18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żebraczka w Rzymie

kjds • 2013-08-04, 00:15
Kolejna czerstwa historia, tym razem krótka acz treściwa. Hejtujący proszę darować sobie komentarze, scrollujcie dalej, buziaczki :*

Kilka lat wstecz byłem na wycieczce we Włoszech. Jak Włochy to nie można pominąć Rzymu. Będąc właśnie w stolicy przysiadłem przy jednej z fontann by złapać oddech i nacieszyć oczy fajną architekturą. Nagle podeszła do mnie babka, w wieku ja wiem? Może z 40 lat. Była żebraczką, bo widziałem kątem oka, że przypieprzała się do innych ludzi. Po ciuchach oszacowałbym, że albo jest bardzo biedna, albo chce sprawić takie wrażenie. W zasadzie nie, od razu wiiedziałem, że to wałek jak w 99,9% takich przypadków. Więc podbiła do mnie i prosi o pieniądze, coś mamrocze po włosku, po angielsku, bez ładu i składu. Wymownym gestem (niestety nie środkowym palcem) chciałem dać do zrozumienia, że nic nie dam, bo nie mam. Ale ona uperdliwa dalej stoi, dalej sie gapi. Nie wytrzymałem i mówię "Dobra sp***alaj już" z lekkim, sadystycznym uśmiechem. I tutaj niespodzianka. Babka wyprostowała się i z oburzeniem, oraz najczystszym akcentem odwarknęła "Co sp***alaj? Co sp***alaj? Sam sp***alaj złamasie!" Odjęło mi mowę, a kobitka odwróciła się na pięcie i odeszła szukać frajerów kilka metrów dalej.
Od tamtego czasu nawet obrażając ciapaka będąc na wakacjach spodziewam się najostrzejszej riposty w naszym ojczystym języku. Co z tym światem?

Źródło: www.tendencyjny.pl / tak na prawdę to mój blog, na którym nie ma tej historii, ale jako iż jestem autorem tego i tego podaję ;)

RockyWood

2013-08-04, 00:24
z cyklu "dlaczego ja?"

:D

nie no - motyw przedni.

grot

2013-08-04, 00:40
Chetnie dalbym Ci minusa :ks_homer:

kjds

2013-08-04, 00:49
grot napisał/a:

Chetnie dalbym Ci minusa :ks_homer:



Przepraszam.. Zrzeknę się jednego piwa specjalnie dla Ciebie. Zobacz w profilu ile mam i umówmy się, że tak na prawdę mam jedno mniej, dobrze?

baztien90

2013-08-04, 00:54
jestes taki, taki... "tendecyjny" :amused:

Aotearoa

2013-08-04, 11:22
A nie miałeś potem w domu przej***ne za to, że się nieładnie do matki odnosisz ???

kjds

2013-08-04, 12:59
Aotearoa napisał/a:

A nie miałeś potem w domu przej***ne za to, że się nieładnie do matki odnosisz ???



Jeśli próbowałeś mnie obrazić takim prymitywnym tekstem to Ci się nie udało :roll: I Ty masz 32 lata? :facepalm2:

Myszka696

2013-08-04, 14:35
Zajrzałam na blog i widzę,że promujesz sadola ;)

soqu1

2013-08-04, 15:54
typowe dla zebraków, znają jedynie błagania i obelgi w każdym języku

Kaziomazio

2013-08-04, 15:57
Mój kolega ostatnio mi opowiadał jego wyprawę do sklepu w Londynie. Otóż wchodzi on sobie kulturalnie do klepu, chce zając miejsce w kolejce i jakiś burak się wpycha przed niego nie omieszkując trącić go barkiem. Kolega patrzy się na niego z lekkim wyrzutem, a ten tylko tępe "no co k***a?!" buc jeden i wielka jegomość.

Czo Te Polaki to ja nawet nie...

Shephards

2013-08-04, 16:03

dulek93

2013-08-04, 16:03
z cyklu " ch*jowe historie kdsa "
ch*j w to ale co to robi na głownej na sadolu? oO
tak tak hejtuje !

facio945

2013-08-04, 16:04
Ja byłem we Włoszech i wy Rzymie tez i murze powiedzieć że to jest wielce prawdopodobne tam że sprzedawcami w sklepach(zwłaszcza z pamiątkami można gadać łamaną polszczyzną) dają darmowe pocztówki dlatego że jesteś polakiem, przez Jana Pawła 2 oczywiście.
Ogólnie jak się chodzi wokoło koloseum to głównie tam sprzedają ciapki na mini straganach i też mamroczą po polsku.
Ogólnie to tych Albańczyków Nigrów i innych nacji zwłaszcza z Bliskiego Wschodu jest dużo.
Ale będąc w Rzymie nie zauważyłem dużej ilości babek Burka.
I murzyni we Włoszech głównie stoją pod dużymi sklepami typu EuroSpin, Conad(kondon) i oczywiście żebrzą. A powiem szczerze ze pracowałem we Włoszech na budowie z Albańczykiem czy innym ciapakiem 25-30 lat i gość był spoko, ale oczywiście nie chciał bym go w Polsce. :D
A i no i zapomniał bym nie należy się spinać z ciapakim bo oni mają czasem dobry towar przy sobie :D
Tylko trzeba wiedzieć którzy to dilerze bo można się nieco przejechać
To będzie tyle z mojej historii
A no i zapomniał bym cyganów też w Rzymie jest w ch*j

makaronik

2013-08-04, 16:17
Historia z Wenecji: Wraz z grupką kumpli czekamy w kolejce na dzwonnicę i gadamy. Ni stąd ni zowąd podchodzi do nas żebraczka z plastikowym kubeczkiem i zagaduje po polsku: "O polacy na wakacjach, na pewno jesteście przy groszu, dajcie trochę biednej staruszce". Nie byliśmy skłonni nic dać, ale kumpel postanowił wrzucić żółtego, ta zadowolona zagląda co wpadło do kubeczka i tu jej zdziwienie "A gdzie mnie z tym, na ch*j mi to" Rzuciła zawartością kubka w kumpla podsumowując słowem "sp***alaj" :D

Meneredhel

2013-08-04, 16:55
@facio945; @makaronik
fascynujące historie. Piszcie dalej o swoich przeżyciach, wszyscy chętnie poczytamy