18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zielony pokój został zaatakowany

huncfot130 • 2019-09-10, 08:49
Szkoda że nikogo nie zastrzelili.



Akcja do 3:17
Potem piszą że zaraz wracają (ale pewnie nie prędko ich wypuszczą)
Od 5:43 jakaś ekoterrorystka pieprzy głupoty.

Musashi_Miyamoto

2019-09-10, 21:45
Ja pie**ole jak się słucha tej klientki to D R A M A T... k***A j***nA GŁUPIA SUKA... Jaki k***a pokojowy protest... k***A STRAŻ GRANICZNA wchodzi. GDZIE k***O MASZ PAPIERY I CZEMU SIĘ NIE STOSUJESZ DO PLECEŃ TY GŁUPIA k***A ANARCHIE TO SOBIE NA SAHARZE STWÓRZ SZMATO.

...No co tu się k***a dziwić... Młotkiem bym napie**alał w ten głupi łeb... k***A JAKI PROTEST? TY k***O... Kto Cie wie kim ty jesteś i skąd i co dokładnie robisz nie masz prawa k***o nie stosować się do poleceń PANÓW ZE STRAŻY GRANICZNEJ.... k***a na pewno spokojnie chłopaki podpłyneli a SUKA j***nA nie stosowała się do żadnych poleceń jeszcze to k***A pie**olONE GREENPEACE na usługach Lewicowych Aferałów wszędzie tam gdzie konkurencja polityczna lewicy działa i nigdy tam gdzie lewica naśmieciła. Przykład z zanieczyszczeniem Wisły.

koolowsky

2019-09-10, 21:53
Putin ładnie takich załatwił. Za terroryzm do łagru i dziękuję.

magaret

2019-09-10, 22:07
hfbnmiuytp napisał/a:

@Owlman
Jeszcze gdyby to był jakiś młodzik, ale to przecież stary nazista co dopiero z bunkra wyszedł.



Typowe babcine pie**olenie. Gdyby był nazistą z czasów wojny to miałby 90 lat. To taka sama gadka jak wycieczki niemców przyjadą i polaki gadają; ooo przyjechali po swoje. Trzecie pokolenie od rozpoczęcia wojny. Drugie, które już jej nie pamięta to pokolenie 60 -70 latków. Jezuuuu co za pie**olenie.

Rejti

2019-09-10, 23:34
TranzystorWyklęty napisał/a:

Patrząc na niektóre komentarze człowiek zaczyna tęsknić za czasami, w których Internet w Polsce miało niewiele ludzi potrafiących z niego korzystać.



Rozwiń się, bo nie wiemy czy masz cokolwiek inteligentnego do powiedzenia, czy pie**olisz jak ta maciora z nagrania.

Xs...........33

2019-09-11, 01:09
Wystarczy powiedzieć że to pokojowy protest i wszystko ok? Dobra, jutro idę z transparentem "precz z kościołem" i będę wszystkim wmawiał że to "pokojowy protest"

mam_racje

2019-09-11, 01:56
Rodzima Agentura Obcych Wpływów.

Jak widzę tych naiwniaków, zastanawiam się którzy to "liderzy" czyli świadome i opłacane cwaniaki, a którzy to "wrażliwe dusze" przez nich wykorzystywani jako darmowi niewolnicy :(

edmund

2019-09-11, 07:28
dlaczego w takich akcjach jest najwięcej bab, czy to kolejny dowód na spierolenie umysłowe tej płci

poligon6

2019-09-11, 11:12
Katie napisał/a:

Rozwiń się, bo nie wiemy czy masz cokolwiek inteligentnego do powiedzenia, czy pie**olisz jak ta maciora z nagrania.



Czerwona p*zdeczka pewnie coś by chciała napisac ale sie boi.

Te kafle nawet nie sprawdziły że to wegiel do koksowania.

skandal

2019-09-11, 13:51
Kiedyś miałem możliwość pracy dla nich, miałem wykonywać pewne projekty informatyczne oraz przy okazji werbować "darczyńców" .
Płaca za prace informatyczne stałą na naprawdę wysokim poziomie, może nie najlepiej płatna ale naprawdę dobrze.
Mianowicie jeżeli chodzi o dobrowolne wpłaty ludzi , których miałbym werbować to przechodziło wszelakie pojęcie.
Mianowicie, za każdego zwerbowanego człowieka, który godził się płacić miesięcznie £12.99 ja miałem otrzymywać dokładnie £8.29 !

