18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ziemią rządzą kosmici to pewne.

kisskiss • 2012-01-23, 20:45
Czas na reklame

etinos

2012-01-26, 16:33
@Miranda
Widze ze wiedza w tym temacie bardzo plytka.
W porwaniach chodzi o to, wynika to z badan ludzi interesujacych sie tym zjawiskiem, ze potrzebuja nas na rozwoj swojej rasy, bo sami cos w swojej namieszali i chca w pewnym sensie zmieszac rasy, aby mogli przezyc, dlatego tez kobiety zostaja zapladniane a potem dziecko przed porodem jest zabierane. Badaja nas, my nie badamy nizej rozwinietych ras? Na dowod porwan sa implanty, technologia ktorej nie mamy. (implant zachowuje sie jak tkanka i cialo jej nie odrzuca).

Przestrzen nie jest stala, wyobraz sobie nasza technologie za 50 lat? 100? Jaki zrobilismy postep w ostatnich 250? A rozwijamy sie coraz szybciej, to teraz wyboraz sobie cywilizacje co jest od nas o 1000 starssza, i jeszcze szybciej sie rozwija, a moze 1000000 lat? Nie oceniaj tego z twojego punktu widzenia bo to jest glupie, to co moga potrafic, moze sie nie miescic nawet w glowach autorow sci-fi.
Nasz ejsztain^^ mowil juz o zaginaniu czaso-przestrzeni, to jest jak najbardziej mozliwe, byl projekt filadelfia, nie wiem czy to prawde ale ciekawe. I tez prawdpodobnie istnieje tak cos jak wymiary, i kosmici moga byc z innego wymiaru, np z czwartej gestosci, my jestesmy w trzeciej, i przechodzimi do czwartej, w tym roku bede wiedzial czy to prawda, narazie wszystko wskazuje ze tak.

Nastepna glupota, wkladac "kosmici" do jednego garnka, to jakby powiedziec ludzie, przeciez ludzie sa rozni, tak jak i we wszechswiecie sa rozne rasy, a w nich rozne.. istoty. Sa jakies cecha co mozna laczyc w grupy, ale "kosmici" jest za bardzo ogolne. Sa rasy co chca nas wykorzystac, i sa rasy co w pewnym sensie nas pilnuja i czekaja az zrobimy ze soba porzadek, wtedy nastapi oficjalne spotkanie.

Wiem jak to wszystko brzmi, ale czasami trzeba popatrzec z szerszej perspektywy na wszystko, zastanowic sie czy praca-dom.bar to jest wszystko, i czy wszystko juz wiemy o swiecie, tyle jest rzeczy ktorych nie rozumiemy, tyle o ktorych sie nie mowi, roznych wynalazkow i eksperymentow, ktore by zmienily swiat gdyby tylko szkolnictwo i media nie bylo manipulowane przez ludzi co chca nas utrzymac w glupocie i ignorancji.

Duzo by pisac, ale mi sie nie chce, ktos kto nie chce nic o tym wiedziec, nie bedzie, a kto chce moze sie doinformowac.

Miranda

2012-01-26, 17:36
@ up
tak, masz rację, moja wiedza w tym temacie jest płytka, bo zupełnie nie interesują mnie rzekome porwania.

Poza tym widzę, że na siłę chcesz mi wcisnąć swoją teorię, ale wbij sobie do głowy, że podobnie jak z religią, nie muszę wierzyć, w twoje teorie spiskowe. Ale możesz być pewny, że jeśli porwą mnie kosmici, to wrzucę tutaj film z mojego usg, zanim wyjmą ze mnie płód.

I tak na koniec, nie czaję takiej argumentacji "Jaki zrobilismy postep w ostatnich 250?A rozwijamy sie coraz szybciej, to teraz wyboraz sobie cywilizacje co jest od nas o 1000 starssza,". I co z tego? Podałam wcześniej przykład pewnych fizycznych "niemożliwości". Na przykład związanych z prędkościami. Ty masz szerokie poglądy, więc pewnie słyszałeś, że im większa prędkość obiektu, tym wolniej biegnie czas dla tego obiektu i że jest w związku z tym teoria, że gdyby przekroczyć prędkość światła, to czas zacznie się cofać. Więc gadanie : jaka technologia może być za miliard lat, jest o kant dupy obić! Jeśli za te miliard lat technika zacznie łamać prawa fizyki, to może wtedy uwierzę w między galaktyczne związki.

W ogóle to ciekawi mnie jeszcze teoria o mieszaniu ras. Podaj mi matematyczne prawdopodobieństwo uwzględniając dla przykładu tylko Drogę Mleczną istnienia gatunku zbliżonego do naszego (ludzi znaczy się), bo podejrzewam, że tylko w takim wypadku mogłoby dojść do "zmieszania się ras". I jeśli powiesz, że oni mają przezajebistą technologię, że mogliby tak zrobić, to w takim razie dlaczego ich przezajebista technologia nie pozwala na "naprawienie" własnego gatunku?

