18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

peniseusz

2011-07-12, 13:08
d(-_-)b~ napisał/a:

A ja chce pokoju na bliskim wschodzie.


a co to ma wspólnego z portalem? no chyba że admin może to załatwić.....

szefooo

2011-07-12, 13:17
Vuko napisał/a:


... to sam byś je już dawno policzył :d


W sumie racja zaraz se przejrzę na szybko 1500 postów.

~Vuko

2011-07-12, 13:26
Chodzi o to, że sracie prośbami o pierdoły, które nie wnoszą nic poza domniemanym powrotem potencji itp.

~Faper Noster

2011-07-12, 17:32
Właśnie Bóg zabił przynajmniej 7 kotków

BÃ...........³g

2011-07-12, 20:28
Nostry napisał/a:

Właśnie Bóg zabił przynajmniej 7 kotków



Celowo piszÄ™ tak ch*jowe posty.

not_NULL

2011-07-16, 11:51
Ja chciałem tylko zwrócić uwagę, że trzeba by zsynchronizować bazę, albo coś... bo np tutaj http://www.sadistic.pl/piwa/skupek,6198/otrzymane/2400 jest 8pustych stron - i to nie tylko u niego. Jeśli sporo użytkowników tak ma (a wiem że Skupek nie jest jedyny) to może poprawienie tego troszkę odciąży i usprawni forum?

Ot, taka sugestia tylko.

sarahblack

2011-07-16, 18:14
Nostry napisał/a:

Właśnie Bóg zabił przynajmniej 7 kotków




Uriz

2011-07-18, 20:50
Proponuję karać za wstawianie "xD" 'xd' w tytułach tematów.

Dannyk

2011-07-18, 20:57
Cytat:

Proponuję karać za wstawianie "xD" 'xd' w tytułach tematów.



Lepiej kasować takie tematy.

eL_AdameK

2011-07-20, 13:02
Mnie to ciągle wkurza, że jak dodam temat to zostaje on usunięty bez żadnego powodu, bo tak mi się zdaje ze względu na to, że nic nie przychodzi na pw że już było i ch*jowo otagowane, albo ktoś wrzuca sobie to do było.pl bez podania linka, no co to ma być. Jeżeli chcecie żeby użytkownicy przestrzegali zasad to niech moderatorzy też to robią. No i jak można otagować ten filmik http://www.sadistic.pl/ciagnie-psa-za-samochodem-vt83922.htm tak h*jowo żebym nie mógł go znaleźć.... Pozdrawiam

.:...........:.

2011-07-20, 13:08
eL_AdameK, masz na mailu, a modom nie chce się szukać jak coś jest oczywiste, myślisz, że to jest 5 tematów na dobę?

eL_AdameK

2011-07-20, 15:39
Na mailu nic nie mam i nigdy nie miałem tak samo na pw, i co mnie to obchodzi ile tematów macie na dobę, taka praca, podjąłeś się to nie narzekaj. Proszę tylko o to żeby link z tematem, który się powtórzył zawsze był podany jeżeli temat trafia do było.pl, a jeżeli jest kasowany to niech ten biedny mod wyśle go na pw do autora. Nie wiem też od czego zależy, że jeden temat zostaje skasowany a inny przeniesiony.

.:...........:.

2011-07-20, 15:44
eL_AdameK napisał/a:

Na mailu nic nie mam i nigdy nie miałem tak samo na pw


Hmm, dziwne, sprawdź ustawienia w edycji profilu,
eL_AdameK napisał/a:

co mnie to obchodzi ile tematów macie na dobę, taka praca


To nie jest praca, nikt za to nam nie płaci, z dobrego serca tylko,
eL_AdameK napisał/a:

żeby link z tematem, który się powtórzył zawsze był podany


królem to Ty nie jesteś i nie będziesz specjalnie traktowany,
eL_AdameK napisał/a:

Nie wiem też od czego zależy, że jeden temat zostaje skasowany a inny przeniesiony.


ponieważ dział hard nie ma było.pl i stamtąd są kasowane. Temat zakończony.

eL_AdameK

2011-07-20, 15:46
Królem nie jestem, ale poprosiłem jak człowiek. Zresztą jakie specjalne traktowanie, tak jest w regulaminie. Konto mam dobrze skonfigurowane.

[ Komentarz dodany przez: Lnkk: 2011-07-20, 16:00 ]
Wina może być po stronie Twojej poczty.
X