18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ziemia obiecana dla PEDOFILÓW - Izrael

~Velture • 2023-10-07, 13:21
Jaki fajny film natrafiłem zupełnie przypadkiem odnośnie żydów pedofilów z USA którzy uciekają do Izraela kiedy zostaną złapani na r*chaniu kilkuletnich dzieci.

Jako, że sporo się pie**oli o księdzach r*chających ministrantów to teraz macie koszerną wersję:




OdbytBlskupa

2023-10-07, 16:39
Maniecky napisał/a:

Pajac co ma Odbyt Biskupa w nazwie jedzie po kims kto uswiadamia ludzi o niecnych poczynaniah pejsow..... Ktore teorie spiskowe cie tak zniesmaczyly?


Wejdź w jego profil, to zobaczysz. Ale podejrzewam, że ci się spodobają, bo to taki portal.

Maniecky

2023-10-07, 17:04
OdbytBlskupa napisał/a:

Wejdź w jego profil, to zobaczysz. Ale podejrzewam, że ci się spodobają, bo to taki portal.



Aha, czyli pie**olisz ale nie wiesz o czym...

Polak1988

2023-10-07, 17:58
OdbytBlskupa napisał/a:

Velture wszędzie widzi Żydów. Pewnie uwierzył, że nogę zaj***li mu Żydzi i się mści.
Najciekawsze, że gość z antysemickimi obsesjami, łykający i powielający najgłupsze teorie spiskowe jest tutaj moderatorem...
Nawet nie musi. Przeglądarka już dobrze zna jego preferencje i podrzuca mu materiały, jakie lubi. A on myśli, że natrafił "zupełnie przypadkiem".



Oho, odezwał się ten co na każdym kroku widzi złych Polaków i ruskie onuce.Idz lepiej z dareczkiem sobie strzel felatio

OdbytBlskupa

2023-10-07, 18:40
Polak1988 napisał/a:

Oho, odezwał się ten co na każdym kroku widzi złych Polaków i ruskie onuce.Idz lepiej z dareczkiem sobie strzel felatio


Nie widzę Polaków ale wielbiących Rosję, ograniczonych umysłowo polaczków, co im się tylko wydaje, że są Polakami. I nie na każdym kroku, ale tutaj, bo jest was tu wyjątkowo wielu.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2023-10-07, 18:42
żyd - ksiądz a jaka kurna różnica?
i to i to wciska jakieś kiety z tego co się jakimś dzbanom przywidziało 4 tys lat temu
jeden ch*j

hitmeme

2023-10-07, 20:02
OdbytBlskupa napisał/a:

Chodzi mi o inne. I o całokształt twojej działalności na tym portalu.



Co w tym złego ? Są fani ruskich , ukrów ,pedalskiego bolcowania , deskoterapii i "...ale już nie będzie bo nie żyje" . Każdy znajdzie coś dla siebie.

Latissimus

2023-10-07, 20:31
OdbytBlskupa napisał/a:

Velture wszędzie widzi Żydów. Pewnie uwierzył, że nogę zaj***li mu Żydzi i się mści.
Najciekawsze, że gość z antysemickimi obsesjami, łykający i powielający najgłupsze teorie spiskowe jest tutaj moderatorem...
Nawet nie musi. Przeglądarka już dobrze zna jego preferencje i podrzuca mu materiały, jakie lubi. A on myśli, że natrafił "zupełnie przypadkiem".



Obecnie antysemityzm to mówienie niewygodnej prawdy o tych rasistowskich sk***ysynach, którzy mają gojów za zwierzęta.

EksporterZła

2023-10-07, 21:05
Nie żebym był przesadnym pejsofilem, ale tu akurat Wasze oburzenie na nich jest trochę błędne.

Uciekają do Izraela, nie dlatego, ze Izrael toleruje pedofilów, albo swój swojego u siebie kryje. To przez ich politykę ekstradycji. Żaden obywatel, w myśl prawa, nie może zostać gdziekolwiek ekstradowany. Stąd tylu tam ruskich imigrantów/milionerów, podejrzanych biznesmenów itp itd.

