18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prokurator

2013-11-02, 11:02
@psiwytrysk Swoje fantazje zostaw dla siebie :roll:

pemb

2013-11-02, 11:27
"ehh lewicowa kurewko nie zapomnij zabrać bębenka i słoiczka z farba" - W ten sposób możesz mówić do swojej żony. Jestem dumny z bycia Polakiem, ale nie jestem narodowcem. Nie jestem rasistą, homofobem ani komunistą. Jestem za umiarkowanym patriotyzmem, bo uważam, że powinno się wiedzieć skąd się pochodzi i co robili moi przodkowie. Ale k***a żeby mordować ludzi w obozach czy w jakikolwiek inny sposób ze względu na rasę, orientację seksualną czy ch*j wie z jakiego powodu? Wcześniej czy później nie będzie żadnych granic (podzialy zawsze jakieś będą, ale przemocy i nienawiści powinno się stanowczo powiedzieć nie). Będziemy Ziemianami/Terranami a nie Polakami, Niemcami czy Etipczykami. ALbo się ogarniemy i będziemy dążć do rozwoju albo się powybijamy. brewikom, faszystom i innym zjebom palec w oko.

Hereticus

2013-11-02, 11:52
Taka prawda, że nazizm i faszyzm to nie są prawicowe ideologie. I jak widzę tych idiotów z onr z sieg heil, nazywających siebie prawicowcami to mnie k***ica bierze...

KrzysztofFejk

2013-11-02, 14:12
wiesiors4 napisał/a:


Widzę, że każdy kto pójdzie na marsz jest od razu faszystą i łysym półgłówkiem, pojebańcu.

A ile tam będzie faszystów :amused: matkobosko całe faszystowskie rodziny z 5-letnimi małymi faszystami! :amused:

A wy lewaczki będziecie tylko pluć jadem zza monitora podczas gdy MY - "faszyści" - będziemy iść z faszystowskimi biało-czerwonymi flagami i jakże faszystowskim orzełkiem w sercu. Nie uczcicie i tak tego święta lewaki zaplute i próbujecie usprawiedliwiać to tym, że ostatnio grupka 200 debili dała się sprowokować i włączyła się w burdy. I tak wiecie lepiej co tam się zdarzyło z faktów, mimo że tam nie byliście pedały. Lewactwo to najgorsza zaraza zżerająca teraz Europę i nie można dopuścić ich do władzy, a najlepiej zdeptać ich jak robaki.



Nigdzie nie napisałem o faszystach, ale owszem, każdy kto idzie tam siać rozp****l jest półgłówkiem, który pod płaszczykiem patriotyzmu chce się trochę wyżyć ;) Oczywiście Wy łyse destrukcyjne cioteczki będziecie jęczeć po 11 jak to Was policja w przebraniu nie prowokowała, jak to Was wszyscy dookoła nie dyskryminowali ze względu na Wasze "patriotyczne" poglądy. Ale nikt mi nie wmówi, że ktoś kto idzie na marsz z kominiarką, kijem i ch*j wie czym jeszcze ma uczciwe i pokojowe zamiary. Wy idziecie się tam napie**al*ć a nie uczcić to święto jak należy.

heniu_sikor

2013-11-02, 14:30
Pemb. Wszystko fajnie mądrze, jednak, nie każdemu śpieszno do mieszania społeczeństwa, może Ci to wisi, i mówisz, ze i tak to stanie się faktem, ale kurka jasna.

Dlaczego, trzeba być jak "każdy" dlaczego mamy być "ziemianami", a nie suwerennymi państwami ? Czy to takie dobre wszystko ujednolicać i zezwalać, jak leci bo tak ładnie i kulturalnie ?

Sory, ale według mnie to tylko puste słowa. Zezwalaj na geji, będą chcieli związków, zezwól na związki będą chcieli dzieci. Pedofile, źli, ale przecież modnie. Głupie gadanie, że wszystko powinno mieć swój umiar, może powinno, ale takie ( lubie to słowo ) czerwone, ujednolicanie, i zezwalanie na wszystko właśnie doprowadzi ten świat do problemów.

Nie ma łatwo, czarni dostali terenu panoszą się, islamy przesiedliły się szczekają szariatem, pedały chwile tolerancji, i juz dzieci deprawują. Można byc zgodnym spokojnym, ale bajki to zawsze bajki. pomyśli co się stanie kiedyś. Chcesz żyć w świecie ala Mad Max, bo każdy będzie walczył w dziczy o swoje ?

