18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdenerwowani rosyjscy robotnicy vs ekolodzy!

Autor • 2013-02-15, 01:17
Najprawdopodobniej grupa ekologów próbuje przerwać pracę...

Po tagach nie znalazłem, także raczej nie było

pi...........ka

2013-02-15, 09:03
haha xD ekolodzy :d a plastikowe torby maja i gumaki nie biodegradowalne :D

kamik306

2013-02-15, 09:10
ale to trzeba mieć nieźle we łbie naj***ne, żeby się na budowlańca rzucać :D jeden budowlaniec im wpieprzył, aż miło :D

u nas to by była zaraz nietykalność cielesna itd itp

cholernie szkoda, że tym spychem go nie zakopał :D

skurwysyn666

2013-02-15, 09:14
Elegancko :D temu Panu to bym wille na karaibach postawił, jakbym miał pieniądze :D

gupichuj

2013-02-15, 09:23
Ekoch*je czasem idą żeby dostać w łapę za pójście w p*zdu. Roślinki ch*j ich obchodzą.

bosmanZGR

2013-02-15, 10:33
k***a mac, ja pie**ole do AUTORA TEMATU! nie uzywaj k***a terminu ekolog, do jakis pojebow z greenpeace itp! przeczytaj co to ekologia!

qwachu

2013-02-15, 10:34
Kumpel mi kiedyś opowiadał jak na Kopalni przypałętało się kilku takich. Normalnie to on do nich nic nie miał, bo i tak mu płacą za postój (w końcu z nie jego winy), ale z ciekawości podszedł do kilku tych studentów europeistyki i innych niepotrzebnych nauk wszelakich (bo przecież inżynierowie mają przyszłość, więc się uczą i nie bawią w ratowanie winniczka) i zapytał się ich ile za to mają. Dowiedział się że 20 / h... Ojro!

Postało sobie kilkudziesięciu dzieciaków ze 4h, dorobiło sobie do kieszonkowego, a organizacja, która ich wynajęła zarobiła pewnie parę $$$ od kopalni. Kopalnia traci na tym mniej jak zapłaci, bo na postoju bez wydobywania urobku traci znacznie więcej, a zrobić za dużo nie może, bo prawo mamy pro-eko-debilne.

Osobiście jestem zdania, że jak to legalna działalność i jak takie ścierwo włazi na plac, to od razu tłuc i rozjeżdżać. I gigantyczne mandaty za wtargnięcie na teren prywatny i łamanie przepisów BHP + odszkodowania za przestój w produkcji. Szybko by się nauczyli szanować pracę i czyjąś własność.

mjr

2013-02-15, 10:36
FrasQs napisał/a:

I Bardzo dobrze zrobił,dziwicie sie? Gosciu ma prace,zarabia na utrzymanie,a tu jacyś ekolodzy rzucają mu sie przed auto bo pewnie jakieś rzadkie gatunki ślimaków żyją akurat tam,ekologom już sie poj***ło w głowach.


Taki ekolog też jest w pracy - jego organizacja dostaje kasę za kończenie takich protestów.

bien

2013-02-15, 10:38
FrasQs napisał/a:

I Bardzo dobrze zrobił,dziwicie sie? Gosciu ma prace,zarabia na utrzymanie,a tu jacyś ekolodzy rzucają mu sie przed auto bo pewnie jakieś rzadkie gatunki ślimaków żyją akurat tam,ekologom już sie poj***ło w głowach.





Ale mnie wkur*iają takie komentarze. Patrz troche szerzej czwłowieku. Zgadzam się, że Ci ludzie zarabiają tą robotą na życie. Zauważyłeś tu ważną rzecz, ale doj***łeś się nie do tych co trzeba. Ekolodzy owszem, ch*jowo, że przeszkadzają w pracy. Jednak jak zwykle jest tak, że na tych którzy płacą za te robote i wypieprzanie lasów w piźdźiec już nikt nie patrzy, a to im należy się wpie**al zarówno od robotników jak i ekologów. To mnie strasznie wku*wia, że zwykli ludzie napie**alają się jak zwerzęta przez to, że jakaś świnia w gariaku ma ochote postawić hotel, suermarket, czy ch*j wie jaką zbędną i niszczącą ekosystem maszynkę do pieniędzy. Eko świrem nie jestem, ale jak tak dalej pójdzie to nasze dzieci będą wperdalać betonowe ziemniaki.

