18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zima znowu zaskoczyla kierowcow!

arkuba2 • 2013-01-28, 23:25
ide se ide, a raczej brodze w sniegu po brode bo to przeciez w anglii zima jak u ruskich, temp okolo +1 stopna snieg: jak widac w p*zd** i jeszcze troche! wiec nie zdziwilo mnie ze octavia z przdniem napedem ma lancuchy na obu osiach ;]

:ok***a:


mechatronik

2013-01-29, 10:49
SiemaPL napisał/a:

k***a no, może ma napęd na oba prawe.



he he,dobrze mu doj***łeś !

fryc88

2013-01-29, 10:57
Marcinxxxxx
arkuba2, Musze cie zmartwic sa tez wersje 4x4 pozatym przynajmniej mu dupa na sniegu nie ucieknie


Tylko że to są KOMBI, nie było sedanów/liftbacków z 4x4. Skoda od ZAWSZE robiła jeśli już, to kombi w 4x4

ja...........91

2013-01-29, 11:06
Nie rozumie z leksza. To ze ma lancuychy w momencie kiedy nie ma sniegu to faktycznie jest zabawne ale co zlego jest z tym ze ma lancuchy na 4 koloach?

tegotamtego

2013-01-29, 11:09
Angole to są zajeb..i! 1cm śniegu i wyspa stoi więc takie zdjęcie nie dziwi.

Maek

2013-01-29, 11:12
fryc88 napisał/a:

Marcinxxxxx
arkuba2, Musze cie zmartwic sa tez wersje 4x4 pozatym przynajmniej mu dupa na sniegu nie ucieknie


Tylko że to są KOMBI, nie było sedanów/liftbacków z 4x4. Skoda od ZAWSZE robiła jeśli już, to kombi w 4x4



ZAWSZE? Co za bzdury... jak mnie wk***ia jak ktoś udaje mądrego a ni chuya nie ma o czymś pojęcia i jeszcze się kłóci...
Najwięcej w 4x4 jest kombiaków, ale to nie znaczy, że tylko one występują z tym napędem.

Chcesz to sobie jedną kup:
http://otomoto.pl/skoda-octavia-1-8-turbo-4-x-4-gaz-sekwencja-C27297887.html

http://moto.allegro.pl/skoda-octavia-1-8-t-4x4-laurinklement-i2971371984.html

aro06

2013-01-29, 11:19
@up jeżeli jesteś takim znafcom to powinieneś odróżnić wersję I od II w dwójce takowe 4x4 w sedanie nie występowało! Chcesz przyciąć chojraka ale niestety Ci nie wyszło bo dałeś dupy. Nie ma to jak być z motoryzacją za pan brat jeździ czinkłaczentem na codzień i myśli że wszystkie rozumy pozjadał.

butcherfl

2013-01-29, 11:29
@up dokładnie chciałem to napisać - to że zazwyczaj (jak w passatach) to nie znaczy ze wyłącznie kombi.
Angole w większości mają drewniane łby lekko przyśnieży i już lewy pas (teorytycznie) zwalnia do 50-60km/h a dla cieżarówek zakaz wyprzedzania, co do łańcuchów to tam jakiś niski mandat (w granicach 150Euro).

ale mi się poj***ło oczywiście chodziło mi że Octavia III 4x4 oryginalnie tylko w kombi (w przeciwieństwie do pasków), chociaż łańcuchy i tak zakłada się na wszystkie koła, chyba że chce się "driftować"

zonk

2013-01-29, 11:47
fryc88 napisał/a:

Marcinxxxxx
arkuba2, Musze cie zmartwic sa tez wersje 4x4 pozatym przynajmniej mu dupa na sniegu nie ucieknie


Tylko że to są KOMBI, nie było sedanów/liftbacków z 4x4. Skoda od ZAWSZE robiła jeśli już, to kombi w 4x4


Kolejny mądry co się gówno zna.

aro06

2013-01-29, 11:56
a Ty co dealer skody ze taki znawca wyborowy z ciebie? Udowodnij swoje poglądy a nie kłapiesz gębą na lewo i prawo.

du...........ua

2013-01-29, 12:35
Ty byś nie chodził tylko zmywał te naczynia, bo brudne leżą :idzwch*j:

adik300i

2013-01-29, 13:51
aż mi się przypomniało:
Dlaczego Skoda ma podgrzewane tylne szyby?
- Aby nie zmarzły ręce przy jej pchaniu

Nie zebym hejtował skode, ale ten tekst mnie smieszy :D

Arturroant

2013-01-29, 15:46
koleś dobrze założył ciekawe ile debili by założyło w rejonie górskim tylko 2 łańcuchy mając napęd na 2 tylko koła
u pepików byście już płacili tak zwana POKUTE..
i nie jestem pewien ale w Austrii tez wymagane są łańcuchy
więc przyszli niedoszli kierowcy pamiętajcie 4 łańcuchy bo jadą drogą górska zacznie ciągnąć koła które nie maja łańcucha przy hamowaniu i tak może was obrócić

GRATULACJE DLA IDIOTÓW CO POSTAWILI PIWO ...

Maek

2013-01-29, 15:49
aro06 napisał/a:

@up jeżeli jesteś takim znafcom to powinieneś odróżnić wersję I od II w dwójce takowe 4x4 w sedanie nie występowało! Chcesz przyciąć chojraka ale niestety Ci nie wyszło bo dałeś dupy. Nie ma to jak być z motoryzacją za pan brat jeździ czinkłaczentem na codzień i myśli że wszystkie rozumy pozjadał.



aro06 napisał/a:

Tylko że to są KOMBI, nie było sedanów/liftbacków z 4x4. Skoda od ZAWSZE robiła jeśli już, to kombi w 4x4



Sam napisales ze skoda od ZAWSZE robila tylko kombi 4x4 wiec sie nie motaj.

Nie mam zamiaru isc Twoim sladem i Cie wyzywac, nie musze dowartosciowywac sie zza ekranu monitora.

SuchyX

2013-01-29, 20:37
Oczywiście że są 4x4 liftback nie wiem jak w II ale w I tył był dołączany przez sprzęgło Haldexa i nie ma czegoś k***a takiego jak Octavia III jest Octavia I, I FL, II i II FL a III teraz będzie miała premierę swoją więc przestańcie pie**olić wielcy znawcy.

Pisał to do was szczęśliwy posiadacz OI FL 1.9TDI ASV 196PS & 428NM