18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zimna krew kierowcy autobusu SINDBAD- trasa Ostróda-Olsztyn.

Krakowiaczek • 2014-07-08, 10:57
Nie pozostaje nic innego jak napisać że mało brakowało a mielibyśmy materiał na harda.


twinspark

2014-07-08, 12:39
Jechałem kiedyś Sindbadem i rzygałem 2/10.

raf217

2014-07-08, 12:40
Rinko napisał/a:

Szerokie pobocze ale nie j***niec nie zjedzie wcześniej w myśl zasady "ja się wlokę busem to inni też niech cierpią". Tam by się spokojnie 4 osobówki zmieściły ale cebulakom gula rośnie że ktoś może ich wyprzedzić.




A Ty k***a widzisz jaka linia tam? Widzisz gdzie i przez co przejeżdżają? Wiesz do czego służy te "pobocze"? Jedyny, który źle postąpił na powyższym filmie to kierowca osobówki.

cfaniack

2014-07-08, 12:43
tu zaraz na prawo , skret do Czerwonej Karczmy, no i dobre k***iska przy drodze stoja...Polecam i pozdrawiam

Matii9

2014-07-08, 12:44
Ja pie**ole, jak do ch*ja można autobusu nie zauważyć...

zuberk0

2014-07-08, 12:44
Sindbad też przysnął chciał pewnie dać nauczkę temu z osobówki i liczył, że odpuści i się schowa. Niestety najgorzej jak jest dwóch osłów pierwszy łamiący ewidentne przepisy i drugi, co ustąpienie takiemu traktuje jako obrazę honoru... Nie bronię osobówki, bo wina ewidentna, jednak od kierowcy autokaru wymaga się conieco więcej.

zenekpogromca

2014-07-08, 12:46
Sam kiedyś wj***łem się niemal na czołówkę.. Dzięki za nową drogę z szerokim poboczem bo jakiś cwe* tirem z 90 kiedy zacząłem wyprzedzać przyśpieszył do 110... przez co w połowie tira jechałem już niemal na czołówkę. Takie ch*je które nie dają się wyprzedzić są jeszcze gorsze niż debile którzy jadą cały czas środkiem mimo, że widzą auta z naprzeciwka i wiedzą, że się nie wyrobią.