18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zimna krew kierowcy autobusu SINDBAD- trasa Ostróda-Olsztyn.

Krakowiaczek • 2014-07-08, 10:57
Nie pozostaje nic innego jak napisać że mało brakowało a mielibyśmy materiał na harda.


smiesznypizdek

2014-07-08, 10:58
podać na policje rejestracje tego idioty z osobówki.

z filmem.

xts

2014-07-08, 11:01
na tej trasie k***y wymuszają, żeby jechać poboczem jak wyprzedzają.

kierowca autobka powinien dostać solidną premię.

Saute

2014-07-08, 11:01
Pewnie pusty jechał, bo gdzieś te jaja musiał zmieścić.

kubczyk

2014-07-08, 11:04
Jaja ze stali.

aras0992

2014-07-08, 11:18
co to za jakieś cyganskie okrzyki ?

Rinko

2014-07-08, 11:21
Szerokie pobocze ale nie j***niec nie zjedzie wcześniej w myśl zasady "ja się wlokę busem to inni też niech cierpią". Tam by się spokojnie 4 osobówki zmieściły ale cebulakom gula rośnie że ktoś może ich wyprzedzić.

garota

2014-07-08, 11:29
@up

Ciebie chyba poj***ło. Nauczcie się właśniecebulaki pie**olone że nasze statystyki spowodowane są waszym zj***nym podejściem do kierowania pojazdów. Każdy niedojeb który w życiu nie osiągnął nic specjalnego, wsiadając do samochodu czuje się mistrzem kierownicy, rajdowcem i kierowcą formuły 1. A później rodziny płaczą, bo jeden z drugim musi zapie**alać jak idiota i daje sobie buzi gdzieś na jakiejś zj***nej trasie ch*j go wie gdzie...

bloodwar

2014-07-08, 11:49
Wypadki w Polsce biora się nie tylko ze zj***nej polityki państwa, które nie buduje ekspresówek z dwoma pasami (które znacznie ograniczają ryzyko wyprzedzania) między duzymi miastami ale także cebulaków którzy pobocza uznają za dodatkowy pas ruchu umożliwiający wyprzedzanie "trzecim pasem ruchu" - pośrodku drogi. Póki ludzie są kulturalni i spostrzegawczy i zjeżdzają na pobocze wszystko jest ok, jednak wystarczy jedna oferma która np. pisze eska albo zmienia stację w radio bez patrzenia na drogę i mamy karambol z czołowką jak się patrzy

Rinko

2014-07-08, 12:01
@garota
Oczywiście usypiający ludzie którzy jadą na trasie 70 km/h i są zupełnie zdekoncentrowani bo przecież "jadą wolno i swoim pasem więc nie muszą za bardzo zwracać uwagi na sytuację na drodze" wypadków nie powodują według Ciebie.
Wyprzedzanie to dla Ciebie mistrzostwo kierownicy? Powinni tego zakazać? Samochody nie zostały wynalezione dla poprawy bezpieczeństwa. Jeszcze 10 lat temu WSZYSCY zjeżdżali na pobocze umożliwiając wyprzedzanie, wolniejsze samochody(trabanty, maluchy) wręcz cały czas jechały poboczem ale teraz taki cebulak kupił sobie Pandę czy inna Thalię i jak to ktoś może go wyprzedzić przecież ma nowy samochód.

Rafixo

2014-07-08, 12:13
Ekipa do sprzątania siedzeń w autobusie raz!


@up

Obyś j***ny cebulaku kiedyś się rozpie**olił o jakiegoś tira któremu wyjedziesz prosto na maskę, bo przecież "co, ja jestem królem szosy i wszyscy inni niech się mi rozstępują na drodze"

cts

2014-07-08, 12:25
obstawiam, że w tej sytuacji dla odmiany klaskali pasażerowie :D

bluetooth

2014-07-08, 12:29
k***a kto mu dał prawo jazdy takim idiotom trzeba je zabierac

frytaa

2014-07-08, 12:37
lodowaty browar dla kierowcy