18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ziemia obiecana dla PEDOFILÓW - Izrael

~Velture • 2023-10-07, 13:21
Jaki fajny film natrafiłem zupełnie przypadkiem odnośnie żydów pedofilów z USA którzy uciekają do Izraela kiedy zostaną złapani na r*chaniu kilkuletnich dzieci.

Jako, że sporo się pie**oli o księdzach r*chających ministrantów to teraz macie koszerną wersję:




~tedwaha

2023-10-07, 13:25
Od rana w wyszukiwarkę Izrael wpisujesz?

~Velture

2023-10-07, 13:30
~tedwaha napisał/a:

Od rana w wyszukiwarkę Izrael wpisujesz?





~tedwaha

2023-10-07, 13:42
JPRD co za dzban z ciebie, nie chodziło mi dosłownie o tą wyszukiwarkę tylko o to co wrzucasz od samego rana

~Velture

2023-10-07, 13:42
~tedwaha napisał/a:

JPRD co za dzban z ciebie, nie chodziło mi dosłownie o tą wyszukiwarkę tylko o to co wrzucasz od samego rana



wiem o co ci chodziło.

Janusz_k

2023-10-07, 14:12
A co nas to obchodzi?

piorun343

2023-10-07, 14:18
Dlaczego o tym nie słyszymy? Bo 90% mediów jest w ich rękach. Tak jak TVN stał się koszerny i wiele innych przekaźników.

fi...........in

2023-10-07, 15:19
Ja tam jestem tylko ciekaw, ile do nas typków tego pokroju nawpuszczano kompletnie bezrefleksyjnie. Akcję w Bytomiu to już chyba każdy zna, to że ukry celują w przemycie ludzi z białoruskiej granicy wie każdy, a o tym, że ukry i gruzy wyparły Polaków z list osób poszukiwanych w Polsce, już nie wszyscy wiedzą. Coraz zabawniej się robi......

OdbytBlskupa

2023-10-07, 15:45
Velture wszędzie widzi Żydów. Pewnie uwierzył, że nogę zaj***li mu Żydzi i się mści. :D
Najciekawsze, że gość z antysemickimi obsesjami, łykający i powielający najgłupsze teorie spiskowe jest tutaj moderatorem...

tedwaha napisał/a:

Od rana w wyszukiwarkę Izrael wpisujesz?


Nawet nie musi. Przeglądarka już dobrze zna jego preferencje i podrzuca mu materiały, jakie lubi. A on myśli, że natrafił "zupełnie przypadkiem". :lol:

~Velture

2023-10-07, 15:48
OdbytBlskupa napisał/a:

Velture wszędzie widzi Żydów. Pewnie uwierzył, że nogę zaj***li mu Żydzi i się mści.
Najciekawsze, że gość z antysemickimi obsesjami, łykający i powielający najgłupsze teorie spiskowe jest tutaj moderatorem...



Nie znasz angielskiego czy oglądałeś film bez dźwięku?

żmij

2023-10-07, 15:50
piorun343 napisał/a:

Dlaczego o tym nie słyszymy? Bo 90% mediów jest w ich rękach. Tak jak TVN stał się koszerny i wiele innych przekaźników.



Myślę, że pezetpeerowski rodowód założyciela gwarantował to od pierwszego dnia.


ra0mir

2023-10-07, 16:13
Ale po co o tym mówić? To nie dobra jest.

OdbytBlskupa

2023-10-07, 16:19
VeIture napisał/a:

Nie znasz angielskiego czy oglądałeś film bez dźwięku?


Chodzi mi o inne. I o całokształt twojej działalności na tym portalu.

Maniecky

2023-10-07, 16:35
OdbytBlskupa napisał/a:

Velture wszędzie widzi Żydów. Pewnie uwierzył, że nogę zaj***li mu Żydzi i się mści.
Najciekawsze, że gość z antysemickimi obsesjami, łykający i powielający najgłupsze teorie spiskowe jest tutaj moderatorem...
Nawet nie musi. Przeglądarka już dobrze zna jego preferencje i podrzuca mu materiały, jakie lubi. A on myśli, że natrafił "zupełnie przypadkiem".



Pajac co ma Odbyt Biskupa w nazwie jedzie po kims kto uswiadamia ludzi o niecnych poczynaniah pejsow..... Ktore teorie spiskowe cie tak zniesmaczyly?