18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zespół Macierewicza

Swirussss • 2013-09-21, 10:55
Zespół ekspertów Macierewicza podczas badania katastrofy w Smoleńsku


capoeiramen

2013-09-21, 13:27
Jakieś biedne, wesołe dzieci sklejają sobie modelki samolocików, a ktoś z nich jaja se robi :-P

szefuncio

2013-09-21, 13:29
Przychodzi Macierewicz do lekarza, a lekarz: "No nareszcie" :)

wolfik990

2013-09-21, 13:32
Właśnie mnie ta wasza Polaczkowość wk***ia. Słuchacie co gada PO i sobie gruche walicie przy tusku, który podpie**ala waszym mamą hajs z portfela :D . O dziwo zespół Macierewicza jest 1000 razy lepszy niż ten MAK i ta j***na komisja milera

Tak zespół składa się z 1 eksperta katastrof lotniczych. Ale za to mają ekspertów co do wytrzymałości materiałów, Aerodynamiki, Fizyki itd. I ten ekspert do katastrof lotniczy daje zadanie tym innym ekspertom i ta ekspertyza jest bardziej dokładna. Nie to, że jestem za pis czy coś ale k***a mać jest katastrofa lotnicza, giną najważniejsze głowy państwa. Wrak lezy kilka lat na lotnisku i k***a złomiarze sprzedają ten wrak na części. Tak właśnie ruska hołota dba o dobro sprawy i o wyjaśnienie tej tragedii.
Pomyślcie sobie co by się stało jakby obama rozpie**olił się u ruskich :D . Uwierzcie mi na słowo, że zostałoby to wyjaśnione w ciągu 6 miesięcy nie dłużej. A co z nami? Tusk opie**ala pałe putinowi a wy tuskowi. Jesteście zj***ni




*Up jak popełnię samobójstwo to to nie ja

Pan_Generał

2013-09-21, 13:32
Jeszcze kilka ciekawostek.

Praktycznie ten sam tupolew, rozj***ł się w LESIE, zahaczając o drzewa i nikt nie zginął.



Tupolew- 3 osoby zginęły kilkadziesiąt rannych



A to k***a nasz,



Coś nie tak? :lol:

LucaBrasi

2013-09-21, 13:50
k***a następni :D wolfik990 i Pan_Generał zostaliście przyjęci do zespołu macierewicza jako kolejni eksperci.

Pan_Generał

2013-09-21, 13:51
LucaBrasi napisał/a:

k***a następni :D wolfik990 i Pan_Generał zostaliście przyjęci do zespołu macierewicza jako kolejni eksperci.



A ty zostałeś przyjęty do legendarnego klubu leming, gratulacje :-D

contowsky

2013-09-21, 13:57
będziecie się spierać dalej? bo nie wiem czy po popcorn sobie skoczyć

wolfik990

2013-09-21, 13:57
@LucaBrasia

A ty zostałeś oficjalnym siorbaczem pały tuska





Irondew

2013-09-21, 14:03
Co za kraj, wszyscy uwierzyli ze taki potwór rozj***l sie o drzewko i jeszcze sie z tego smieja. Ja pie**ole

Wikmndfm

2013-09-21, 14:11
Lepiej się przyznajcie ile wam płaci PO a ile PIS za propagowanie tych dwóch partii i oczernianie konkurencji, bo z dyskusją prowadzącą do ładu w kraju nie ma to nic wspólnego, a jedyne do walenia gruchy do Kaczyńskiego i Tuska.

LucaBrasi

2013-09-21, 14:14
Cytat:

A ty zostałeś przyjęty do legendarnego klubu leming, gratulacje



Ta k***a leming, to ci sie udało :D Macierewicz pie**oli o sztucznej mgle, helu, zamachu, dobijaniu rannych, wybuchach żeby się jakoś utrzymać na powierzchni a ty k***a łykasz to wszystko jak młody pelikan i kto nie jest z toba to leming. Jeszcze k***a lewak napisz :D zejdz na ziemie człowieku i skończ się kompromitować z tymi obrazkami.

Irondew

2013-09-21, 14:18
Cytat:

Ta k***a leming, to ci sie udało :D Macierewicz pie**oli o sztucznej mgle, helu, zamachu, dobijaniu rannych, wybuchach żeby się jakoś utrzymać na powierzchni a ty k***a łykasz to wszystko jak młody pelikan i kto nie jest z toba to leming. Jeszcze k***a lewak napisz :D zejdz na ziemie człowieku i skończ się kompromitować z tymi obrazkami.



A Ty w co wlasciwie wierzysz? W to co w tvn czy masz moze jakies swoje zdanie? :)

r4f43ll

2013-09-21, 14:21
Binieda to żaden ekspert. Po prostu znaleźli jelenia, który gada co mu każą. Facet nie potrafił zinterpretować zapisu z czarnej skrzynki gdzie wysokość była zapisywana co sekundę - na wykresie wysokości w funkcji czasu wyglądało to jak schodki. Obliczał przyspieszenia właśnie w czasie tych skokowych zmian wysokości i mu wychodziły wartości z kosmosu (rzędu kilkudziesięciu g). Inżynier, który nie wie co to interpolacja liniowa nie zasługuje na swój tytuł a tym bardziej na tytuł dr.