Jeżeli ja, zwykły szeregowy pracownik miałbym dostawać tak wysoki procent z wpłat to nie chcę wiedzieć co dzieje się wyżej.


Ps. Staram się żyć jak najbardziej ekologicznie (i sensownie) na ile mogę. Nie używam jednorazówek, korzystam tylko z wielorazowego papieru do pakowania produktów spożywczych czy w sklepach kupując wędliny lub warzywa mam swoje opakowania itd. Jednakże to co wyprawiają oni, zakrawa o sektę i piramidę finansową! Dbajmy o swoją planetę, globalne ocieplenie jest faktem ale cholera, zmiana tego faktu nie może się odbywać za pomocą podnoszenia podatków dla zwykłych ludzi czy takich poj***nych akcjach!!!

Bantol

2019-09-11, 18:23
jutro idę zrobić pokojowy napad na bank

zerwikaptur

2019-09-11, 19:59
Nie węgiel głupia c**o tylko antracyt
A jak każdy po szkole średniej powinnaś wiedzieć ze to niezbędny składnik do produkcji stali .
Ale skąd taka ekoameba może to wiedzieć .

Tak wiem antracyt to rodzaj węgla .

edmund

2019-09-11, 20:05
TranzystorWyklęty napisał/a:

Patrząc na niektóre komentarze człowiek zaczyna tęsknić za czasami, w których Internet w Polsce miało niewiele ludzi potrafiących z niego korzystać.



ja też mam ochotę wyłączyć -niemcom/nazistom, ruskim, chińczykom, żydom net,
bo mam dość idiotyzmów i gówno wartych komentarzy, ale
czy naprawdę myślisz że to możliwe

0675

2019-09-11, 22:58
Głupia k***a

Acho

2019-09-12, 12:20
Ej, ale o ch*j Wam chodzi z gównem lejącym się do Wisły? Przecież awaria to awaria, każdemu chyba zależy, żeby ją naprawić, o co w tej sprawie ktoś miałby protestować? Gdyby eko zjeby protestowały to tak byście właśnie mówili. To, że się to upolitycznia to inna sprawa i akurat od tego gówna każdy powinien się trzymać jak najdalej.

Blokowanie wpływu statku co ma niby zmienić? Wiadomo, że ktoś ich w końcu usunie i tylko stworzy to dodatkowe koszty. Zobaczcie co się dzieje w lasach czy na terenach zielonych. j***ne podludzie robią taki syf, że ja pie**ole. Do tego marnowanie surowców takich jak woda, prąd i ogólnie każdy ma wyj***ne na świat w którym żyje i sra tam gdzie je. W takim wypadku nawet jakby zablokowali wszystkie statki i kopalnie i byśmy o świecach siedzieli, to bydło i tak będzie się topić we własnym gównie.

Dodatkowo te eko zjeby są chyba przeciwko energetyce atomowej, więc jakie oni mają alternatywy? Farmy słoneczne, które wymagają wykarczowania ogromnych obszarów, co oczywiście oznacza zniszczenie ekosystemów? Wiatraki, które też trochę powierzchni potrzebują i mogą być zagrożeniem dla rzadkich gatunków ptaków? Przecież energetyka atomowa jest obecnie najbezpieczniejszą, najwydajniejszą i najmniej obciążającą środowisko formą pozyskiwania energii.

Podsumowując, jak chcemy ogarnąć ten świat to bydło musi się nauczyć nie srać tam gdzie je, oraz musi zrozumieć jak działa energetyka atomowa, a nie patrzeć na to przez pryzmat fobii wywołanej Czarnobylem, czy bronią atomową.

Palestyna

2019-09-12, 23:17
Ale oni mają racje!!! Ludzie obudzcie sie!!! Jaki import wegla do Polski?


My mamy swoj węgiel i na ch*j nam inny?