Virsitaris

2023-10-07, 22:03
W sumie to beka trochę, że ktoś wiecznie żyje tymi żydami. Ta sraczka miała miejsce 10 lat temu, teraz to trzeba naprawdę obracać się w specyficznym contencie, żeby mieć z jakimkolwiek antysemityzmem cokolwiek wspólnego, tym bardziej, że żydzi mają wypie**olone jajca na jakiś bananowy kraj nad Wisłą więc tym bardziej ich roszczenia i wpływ mają marginalne znaczenie.

vass

2023-10-07, 23:52
"Jako, że sporo się pie**oli o księdzach r*chających ministrantów"
Dla mnie to nie pie**olenie, tylko miód na serce jak demaskują następną czarną k***ę.

mazga50

2023-10-08, 00:12
VeIture napisał/a:

Jako, że sporo się pie**oli o księdzach r*chających ministrantów to teraz macie koszerną wersję:



Antysemityzm! To ich tradycja i kultura!

A tak poważnie:
W kk 80% tzw. "purpuratów" to przechrzty żydowskie, a nie tzw. "biali". Łatwo im to przyszło, bo kościół jest zinfiltrowany przez żydowską mafię homosiów, tak jak i sam Watykan. Im nie zależy, aby kk miał "dobrą prasę" na świecie, więc TO może sporo wyjaśniać.

Manolito666

2023-10-08, 01:19
Virsitaris napisał/a:

W sumie to beka trochę, że ktoś wiecznie żyje tymi żydami. Ta sraczka miała miejsce 10 lat temu, teraz to trzeba naprawdę obracać się w specyficznym contencie, żeby mieć z jakimkolwiek antysemityzmem cokolwiek wspólnego, tym bardziej, że żydzi mają wypie**olone jajca na jakiś bananowy kraj nad Wisłą więc tym bardziej ich roszczenia i wpływ mają marginalne znaczenie.



Ale teraz mądrościami wyj***łeś. Nie wiem czy śmiać się, czy płakać.

frytburger.z.paprykarzem

2023-10-08, 01:21
Daj znać kiedy amerykańscy żydzi będą na moim utrzymaniu a do tej pory klechy utrzymywane z moich podatków rżnące dzieciaki z mojego kraju powinni być w cynowych trumnach odsyłani do Watykanu. Trumna do zwrotu na kolejnego oczywiście.

OdbytBlskupa

2023-10-08, 03:01
mazga50 napisał/a:

Antysemityzm! To ich tradycja i kultura!
A tak poważnie:
W kk 80% tzw. "purpuratów" to przechrzty żydowskie, a nie tzw. "biali". Łatwo im to przyszło, bo kościół jest zinfiltrowany przez żydowską mafię homosiów, tak jak i sam Watykan. Im nie zależy, aby kk miał "dobrą prasę" na świecie, więc TO może sporo wyjaśniać.


Jebłem! I mało się nie posrałem ze śmiechu. :lol:
Kościół w rękach homożydowskiej mafii, tego jeszcze nie słyszałem!

EksporterZła napisał/a:

Nie żebym był przesadnym pejsofilem, ale tu akurat Wasze oburzenie na nich jest trochę błędne.
Uciekają do Izraela, nie dlatego, ze Izrael toleruje pedofilów, albo swój swojego u siebie kryje. To przez ich politykę ekstradycji. Żaden obywatel, w myśl prawa, nie może zostać gdziekolwiek ekstradowany. Stąd tylu tam ruskich imigrantów/milionerów, podejrzanych biznesmenów itp itd.


I swego czasu, z tego samego powodu sp***alali tam też polscy przestępcy i kombinatorzy.

Molch

2023-10-08, 23:57
piorun343 napisał/a:

Dlaczego o tym nie słyszymy? Bo 90% mediów jest w ich rękach. Tak jak TVN stał się koszerny i wiele innych przekaźników.



Właśnie dlatego tak często jest natomiast poruszany problem pedofili w kościele. I nagonka przez TVN i inne szambo na katolików.