18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgwałcił sparaliżowaną. "Nie stawiała oporu"

Thor14 • 2012-10-05, 00:52


Sąd wypuścił bandytę.

Przykuta do wózka, częściowo sparaliżowana kobieta o mentalności 3-letniego dziecka mogła przecież, zdaniem Sądu Najwyższego stanu Connecticut "jękiem, krzykiem, drapaniem, kopaniem lub gestami" dać wyraz braku zgody na współżycie - donosi nbcconnecticut.com.

Skazany na gwałt na niepełnosprawnej jeszcze w 2008 został 4 głosami do 3 uznany za niewinnego. Wcześniejszy wyrok uznano za nieprawomocny, bo "kobieta miała możliwość wyrazić brak zgody na seks".

Stanowy Sąd Najwyższy nie tylko nakazał uwolnienie mężczyzny ale i formalnie ustanowił precedens dla podobnych wypadków w przyszłości - zauważa serwis.

Nowa interpretacja "braku możliwości wyrażenia niezgody na współżycie" została skrytykowana przez organizacje pomagające ofiarom gwałtów, jak Connecticut Sexual Assault Crisis Services. Uważają one, że nie można od osób niepełnosprawnych wymagać działań idących dalej, niż gdy ofiarą jest osoba w pełni sprawna fizycznie i psychicznie.


W sumie jest to jakiś sposób na zar*chanie :idzwch*j:

chudy179

2012-10-05, 01:22
Czyli nie tylko u nas debile w sądach siedzą.

stalowyszczur

2012-10-05, 02:24
Z doswiadczenia wiem ze kobiety jekiem, krzykiem, drapaniem i gestami goraco wyrazaja zgode na wspolzycie. Lub jego kontynuowanie.

A w ogole o co krzyk. Pewnie wszyscy sie brzydzili, w koncu znalazl sie jeden ktory pokochal ja za jej piekne wnetrze.

wsamookno

2012-10-05, 09:07
czesciowy brak czucia, z wlasnym wozkiem, 3 letnie dziecko - to wszystko wskazuje ze go sprowokowala, ladacznica.

ul...........rt

2012-10-05, 14:43
@up
może miała alu felgi i na to poleciał?

Qnejo

2012-10-05, 17:44
Dobra, dobra, a co na to wszystko ofiara? :mrgreen:

Gebofon

2012-10-05, 20:11
Pewnie jej reakcja była bezcenna... :krejzi:

DrGreen

2012-10-05, 20:12
A co ona niby sama robiła na ulicy skoro ma mentalność 3 latka? Na pewno chciała zar*chać. Ba, nawet zdrowe laski marzą, żeby je ktoś przeleciał w krzaczkach ;)

Mizantrop

2012-10-05, 20:16
Amerykanie na każdym kroku udowadniają światu, że są głupsi od gówna...

sr...........rf

2012-10-05, 20:18
Thor14 napisał/a:


W sumie jest to jakiś sposób na zar*chanie :idzwch*j:



A co, jesteś sparaliżowany?

ma4er

2012-10-05, 20:33
Moja nowa dziewczyna, to naprawdę zboczona suka. Kiedy spuszczę się jej do ust, ona czeka, aż sperma spłynie do gardła po czym puszcza z niej bąbelki! Na koniec pozwala aby całość skapywała po jej brodzie wprost na piersi. Co prawda jest sparaliżowana, ale wiem, że to uwielbia.

Sa...........is

2012-10-05, 21:03
Powiem tylko tyle:

Do k***y nedzy, czy prawo pie**olone egzekwuja j***ne automaty ktore jada ze schematow do ch*ja?! Popie**olilo ta cywilizacje do reszty? XD No k***a face-palmy rekami i nogami, ku*asem jak ktos ma dlugiego to za malo. SAD, czy w tych zawszonych sadach jest 1, chociaz k***a jeden czlowiek ktory mysli racjonalnie? 6 letnie dziecko ma wiecej k***a IQ niz ci j***ni sedziowie, lawa przysieglych czy jaki tam ch*j i caly ten syf razem wziety. Parodia, juz wole dzicz, zapie**alac z dzida za jeleniem, niz takie k***asz cos. Nosz k***asz. Smiac mi sie chce a jednoczesnie rzygać, i srac. P.a.r.o.d.i.a.

kom5

2012-10-05, 22:28
Trup też nie stawia oporu przed gwałtem. Nawet więcej, jego obecna sytuacja nic go nie obchodzi. Dlatego Nekrofilia powinna być legalna. (Naśladuje tok myślenia sądu) :)

plArc

2012-10-05, 22:56
Oni w stanach bodajrze mają problem z fałszywymi doniesieniami o gwałt. Poza tym mimo, iż ma mentalnie 3 lata (Jak to się mierzy?) jej ciało ma swoje potrzeby. 3 latek tymczasem potrafi pokazać, że czegoś nie chce, spróbujcie takiego nakarmić ważywami.

warzywami*