Fifrucz

2013-02-15, 10:53
Powiem krótko, PIER*OLENI ZIELONI!!!

bTk^

2013-02-15, 10:55
Ludzie przecież ekolodzy za to dostają kasę, właśnie za takie durne akcje

Wilku220

2013-02-15, 11:38
pie**olicie k***a. Nie wiecie co tam było budowane, ale fakt ludzie tam pracują i mają prawo być wk***ieni. Duża część ekologów to tak naprawdę głupie p*zdy które nakręcane sa aferami, ale ch*j mnie strzela jak słysze ze kogoś wyzywacie od zielonych.
Nawet jeśli żyłby tam k***a jakiś zagrożony rodzaj ślimaka to trzeba się tym zająć. Nie mówię ze od razu napie**alać się z budowlańcami, ale jesli władze troche bardziej by się przejeły takimi rzeczami, to wszystkie taki sprawy wyglądały by inaczej. Kiedy wy sie k***a nauczycie ze nie byliśmy na tej j***nej planecie pierwsi. Ludzie wybili już znaczną większość fauny i flory i mają na to wyj***ne. Tyle sie k***a pie**oli o mniejszej emisji CO2, a na ch*j. Możemy tego gówna produkować 1% tego co teraz, a i tak ch*ja to da, bo wyj***liśmy w pień większość lasów i teraz nie mamy już jak się pozbywać CO2. Władza tyle pie**oli o ekologi, ale to są tylko bezskuteczne sposoby, które pochłaniają w ch*j hajsu, a tak naprawdę ch*ja dają. Wszystko celowo. A Wy tylko pie**olicie że "j***ni zieloni" Rak wpie**ala nas jednego po drugim, tak że już za parę lat nikt nie umrze ze "starości" tylko wszyscy będziemy padać na raka i to tylko przez wszystkie fabryki, zakłady i całe gówno które wpie**alamy i wdychamy. Chcecie nowych dróg i ładnych budynków ( i słusznie) ale już mało który z Was wie, ze w dużej części polskich miast macie rury kanalizacyjne z azbestu. I co też powiecie że lepiej to zostawić, bo koszty wymiany są duże i nas na to nie stać. Jak sie zaciśnie dupsko, to można i się rozwijać i dbać o przyrodę i o samych siebie, ale dla niektórych "nofoczesnych" ludzi to niezrozumiałe.
Zanim ktoś mnie pociśnie, niech mi odpowie, dlaczego możemy mieć czyste sumienie wypie**alając tony drzew pod nowe inwestycje.

deezajnerka

2013-02-15, 11:42
Drodzy użytkownicy sadistica. Chociaż zgadzam się z założeniem filmiku, ekofile/ekoświry z jakiś durnych organizacji są zmorą wszystkich, którzy TAK NAPRAWDĘ dbają o środowisko. Ekolog jest specjalistą od ochrony środowiska, a to z pewnością specjaliści nie są. Przywiązywanie się do drzew czy pchanie się pod buldożery ch*ja zmieni, tylko denerwuje obie strony.
Szkoda tylko, że wszyscy mi mówią - przez to, że studiuję ochronę środowiska - "a to pewno się do drzew będziesz przywiązywać i żaby z drogi zbierać, nie? hue hue hue, głupi ekolodzy" .

mateunio32

2013-02-15, 11:55
Już wiemy kto wystąpi na następnej gali KSW.
Rosyjscy robotnicy. :D

le...........ce

2013-02-15, 13:23
pacyfista napisał/a:

Tylko, że to chyba sami faceci :D


A ch*j ich tam wie :D
Wygląda jak baba i bije się jak baba :D Więc twierdzę, że to baba :amused:

dolarinho

2013-02-15, 14:34
Setki milionów złotych rocznie kosztują nas fanaberie ekologów... Skoro chcą tak dbać o jakieś stworzonka to niech robią na to zrzutki z własnej kieszeni.... W centrum zdrowia dziecka brak jest kasy na leczenie dzieci, a ostatnimi czasy nad drogami ekspresowymi ustawili przejścia dla nietoperzy, każde za bagatela 200 tysięcy złotych...