18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ziomek z grubą rozkminą

billionaire • 2010-12-16, 18:29
On do szkoły chodzić nie będzie! Ma grubą rozkminę z koleżką

AjekHere

2010-12-18, 09:04
'to ja se myśle ty no co jes?'

Kargon

2010-12-18, 13:09
hiitman napisał/a:



Wbrew pozorom te wszystkie ą, ę i przecinki w naszym języku mają pewne znaczenie. Twoje zdanie jest jakie jest, ale pisać nie umiesz więc nikt nie potraktuje cię poważnie mimo, że jesteś genialnym psychologiem dziecięcym.
Jeśli nie skończyła szkoły to znaczy, że przekonała się jak to jest. Posłuchaj jej póki masz czas.


dobry sposób na nabijanie postów :) Jakoś nie bardzo zależy mi na tym żeby ktoś mnie traktował poważnie w internecie, chyba że leczyłbym w ten sposób kompleksy. Pewnie nie słyszałeś czegoś takiego jak "dobry przykład"? Więc zamiast siedzieć przed kompem i doszukiwać się błędów żeby pokazać how serious you are, weź się za swojego dzieciaka o ile takowego masz.

KILLA997

2010-12-18, 16:09
Fuck the system !!!

hiitman

2010-12-18, 16:28
Kargon napisał/a:


dobry sposób na nabijanie postów :) Jakoś nie bardzo zależy mi na tym żeby ktoś mnie traktował poważnie w internecie, chyba że leczyłbym w ten sposób kompleksy. Pewnie nie słyszałeś czegoś takiego jak "dobry przykład"? Więc zamiast siedzieć przed kompem i doszukiwać się błędów żeby pokazać how serious you are, weź się za swojego dzieciaka o ile takowego masz.



Czyli tylko na komputerze nie potrafisz poprawnie pisać, tak? Tu nie chodzi o how serious I am tylko martwi mnie smutna przyszłość jaka nas czeka. Co rok to głupsi i aż strach pomyśleć co by było gdyby szkoła była dla chętnych. Mówić nawet nie potrafią, a co dopiero pisać.

MowMiSynu

2010-12-18, 17:17
Zauważyć chciałem, że jego mamusia dała dupy mając 17 lat, także o jakim ona wykształceniu do niego mówi. :)

majezz

2010-12-19, 00:51
moim marzeniem zyciowym jest bez konsekwencji wejsc do studia i zajebac drzyzdze krzeslem w morde....

lukasz3004

2010-12-19, 01:12
to się k***a nazywa bezstresowe wychowanie , wpie**olić mu k***a raz drugi i w końcu by się gówniarz nauczył , jak widze popie**olonych gimnazjalistów to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera.

Ochaj

2010-12-19, 02:22
'czeba' skończyć szkołę, 'czeba' mieć wykształcenie, bo to najważniejsze

zolty23

2011-01-04, 00:07
niektozy pie**oleni nauczyciele patrza tylko zeby upie**olic kogos