18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zima znowu zaskoczyla kierowcow!

arkuba2 • 2013-01-28, 23:25
ide se ide, a raczej brodze w sniegu po brode bo to przeciez w anglii zima jak u ruskich, temp okolo +1 stopna snieg: jak widac w p*zd** i jeszcze troche! wiec nie zdziwilo mnie ze octavia z przdniem napedem ma lancuchy na obu osiach ;]

:ok***a:


tymgoniepokonamy

2013-01-29, 21:04
SiemaPL napisał/a:

k***a no, może ma napęd na oba prawe.



I mówi to gościu którego rodzice kupili Nissana Qashqaia z napędem tylko na przód :homer:

du...........ua

2013-01-29, 21:18
i pisze to osoba, która wpisała sobie 27 lat w profilu :homer:

maulu

2013-01-29, 22:09
ch*ja wiesz, a wysmiewasz... Wyobraz sobie, ze hamujesz na mega sliskiej nawierzchni (Masz lancuchy tylko na przodzie, bo w/g Twojej zelaznej logiki to wystarczy) Pelen but w pedal hamulca i przod lapie, a tyl sp***ala, bo nie ma lancucha, a opona na lodzie nic nie da, i co sie dzieje? samochod zaczyna sie obracac, i w najlepszym przypadku skonczy sie na obrocie, o ile wiesz co zrobic z samochodem w przypadku takiego poslizgu, a jak nie to row, ewentualnie wypadasz na przeciwny pas ruchu i auto do kasacji. Polecam szkole jazdy sportowej, ewentualnie metode prob i bledow na osniezonej drodze, moze wtedy nauczysz sie pokory do takich warunkow i zrozumiesz dlaczego 4 lancuchy przy FWD wcale nie sa zlym rozwiazaniem, dla osob, ktore samochodu uzywaja tylko do dojezdzania do pracy i nie maja pojecia jak sie zachowac w trudnych sytuacjach, pozdrawiam.