częstokroć po ukończeniu szkół, roboty nie ma. I nie chodzi tylko o humanistów, czy "artystów", ale też ściśłowców, którym przyszło żyć na zadupiu - z pracą w takim przypadku ciężko.

sober

2010-12-17, 14:39
rrdzony napisał/a:

szczerze mówiąc dzieciaka rozumiem. szkoła nie uczy, niszczy indywidualność, zdolność samodzielnego myślenia. dzieciak idzie swoją drogą, nie poddaje się szarej masie. szkoda tylko, że pewnie zmarnuje sobie życie....


Pod tym względem, to i ja go rozumiem. System jest w ch*j wadliwy, szczególnie system edukacji. Niemniej jednak trzeba znaleźć złoty środek i jakieś papiery mieć. No chyba, że koleś jest geniuszem piłki i za rok będzie grał w Menchesterze, ale coś nie wygląda mi na to. :P

I jeszcze jedna taka rzecz... aż mnie to zabolało, jak ta pani psycholog powiedziała: "Nieważne, co Ty myślisz o sobie, ale to co myślą o Tobie inni.". Bullshit jak ch*j, bo nie mamy wpływu na to, co myślą o nas inni. Możemy być piękni, bogaci i wykształceni a i tak znajdzie się ktoś, kto będzie nas miał za kupę gówna, dlatego uważam, że ważniejsze jest to, co my myślimy o sobie, czy znamy swoja wartość.

Kargon

2010-12-17, 15:54
riposta do autorki słów "nie da się żyć bez wykształcenia"

matka ma 33 lata a on 15. Z tego wynika że urodził się kiedy ona miała 18 lat. 18 lat to 2/3 klasa liceum. Z tego wnioskuje że ona również nie skończyła szkoły a w całej rozmowie nie było wspomniane o ojcu, co oznacza że koleś prawdopodobnie dowiedziawszy się że dziewczyna jest w ciąży zostawił ją z dzieckiem bez wykształcenia i kasy.
Mimo to jakoś żyją :shock:

husarz_

2010-12-17, 15:57
@up no nikt nie twierdzi, że bez wykształcenia nie da się żyć. ale na pewno w 99 % nie da się żyć na przyzwoitm poziomie.