18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ziemią rządzą kosmici to pewne.

kisskiss • 2012-01-23, 20:45
Czas na reklame

VanHelsingPL

2012-01-23, 21:14
Łajzy specjalnie naśmiewają się z ludzi którzy wieżą w teorie spiskowe żeby zrobić z nich wariatów. Np. odwrócić myśli od tego że telewizja to propaganda...
Zobaczcie filmy i czy będziecie wstanie powiedzieć że to brednie?
http://zatruteniebo.wordpress.com/
http://poznajprawde.prv.pl/



Nie mam więcej pytań...

robero

2012-01-23, 21:46
Skoro obcy sobie lataja to ciekawe czemu nie wleca do nas oficjalnie hm

VanHelsingPL

2012-01-23, 22:15
@up

http://www.filmy-dokumentalne.pl/ufo-najwieksza-historia-ktorej-zaprzeczano.html
W tym filmie jest wyjaśnione jak nagrywać obce obiekty. Masz dwie kamery jedna normalna druga noktowizyjna, stawiasz koło siebie i nagrywasz (coś jak 3D). Polecam cały film gdyż zaczyna się od ufo a kończy na tym że USA ma nieskończone źródła energii i jest to prawda, na przykład w tym filmie http://gprime.net/video.php/waterfuel koleś zrobił palnik napędzany wodą który wytwarza temperaturę jak na słońcu albo większą (niedokładnie rozumiem z filmu) i ?ogień? z palnika zamienia się w wodę. Tak samo z napędem hybrydowym. Zaraz po nakręceniu filmu miał na ganku kilku facetów w garniturach aby nie rozprzestrzeniał swojej technologi bo kulka w łeb.

Dziękuję dobranoc

Artos

2012-01-24, 01:47
Gość mówi prawdę, telewizja robi papkę z mózgu. :)

Gienek2

2012-01-26, 11:41
z tym rozmękczaniem jest jakaś racja

Miranda

2012-01-26, 11:54
@ VanHelsing
Obejrzyj sobie co myśli o pozaziemskim życiu Hawking. Wg niego to raczej mało prawdopodobne, żeby kosmici np. porywali ziemian, no bo niby po co? Żeby im metalowe drążki w dupy wpychać, jak w prawie wszystkich filmach s-f? Bez sensu. Poza tym pomijam już sam fakt, że najbliższy układ planetarny jest w ch*j daleko od Układu Słonecznego. Dla przykładu najszybszy poruszający się obecnie obiekt stworzony przez człowieka to sonda Voyager, która wyleciała z ziemi w 1977r. i do tej pory doleciała bodajże do urana lub neptuna. Jeśli kosmici mieliby tu przylecieć, to musieliby mieć napędy co najmniej takie w filmach s-f właśnie, a i z tym lecieliby do nas bardzo długo. Hawking ponadto uważa, że jeśli kosmici przylecą na ziemię to tylko po to, żeby ją spacyfikować i wykorzystać jej bogactwa naturalne, np. wodę.

sowiak92

2012-01-26, 12:30
Troche prawdy w tym jest...

Szaler

2012-01-26, 13:28
Kosmici mają w dupie taką rase jak ludzka. Ani za mądra, ani za pracowita

Artos

2012-01-26, 13:32
@Szaler
No a polacy na drugi dzień strajk by urządzili. :D

@Miranda
Moim zdaniem to, że następny układ planetarny jest w ch*j daleko nie ma znaczenia, dlaczego? Możliwe, że żyją od nas o wiele, wiele dłużej na swojej planecie i bardziej się rozwinęli.

VanHelsingPL

2012-01-26, 14:15
@Miranda To w takim razie co to jest na tych 3 filmach? Meteoryty -__- ? Znajdź mi chociaż jedną transmisję na żywo z NASA od kiedy nakręcono te filmy :roll: a wtedy porozmawiamy dalej.


Aha no i wyjaśnij to :mrgreen:


Kn...........rs

2012-01-26, 15:40
Spalające się śmieci krążące dookoła Ziemii?

Miranda

2012-01-26, 16:15
@ VanHelsing
no ale co ty mi pokazujesz? Światełka na ziemi i w kosmosie i to ma czegoś dowodzić? Że kosmici latają świetlistą kulą? No proszę cię. A jeśli nawet założymy, że to prawda, to wyjaśnij mi w jakim celu kosmici mieliby latać bezsensownie po orbicie ziemskiej? Dla frajdy? Bo ja w tym żadnego sensu nie widzę :/

@artos
jeśliby już przylecieliby to jest to oczywiste, że byliby bardziej zaawansowani technologicznie, niż my. Ale zważ jednak na to, że największą znaną ziemianom prędkością jest prędkość światła. Światło jest najszybsze w kosmosie. Więc musieliby lecieć z prędkością zbliżoną do prędkości światła, żeby czas lotu do ziemi był jako taki, ale i tak będzie to strasznie długo. Jeśli zaś wziąć pod uwagę przekroczenie tej prędkości, to wg obowiązujących praw fizyki, taki przedmiot będzie miał 0 (zerową) objętość. Ewentualnie mogliby używać korytarzy czasoprzestrzennych, ale do tego potrzeba ujarzmionej energii wybuchającej gwiazdy. Także good luck, kosmici. Więc jak widzisz, odległość ma znaczenie.

Naprawdę pooglądajcie sobie albo poczytajcie Hawkinga na temat podróży kosmicznych i życia pozaziemskiego. Mnie możecie nie wierzyć, ale on chyba jednak wie, co mówi :/

VanHelsingPL

2012-01-26, 16:16
@Knopers
Lecące z taką prędkościom... no gratuluje :lol:

@Miranda
A jaki sens ma że żyjesz? Jaki sens ma istnienie świata? Jak wielki jest kosmos?
Po za tym niby co to jest? Spalające się kosmiczne śmieci latające z prędkością 600 km/h i na pewno szybciej ? :lol:
Aha i taka ciekawostka. Dla czego żaden kosmonauta nie może powiedzieć co widział w kosmosie?

Miranda

2012-01-26, 16:28
@ VanHelsing
poprzyj czymś swoją teorią, proszę cię. Jak na razie mnie do niczego nie przekonałeś. Poza tym dlaczego ja mam ci odpowiadać, co jest na tych nagraniach? To właśnie TY powiedz MI co tam jest? Co tam widzisz? Sterowiec z 25 silnikami i gromadę kosmitów w oknach?

A sens mojego, jak i twojego życia i reszty ludzi na świecie jest - podobnie jak pozostałych gatunków żyjących na tej planecie - przedłużenie gatunku i przekazanie genów dalej. Lub jeśli wolisz, godne przeżycie życia i wejście po śmierci do nieba, walhalli, czy w co tam wierzysz.

Jak wielki jest kosmos to ci nikt nie odpowie, chyba, że twoi wyimaginowani kosmici. A sensu świata szukaj sobie sam.

Widzisz? Ja ci odpowiadam na pytanie. A teraz ty odpowiedz mi na moje. Takie pierwsze z brzegu, dlaczego skoro kosmici porywają ludzi, to zawsze jest to człowiek gdzieś w głuszy, sam, w ciemności i nigdy nie ma żadnych świadków? I jeszcze jedno, skoro tak już latają nad miastami ci kosmici, to czemu k***a nie wylądują na jakiś wielkim placu i nie przybiją piątki z ziemianinem, tylko latają jak poj***ni i znikają?