18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zderzenie czołowe w Łużnej

MrPink • 2012-09-09, 22:30
Cytat:

Wczesną nocą na drodze wojewódzkiej 977 niemal na pograniczu Moszczenicy i Łużnej (powiat gorlicki, woj. małopolskie) doszło do tragicznego w skutkach zderzenia samochodów. Na miejscu śmierć poniosły trzy osoby, dwie w stanie ciężkim odtransportowano do szpitala.

Kilka minut przed godziną 23 w ciągu drogi wojewódzkiej 977 na wysokości przysiółka Podlesie w Łużnej czołowo zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe, jadąca od strony Łużnej Skoda i Honda. Siła uderzenia była ogromna. Przody obu pojazdów uległy kompletnemu zniszczeniu, a siła uderzenia była na tyle duża, że z jednego z aut wyrwane zostały elementy nagłośnienia, które porozrzucane leżały w promieniu kilku metrów od pojazdu.

Skodą podróżowało 5 osób, spośród których 14-letni pasażer poniósł śmierć na miejscu. Hondą jechało trzech młodych mężczyzn. Dwóch z nich, 20-letni kierowca i 21-letni pasażer zginęli na miejscu. Pozostałe pięć osób uczestniczące w zdarzeniu, w tym 6-letnia dziewczynka, trafiły do gorlickiego szpitala i pozostają pod opieką lekarzy.
















źródło: gorlice24

jak za mocne, to na harda proszę

Ni...........MJ

2012-09-09, 22:32
Na harda bo na drugim widać zwłoki i zaraz się jakiś wrażliwiec trafi :roll:

Skid17

2012-09-09, 22:36
tu nie piwo tylko wirtualny znicz, hueu :amused:

toranaga7

2012-09-09, 22:42
Pewno wina tych trzech szczyli.

Marshal

2012-09-09, 22:47
Az dziwne ze nie BMW w roli glownej....

PiotrTAG

2012-09-09, 22:50
Na harda nie,ale jak się czyta,czy się słyszy,że zginął ktoś tak młody to aż się k***a smutno robi... :-/

rockface123

2012-09-09, 22:52
miał 14 lat czyli był gimbusem, także żadna strata jutro zr*cha się nowego człowieka

MrPink

2012-09-09, 22:56
rockface123 napisał/a:

miał 14 lat czyli był gimbusem, także żadna strata jutro zr*cha się nowego człowieka


No popatrz, Ty masz 21 i też gadasz jak gimbus.

Ciebie zr*chamy.

Szoqn

2012-09-09, 23:04
Powiem szczerze, żal mi tylko tych ze Skody, bo widzę, że to Hondka [no tak trzech młodych ludzi] zjechała na lewy pas. Pewnie chłopaki chcieli domknąć licznik, a droga w nocy mokra i śliska... ch*j im w dupę, niech zginą w szpitalu. j***ni mordercy, nie mam skrupułów dla takich pie**olonych debili, którzy zabijają niczemu winnych kierowców/pasażerów/pieszych na drodze. Kiedyś pamiętam jak mój ojciec ścigał szczyla, który właśnie mu tak wyjechał w nocy i prawie nas zabił. Dorwał go, zajechał drogę i spuścił mu taki wpie**ol, że z przerażenia zasłoniłem oczy. Miałem niezłą traumę, ale teraz rozumiem ojca. Jedzie z rodziną - olbrzymia odpowiedzialność, a tu takie ch*je sobie jadą autkiem od mamusi i mają zabawę.

iceman_

2012-09-09, 23:04
tekturowa honda Oo

qbak

2012-09-10, 00:14
honda civic, nie ma czemu sie dziwic

Sarkos

2012-09-10, 09:21
Szoqn napisał/a:

Powiem szczerze, żal mi tylko tych ze Skody, bo widzę, że to Hondka [no tak trzech młodych ludzi] zjechała na lewy pas. Pewnie chłopaki chcieli domknąć licznik, a droga w nocy mokra i śliska... ch*j im w dupę, niech zginą w szpitalu. j***ni mordercy, nie mam skrupułów dla takich pie**olonych debili, którzy zabijają niczemu winnych kierowców/pasażerów/pieszych na drodze. Kiedyś pamiętam jak mój ojciec ścigał szczyla, który właśnie mu tak wyjechał w nocy i prawie nas zabił. Dorwał go, zajechał drogę i spuścił mu taki wpie**ol, że z przerażenia zasłoniłem oczy. Miałem niezłą traumę, ale teraz rozumiem ojca. Jedzie z rodziną - olbrzymia odpowiedzialność, a tu takie ch*je sobie jadą autkiem od mamusi i mają zabawę.



To zastanów się "mądry" człowieku jaka siła występuje przy zderzeniu czołowym i czy jest ona wystarczająca do przesunięcia dwóch samochodów kilka metrów w bok. Faktycznie miejsce zderzenia ustalisz tylko po śladach gumy na asfalcie, położenie pojazdów może być najróżniejsze w zależności od kąta uderzenia.
Hejterzy, wszędzie hejterzy.
Honda nic dziwnego, że się złożyła, to model produkowany od 91 do 95 roku, buda zbyt sztywna to tam nie jest.

Kryn3k

2012-09-10, 11:58
rockface123 napisał/a:

miał 14 lat czyli był gimbusem, także żadna strata jutro zr*cha się nowego człowieka


Gimbus to nie wiek, to stan umysłu. Tyś jest gimbus wzorcowy.

mareqq

2012-09-10, 13:19
Idioci musieli zobaczyć ile fabryka dała w sportowej skodzie w tedeiku

adiemus36

2012-09-10, 13:21
"Wypadły elementy nagłosnienia" - Pewnie "TUBA" leżała na tylnym siedzeniu/w bagażniku nieprzymocowana ot co.