Według mnie puszczenie barier, danie mieszaniu się wszystkiemu, zgubi ten świat. Jak dla mnie powinna być segregacja, bo w naturze jakoś dąrzy się ku perfekcjonizmowi, a jak puścisz wodzę fantazji to okej, tylko, żebyś na starość nie żałował, że jesteś sam wyr*chany we własnym kraju, ale tutaj właśnie się różnimy, bo dla tych narodowców, wazna jest historia, suwerenność, dla mnie moim bólem dupy jest to że każdy pragnie tolerancji, ale po co?

Nie lepiej dbać o swoje idee, mieć coś do powiedzenia, walczyć, a nie tylko machać ręką, i pozwolić chodzić po własnym domu, komu tylko się chce, i pozwalać srać w nim ?

Popieram prawcie, popieram rasizm, popieram marsz, bo macie wyprane głowy tvnem, bo że biją.

k***a niech ktoś wrzuci youtube jaka to jest rzesza ( haha ;P ) ludzi, ale tak serio.

Sracie, na zamieszki, ale jak nie Oni, to kto ma się rządowi postawić ? Solidarność ? Z całym szacunkiem ale Ci starzy co mogą, według mnie jedyna siła to prawa młoda siła, i dlatego taki szum wokół niej. Bo może sporo, ma argumenty zamysł, a ze cała " góra " jest czerwona, to sie tego obawia. Nadejdzie przewrót, za który trzymam kciuki. Chce Polski dumnej innej, anty UE, i ich mafijnym kpionom i wymogom. Każdy na siłe chce być taki sam JEDEN, ale po co. Sami udeptujecie swoje ego i charyzme.

Niech wszystko będzie jedno i do dupy. Wole wojny na szable, honor, charakter, kręgosłup MORALNY, ale nie. Lewacy i " postępowi ", powiedzą że prawica to faszyzm, i niech sp***alają.

Według mnie to to wszytsko jest przegnite lewicą. Kraje powinny być suwerenne same sobie, własnej kulturze, a takim dążeniem do jedności, sami zabijacie suwerenność śmierć przodków, i historie, o która kiedyś walczyli, i tworzyli. Smutno mi. Nie chce być małym elementem w szarej machinie, to zguba świata, ale tak jak mówiłem, jak się prawica postawi, i niech to kontynuuje, to może będzie adzieja, i odwrócenie kart.

Zycze sobie tego, i może innym, którzy mają podobne wartości. Do kolegi nic nie mam, ale chciałem napisać, że może nie zawsze ten który ma przeciw, to zły j***ny ignorant ? Pozdrawiam.

Więcej rozmów na poziomie, mniej lewactwa.

Sława Wielkiej Polsce. I oby mi jeszcze zobaczyć ją dumną, a nie ze skulonym ogonem, dającą się kopać po pupie.

EudezetReprezent

2013-11-02, 18:48
yo_adi napisał/a:

Autor tematu nadaje sie tylko do ostrzału, j***ny ignorant. Na marszu nie brakuje ludzi z różnych subkultur, to że później w tv pokazują same burdy (które przecież i tak były prowokacją) a ty to oglądasz słuchasz i rodzą ci sie w głowie ch*j wie jakie poglądy świadczy o tym jakim jesteś małostkowym cebulakoczłowiekiem. Przyjdź na marsz, zobacz to z bliska sam oceń a nie wyrabiasz sobie światopogląd na podstawie informacji z gazet i tv oszołomie.



heh byłem,widziałem i było mi wstyd za was, jesteście jak wszy gryziecie ale da sie was wyplenić.
Po drugie chętnie na wszystkich naskakujecie ale jak ktoś o was coś powie to dostajecie bólu dupska i myślicie że wszystkich zastraszycie
ale ludzie sie was nie boją tylko uważają was za głupców

tranzystor

2013-11-02, 18:55
k***a, jakie żałosne są wypowiedzi debili, którzy wyzywają od "lewaków" wszystkich nie będących zwolennikami tego spędu, jaki uczynili z marszu niepodległości. Widać coraz wyraźniej, że takim tępym bydłem daje się łatwo manipulować i prowokować, ale o to chodziło ludziom, którym zależy na niestabilności w kraju. ONRowcy, narodowcy, wszech"polacy" to dla nich pożyteczni idioci :mrgreen:

Prokurator

2013-11-02, 19:35
@EudezetReprezent

Nie przejdzie bo przebiegnie po was proste w tym roku jak i dwa lata wcześniej :roll: , idź być brudasem gdzieś indziej

Jeszcze sie nie nauczyliście? z lewactwem sie nie dyskutuje nie dość że argumentów brak, brak podstawowej wiedzy ekonomiczno-społecznej - banda debili "dumnie" nazywających się antifa.

