18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zespół Macierewicza

Swirussss • 2013-09-21, 10:55
Zespół ekspertów Macierewicza podczas badania katastrofy w Smoleńsku


gindek

2013-09-21, 14:25
LucaBrasi napisał/a:



Ta k***a leming, to ci sie udało :D Macierewicz pie**oli o sztucznej mgle, helu, zamachu, dobijaniu rannych, wybuchach żeby się jakoś utrzymać na powierzchni a ty k***a łykasz to wszystko jak młody pelikan i kto nie jest z toba to leming. Jeszcze k***a lewak napisz :D zejdz na ziemie człowieku i skończ się kompromitować z tymi obrazkami.



Gorsze jest to że Tobie ktos powiedział ze samolot zachaczył o drzewo i dlatego rozpadł sie na atomy i Ty to łykasz jak pelikan ....

Co sie stanie ze skrzydłem samolotu da się bardzo dokładnie policzyć.

Ale ze z taka wiedza u Ciebie ciezko to ujme to w duzo prostrzej wersji, proponuje zastanowic sie na problemem brzozy i stali następnym razem kiedy będziesz rąbał drewno. Bo jednak skrzydło samolotu uderzajace w brzoze, to nie jest to samo co opel astra ktory sie zatrzymał na przydroznej topoli.

sa...........66

2013-09-21, 14:26
trzeba mieć naprawdę gówno w głowie,żeby ssać ku*asa Macierewiczowi

Irondew

2013-09-21, 14:29
Cytat:

trzeba mieć naprawdę gówno w głowie,żeby ssać ku*asa Macierewiczowi



W tym temacie nie mowimy o przezyciach naszych, tudzież znajomych. Chcesz sie wyżalić to bloga zaloz

wolfik990

2013-09-21, 14:30
@LucaBrasi

A ty co łykasz oprócz spermy tuska i putina? TVNowskie GWno? Wierzysz w to, że samolot po uderzeniy w brzózkę rozpadł się na 100000 części na tak dużej powierzchni? Po katastrofie znaleziono części na dachu warsztatów. Co po uderzeniu w ziemie wyj***ło części na dach? Tylko wybuch mógł spowodować to. Wali mnie to czy to wyjdzie na jaw czy nie sram na to. Ale wk***ia mnie ten fakt, że ten tusk i jego koledzy taką propagandę wciskają wam, że na niego głosujecie. A najbardziej wk***ia mnie to, że mój potomek, który niebawem przyjdzie na świat będzie żyło w takim państwie, który negocjuje ceny gazu z rosją i wynegocjował najwyższą cenę. Że mój potomek będzie płacił wyj***ne podatki a będzie jeździł po dziurach. Franek będzie zapie**alał po łokcie tylko po to by k***a mu ledwo co na chleb starczyło. I to k***a przez takie osoby jak ty którzy głosują na tuska, którego dziadek walczył w wehrmachcie i zabijał Polaków.

Płyń

LucaBrasi

2013-09-21, 14:31
Cytat:

A Ty w co wlasciwie wierzysz? W to co w tvn czy masz moze jakies swoje zdanie?



Mam swoje zdanie. Tusk zaj***ł rakietą a Putin dobił rannych.

anakin

2013-09-21, 14:39
wolfik990 czy ty w ogóle czytasz co piszesz? ty też latasz samolotem i patrzysz na skrzydła w czasie lotu i dlatego masz prawo się wypowiadać i nazywać każdego kto ma inne zdanie lemingiem i tvnowskim gównem? Wypie*dalaj na Microsoft Flight Simulator i przy*pie**ol przy takiej prędkości w ziemie:)) po drugię PRZECIEŻ TO NIE MA SENSU ŻEBY ZABIJAĆ TAK NIEUDOLNEGO PREZYDENTA... w ogóle ja nie potrafię sobie tego wyobrazić po co Rosja ma zabijać już i tak ośmieszonego i skończonego Kaczyńskiego? Możesz sobie popisać na internetach pajacu tam bo tylko tutaj możesz sobie pozwolić na takie herezje:)))

umrzyj

wolfik990

2013-09-21, 14:42
@Up właśnie po to by tusk był ku władzy i żeby polska płaciłą 2000 razy więcej hajsu za gaz żeby rosja sie wzbogaciła. Żeby twoja matka płaciła takie podatki. Po twoim pisaniu widać, że łyknąłeś to co tusk puścił. Gratuluje

Pan_Generał

2013-09-21, 14:50
anakin napisał/a:

po drugię PRZECIEŻ TO NIE MA SENSU ŻEBY ZABIJAĆ TAK NIEUDOLNEGO PREZYDENTA... w ogóle ja nie potrafię sobie tego wyobrazić po co Rosja ma zabijać już i tak ośmieszonego i skończonego Kaczyńskiego?
umrzyj



Bo tylko prezydent tam leciał? :roll:

Gen. Gągor, szef sztabu generalnego, prymus National War College. Miał objąć czołową funkcję w nato.


Inni dowódcy
gen. dyw. Tadeusz Buk – dowódca Wojsk Lądowych RP
gen. broni pil. Andrzej Błasik – dowódca Sił Powietrznych RP
wiceadmirał Andrzej Karweta – dowódca Marynarki Wojennej RP
gen. dyw. Włodzimierz Potasiński – dowódca Wojsk Specjalnych RP
gen. broni Bronisław Kwiatkowski – Dowódca Operacyjny Sił Zbrojnych RP
gen. bryg. Kazimierz Gilarski – dowódca Garnizonu Warszawa


Aleksander Szczygło, szef biura bezpieczeństwa narodowego.

Sławomir Skrzypek, szef narodowego banku Polskiego

Wymieniać tumanie?

DrAres

2013-09-21, 15:32
Cała ta nagonka na Macierewicza przypomina mi identyczną sytuacje z Lepperem i więzieniami CIA w Polsce. Też za wszelką cenę próbowano go ośmieszyć i zdyskredytować (sex afery itp.) Dostrzegacie podobieństwo?

Pener

2013-09-21, 15:36
koniec pie**olenia :amused: