18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zderzenie czołowe w Łużnej

MrPink • 2012-09-09, 22:30
Cytat:

Wczesną nocą na drodze wojewódzkiej 977 niemal na pograniczu Moszczenicy i Łużnej (powiat gorlicki, woj. małopolskie) doszło do tragicznego w skutkach zderzenia samochodów. Na miejscu śmierć poniosły trzy osoby, dwie w stanie ciężkim odtransportowano do szpitala.

Kilka minut przed godziną 23 w ciągu drogi wojewódzkiej 977 na wysokości przysiółka Podlesie w Łużnej czołowo zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe, jadąca od strony Łużnej Skoda i Honda. Siła uderzenia była ogromna. Przody obu pojazdów uległy kompletnemu zniszczeniu, a siła uderzenia była na tyle duża, że z jednego z aut wyrwane zostały elementy nagłośnienia, które porozrzucane leżały w promieniu kilku metrów od pojazdu.

Skodą podróżowało 5 osób, spośród których 14-letni pasażer poniósł śmierć na miejscu. Hondą jechało trzech młodych mężczyzn. Dwóch z nich, 20-letni kierowca i 21-letni pasażer zginęli na miejscu. Pozostałe pięć osób uczestniczące w zdarzeniu, w tym 6-letnia dziewczynka, trafiły do gorlickiego szpitala i pozostają pod opieką lekarzy.
















źródło: gorlice24

jak za mocne, to na harda proszę

mr_9mm

2012-09-10, 13:28
Czy mi się wydaje, czy na drugim zdjęciu widać rękę pasażera w aucie?

Bartooo

2012-09-10, 13:32
mr_9mm, to nie tylko ręka lecz też ch*j , pewnie chciał fapnąć przed śmiercią

VanGreeg

2012-09-10, 13:43
W tekście jest błąd. Autor napisał "z jednego z aut wyrwane zostały elementy nagłośnienia", a powinno być "z Hondy wyrwane zostały elementy nagłośnienia"... ;-)

Nerd

2012-09-10, 13:54
@adiemus36
W bagażniku były dwa zajebiste głośniki, jeden z nich znaleziono 10m od miejsca wypadku. Chłopak 14 lat był z pobliskiej Stróżówki, a chodził do gimbazjum w Gorlicach, tamci dwaj panowie z drugiego samochodu byli braćmi, z Ropy. Dosyć często jeździli tamtą drogą(do Łużnej, więc mieli jakieś 20km w jedną stronę) i nie śmiem ich nazwać jakimiś cwaniakami, co dla popisu jeżdżą ch*j wie ile(już niestety nie jeżdżą).
Jeszcze nadmienię,że RÓWNE 20 lat wcześniej jakieś 100m od miejsca wypadku miał miejsce inny również z ofiarami śmiertelnymi. Spiskowcy działajcie.
EDIT
Myliłem się... Okazuje się,że kolesie urządzili sobie wyścig. Droga dobra, to dlaczego nie. Przy wyprzedzaniu jednego przez drugiego doszło do wypadku. Dzisiaj kolejny śmiertelny(2 ofiary) wypadek w Gorlicach. Czarny okres...

dth

2012-09-10, 14:02
Ja pie**ole, na tym swiecie wszyscy sie znaja. Wrzucic zdjecia z wypadku i zaraz sie pojawia osoba, ktora tam byla/znala tych ludzi...

kmonnz

2012-09-10, 14:39
Co wieś to wieś... nawet po mediach widać. Gorlice 24.pl trzeba zapie**olić na 1/4 zdjęcia bo jeszcze przypadkiem ktoś nie zobaczy.

le...........ce

2012-09-10, 15:20
rockface123 Ależ Ty czasami, pie**olisz głupoty. Ale ch*j mnie to zresztą obchodzi :-D

Skądinąd

2012-09-10, 15:35
Niestety niektórym odbiera mózg za kierownicą. Sama jeżdżę całkiem sporo - trochę w trasie, trochę po mieście, ale zawsze(!) zgodnie z przepisami (+dostosowanie do warunków jazdy, bo wiadomo, że w śnieżycy nie ciśnie się dziewięćdziesiątką...). Kiedyś jechaliśmy ze Szczecina do Torunia i na drodze wylotowej z Bydgoszczy (tuż za mostem na Fordonie) był wypadek, dosłownie 5-10 sekund wcześniej, niż my zjechaliśmy z mostu. Koleś cisnął jakimś fordem (ale takim lepszym, nowym, widać, że trochę kosztował) i wziął się za wyprzedzanie. Kierowca w tico na przeciwko nie zdążył jednak uciec na pobocze - odrzuciło ich tak, że cały samochód rozpłaszczył się na barierkach. Kierowca tico zmarł w szpitalu (chociaż już w samochodzie została z niego sieczka), mój mąż wyciągał pasażerkę z samochodu i prowadził do karetki. A co z kierowcą forda? Chodził w traumie po ulicy i jęczał (poważnie) do telefonu, samochód tylko lekko zarysowany na zderzaku. Czemu to piszę? Bo uważam, że takim ludziom absolutnie powinno się dożywotnio zabierać prawko. Skoro ktoś - nawet pod wpływem impulsu - robi kretyństwo na drodze, to niech jeździ komunikacją zbiorową. Na drogach zrobiłoby się luźniej i nieporównywalnie bezpieczniej. Jak to mówi mój stary: "Samochód jest dla mądrych ludzi, a dla głupich jest gnojowisko". Amen.

Raz0r

2012-09-10, 16:29
nie wiecie czy nie chce sprzedać felg z tej hondy ?

V.A.L.A.K

2012-09-10, 16:47
Jeeeb taką Coupe zmasakrować...

dziarski

2012-09-10, 16:48
ciekawe ilu skończy czytać na "Sama jeżdżę"

Oko112

2012-09-10, 16:51
Fajnego miał stickera na błotniku

matjus

2012-09-10, 17:11
mocniejsze niż nie jeden temat na hardzie.

Sarkos

2012-09-10, 17:11
Skądinąd napisał/a:

zawsze(!) zgodnie z przepisami



Mhm... Taaaaak, z całą pewnością.