18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdenerwowani rosyjscy robotnicy vs ekolodzy!

Autor • 2013-02-15, 01:17
Najprawdopodobniej grupa ekologów próbuje przerwać pracę...

Po tagach nie znalazłem, także raczej nie było

Algeroth

2013-02-15, 14:34
Dobrze! Lać k*rwy pie*dolone które nie muszą utrzymać rodziny, a ledwo od ziemi odrośli, a już we łbach się pie**oli, bo mało od życia po dupie dostali. Idę po piwo bo nie wytrzymam...

Ps. niech się gnoje cieszą że ich tam żywcem nie zakopali

Cossmos

2013-02-15, 14:45
Nie, nie. Ochrona środowiska to nic złego. Ale wk***ia mnie jak widzę/słyszę takie akcje, że grupa ch*jologów się zbiera i utrudnia pracę robotnikom przy jakiejś budowie. A ch*j ma do tego kierowca, operator łopaty/dźwigu/koparki?! Wypie**alać pod biuro złodzieja, który na inwestycje wyłożył kase, bo szeregowy robol ma gówno do powiedzenia w tej kwestii...

ro...........k5

2013-02-15, 14:48
Ekolodzy k***a. Pójdą poprzeszkadzają przy czymś wielkim dostaną walizeczkę i sp***alają a budowa idzie dalej... sposób na życie sobie znaleźli.

Plecionkarz

2013-02-15, 14:51
Ekolodzy pokazali jacy z nich debile. Zamiast uderzać do inwestora który zlecił wszystko i sfinansował oni myślą, że to wszystko wina tych co kopią. Pewnie jeszcze myślą, że za kierownicą siedzi jakiś prezes czarny charakter jak to w filmach które im wyprały mózg bywa.

pkh

2013-02-15, 15:33
To wszystko jest poj***ne!
Wiecie jak zarobić szybko np 50mln złotych?

1. Znajdujesz budowę w zaawansowanym stadium.
2. Zakładasz fundację 'ochrony środowiska'.
3. Znajdujesz rzadkie gatunki zwierząt na/w pobliżu budowy. Blokujesz budowę.
4. Inwestor budowy wpłaca rzeczone 50mln złotych na konto twojej fundacji na ochronę zagrożonych gatunków.
5. ????
6. PROFIT.

Fajnie, że ludzie się troszczą o bezbronne zwierzątka, ale DO k***Y NĘDZY trzeba mieć w życiu jakieś priorytety! Ważniejszy jest rozwój kraju, infrastruktury itd niż jakieś j***ne ptaszki albo żabki.

Ale się wk***iłem...na miejscu tego robola też bym tak zrobił, szkoda tylko że pewnie się to dla niego źle skończy.

lachu9211

2013-02-15, 16:00
2013-02-15 15:51:06 :: NiteX
http://www.sadistic.pl/zdenerwowani-rosyjscy-robotnicy-vs-ekolodzy-vt176239.htm

2013-02-15 15:52:40 :: dawidzior666a
zal mi troche tych ludzi
ale nie powinni sie wpie**alac
w czyjas robote
powinni inaczej do tego podejsc
i zaatakować papierkami do biora
i chwycic za pas tych pasibrzuchów w białych garniturach
a nie chłopow
wk***iać ktorzy robią na siebie
pewnie jecsze na akord
u zleceniodawcy
ze i9m szybciej i im wiecej
tym lepiej dostasna zaplacone
bo tak juz cala budowlanka
robi
a tu Ci wpadnie grupa oszołomów
i stoi Ci na drodze
a robotnicy za wlasna kase musza sie z nimi pie**olic
bo pasibrzuchy to w dupie mają
jak by mi taki na drodze stanal
to biore go z tym gruzem na lyche i wypie**ole gdzieindziej
xD

kielek

2013-02-15, 18:34
Pchaja się pod spychacze, to przejechać debili, z ziemią zrównać, a kto przeżyje niech potem z własnej kieszenie pokrywa ewentualne straty. W moim mieście w ciągu ostatnich kilku lat pare milionów poszło wp*zdu przez takich pojebów.

knuras

2013-02-16, 00:35
ekopojeby, debilni aktywisci bez pojecia o biznesie zwanym ekologią, jak chca ratowac swiat to niech biora w lape worki na smieci i sprzataja lasy, jeziora i inne dzikie tereny naznaczone przez odpady cywilizacji. A jak sa tacy "eko" to niech udowodnia ze nie korzystają z prądu elektrycznego wytwarzanego w "zabojczych" elektrowniach.

TelewiZorro

2013-02-17, 19:51
ekozjebów trzeba będzie zamknąć w jakimś rezerwacie, niech sobie żyją b ez prądu, wpie**alają trawę, woda też niepotrzebna bo oni przecież się nie myją