Tyle w temacie. Nie chce mi się więcej odpisywać.

etinos

2012-01-26, 21:20
@ up
Nie porownuj tego do religi, ja staram sie opierac na faktach, choc nie zawsze sie da, ja nie wierze, ja wiem, bo juz wystarczajaco czasu w tym siedze, jest mnostwo dowodow, tylko trzeba miec chec jeszcze poszukac.

Tu nie chodzi i przemieszczanie sie w przestrzeni z predkoscia np. swiatla, tylko o jej zaginanie.
Nie zrozumialas, chodzi mi o to, ze technologia i wiedza o swiecie moze byc tak rozna, ze my nie mozemy nic wywniaskowac z naszego punktu widzenia.

Jest cala seria "ancient aliens" ktora mowi o tym ze "zostalismy stworzeni na obraz boga" tylko ze tym bogiem nie byl bog, tylko bardziej zaawansowane cywilizacje ktore tu przybyly, jest naprawde duzo materialu dajecego do myslenia. Wiec jak cos to nie oni sa podobni do nas, tylko my do nich.

A to czego dokladnie potrzebuja od nas, nie mam pojecia, moze wiedza duzo, ale nie wiedza wszystkiego, jest duzo teori, biore je tylko jako mozliwosc.

Szybko wyciagasz wniaski ;) Btw, ile jest planet w naszej galaktyce ktore maja warunki na powstanie zycia? No wlasnie, sprawdz.

PS. Ci annunaki, ktorzy nas kiedys podobno stworzyli, do pracy, nie sa tymi ktorzy porywaja ludzi. W latach 50tych rzad usa podpisal z szarakami pakt, za technoklogie pozwalaja eksperymentowac na ludziach (poszukaj i skoku technologicznym w latach 50tych). Duzo by tu pisac, jak ktos chce znalezc, to znajdzie, ale latwiej pozostawac w ignorancji.

marcinsud

2012-01-26, 22:09
@VanHelsingPL Obejrzałem tylko pierwszy filmik ten z tymi kamerami ustawionymi koło siebie i powiem ci, że to ściema, bo każda kamera nagrywa światło podczerwone jak nie wierzysz włącz sobie tą w telefonie i celuj w 'oczko' od pilota telewizora jak zmieniasz programy. Kamery ochrony działają tak samo oświetlają teren promieniami podczerwonymi i dlatego złodziej nie widzi, że światło się świeci.

Miranda

2012-01-27, 10:42
@etinos
jeszcze tylko dodam po słowie odnośnie tego skoku technologicznego.

Mianowicie obca cywilizacja miałaby technologię pozwalającą odwiedzić ziemię z jakiegoś odległego zakątka galaktyki, to mniemam iż byłaby to technologia wyprzedzająca naszą o lata świetlne, a to znaczy, że najprawdopodobniej mogliby nas zniszczyć w pył. Wobec tego powtarzam: jeśli mieliby przylecieć, to na pewno nie w pokojowych zamiarach.

Przykład z historii: czy Cortez najeżdżający państwo Inków wysiadł grzecznie z łajby i poprosił ich o złoto w zamian za konie lub zbroje? Nie, Hiszpanie wzięli, co im się podobało i wyrżnęli indian.

Może to, o czym piszesz jest prawdą, ale mnie nie przekonuje twierdzenie, że super-zaawansowana technologicznie cywilizacja, przylatuje na zacofaną Ziemię i pertraktuje z prymitywnymi stworzeniami, na zasadzie: jak dasz mi człowieka do jakichś bliżej niesprecyzowanych badań, to dam ci laser. Sory, ale nie przekonuje mnie to.

Aha i żeby było jasne, nie chcę żebyście WY mnie przekonywali, a zarzucanie komuś ignorancji, czy płytkiego rozumowania, tylko dlatego, że ktoś nie zgadza się z waszą opinią i przekonaniem jest naprawdę pedalskie. To tyle.

Zapomniałam jeszcze wczoraj dodać, że w latach '50 ubiegłego wieku trwała tzw. zimna wojna, czyli wyścig zbrojeń między ZSRR a usa, więc to nie dziwne, że na te właśnie lata przypada skok technologiczny w stanach. Poczytałbyś jaką niemcy mieli technologię w II wojnie światowej, nad czym jeszcze pracowali i jaką broń wyprodukowali. Niektórzy twierdzą, że w tej kwestii wyprzedzili swoją erę. I co? Im też kosmici dali technologię, za ludzi?

Ludzie, poczytalibyście lepiej historię współczesną, a nie zajmujecie się pierdołami :/

Koniec. Nie odpisuję więcej w tym temacie :(

VanHelsingPL

2012-01-27, 19:02
@marcinsud
"Głównym elementem umożliwiającym działanie noktowizora jest wzmacniacz obrazu. Wzmacnia on natężenie światła od bardzo niskich wartości do takich, które umożliwiają obserwację. Do działania wystarczy oświetlenie pola obserwacji rozproszonym światłem pochodzącym od gwiazd lub księżyca (tzw. światło szczątkowe). Po przejściu przez taki wzmacniacz, światło wzmocnione jest kilka tysięcy razy."