EudezetReprezent

2013-11-02, 20:09
15243 napisał/a:



Zaskoczę cię, ale służę służbom państwowym



Straż wiejska wszystko wiemy :mrgreen:

Prokurator napisał/a:

@EudezetReprezent

Nie przejdzie bo przebiegnie po was proste w tym roku jak i dwa lata wcześniej :roll: , idź być brudasem gdzieś indziej



rozczaruje cie gestapo ale masz ch*j do gadania :fiufiu:

Prokurator napisał/a:

@EudezetReprezent
Jeszcze sie nie nauczyliście? z lewactwem sie nie dyskutuje.


hehe no za to wy macie zajebiste argumenty :mrgreen:
a wideo jak j***ne naziole dumnie uciekaja w poplochu :mrgreen:
jak j***ne szczury z tonacego statku

tranzystor

2013-11-02, 20:28
EudezetReprezent napisał/a:

hehe no za to wy macie zajebiste argumenty

a wideo jak j***ne naziole dumnie uciekaja w poplochu




Ale odwrót zarządzili, nawet Francuzi tak nie potrafią, ha ha :mrgreen:

varius93

2013-11-02, 21:28
Drogi EudezetReprezentcie jakby w Ciebie ktoś rzucał butelkami,kamieniami kuźwa czymkolwiek rozumiem ,że nie zawijałbyś się stamtąd i dzielnie czekałbyś na szansę otrzymania headshot'a?
Nazolki się wycofali bo nie mieli sprzętu, proste nie?Natomiast z tego filmiku najlepsze jest podniecone stękanie młodej lewaczki "nieeeee" niczym na efakcie XD

BTW Od kiedy nazole to prawica?Nazizm wrósł z faszyzmu, podobnie do socjalizmu ,a z socjalizmu jest komunizm.

tranzystor

2013-11-02, 21:35
varius93 napisał/a:

...Nazolki się wycofali bo nie mieli sprzętu, proste nie?...


To na ch*j wyskakują, jak nie mają sprzętu? W mordzie zawsze są mądrzy.
varius93 napisał/a:


BTW Od kiedy nazole to prawica?Nazizm wrósł z faszyzmu, podobnie do socjalizmu ,a z socjalizmu jest komunizm.


Do szkoły k***a tępaku, bo wakacje się skończyły. Korzystaj lepiej z lewackiej darmowej szkoły. Mimo, że obecnie jest to dno.

oc...........an

2013-11-02, 21:44
Poczytałem komentarze i jedna rzecz mi się rzuciła w oczy - większość oenerów czy innych nopowców nazywa każdego kto ich krytykuje lewakiem :roll:

TO mnie najbardziej rozpie**ala bo jasno to pokazuje, że śmiecie nie mają argumentów na poparcie demolowania miasta, wrzeszczenia przekleństw i napie**alania się z kim popadnie. To również pokazuje, że wszystkie te "patryjoty" robią 11 listopada rozpie**ol tylko dlatego, że nic innego nie mają do roboty - wam chodzi tylko o zrobienie sobie raz w roku burdelu, żeby w waszym pie**olonym monotonnym życiu mieć przynajmniej jedną historię którą można wspominać...

Gdyby wam chodziło o zamanifestowanie swojego oddania patriotycznego, to uszylibyście największą flagę w Polsce i kupowalibyście znicze na groby na Powązkach, a nie szylibyście kominiarki i kupowali flary.

Jesteście marginesem społeczeństwa i z jakiegoś powodu ubzduraliście sobie, że atakowanie ludzi o innych poglądach to przejaw patriotyzmu. Nawet mi was nie żal śmiecie i oby w tym roku policja użyła gumowych kul aby was nauczyć życia w społeczeństwie i szanowania demokracji i innych poglądów :lol:

Jak to mówił Testo (boge):


StraightEdge

2013-11-02, 22:40
varius93 napisał/a:


Nazolki się wycofali bo nie mieli sprzętu



specjalnie założyłem sobie konto żeby napisać komenta,napisałeś naziolki to jest prawdą,nie k***a patrioci tylko naziolki obiecuję że w tym roku też będziecie uciekać.Większość z was stawia sie a ma jeszcze mleko pod nosem,co do strony Sadistic stała się wylęgarnią sfrustrowanych debili propagujących rasizm i faszyzm.
Wyzywacie ludzi od pedałów a sami jesteście pedałami.
Wklejam zdjęcia trzech największych gejzerów



teraz jak napisał Eudezet możecie mieć ból sraki

@DUST DEVIL uważaj co piszesz bo admin Rutq już zablokował Eudezeta na 30 dni :-) typowe metody gestapo,rasiole piszą co chcą inni muszą przestrzegać pseudo regulaminu