18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdechły kot BCM

neev • 2013-11-07, 19:12


Dziesięć lat temu odnalazłem taką aukcję na allegro.

Zrzut ekranu znalazłem jakiś czas temu na dysku. Jak znajdę filmik prezentujący możliwości kot, to wrzucę w komentarzach.

Given

2013-11-07, 23:50
Ktoś napisał że potrącił gołębia. Ktoś się może zaśmiać, ale te latające sk***ysyny są niczym murzyny - IQ = kamień polny. Często odlatują dopiero jak się jest kilka metrów od nich. Przez takiego sk***iela prawie zaliczyłem rów na motocyklu, gdy wj***łem się w takiego kaskiem :lol:

Kremil

2013-11-07, 23:57
ja to jestem ciekaw jak to taki kot smakuje, nie mowie o tym płaszczonym przez tiry i smażonym przez słońce przez 10 h w lato na asfalcie :d

pkh

2013-11-08, 00:05
A ja nie mogę skosztowac, bo mam uczulenie na koty - zarówno na futro jak i na białko. :/

606

2013-11-08, 00:10
No to już wiemy po co ta kobieta zamroziła 67 kotów.

Bardok

2013-11-08, 00:18
Nick kolesia który chce sprzedać zdechlaka to Yezoos (Jezus) pewnie nie potrafił go wskrzesić i się chce pozbyć dowodów.

RELAX

2013-11-08, 00:21
Perła odkopana. Za zdechlaka :piwo

JH...........DS

2013-11-08, 07:24
2004 rok, wtedy zdechłe koty lepiej stały na giełdzie, nie to co teraz

apanas

2013-11-08, 10:40
ellsworth napisał/a:

Spójrzcie na interfejs. Prosty i funkcjonalny. A dziś? Nawalą tych obrazków, banerów, skryptów tak że posrasz się nim znajdziesz to co trzeba. Co za absurd, zamiast robić strony coraz bardziej ergonomiczne mając bagaż doświadczeń tych wszystkich lat, to stają się one coraz gorsze. Nie tylko allegro, większość "starej gwardii" internetu jest dziś odpychająca w porównaniu do czasów niesłusznie minionych.



Ok, trochę się na tym znam - przyznaję że teraz część stron które mają doświadczenie robi błędy, że tworzy interfejs gorszy niż był, ale muszę przyznać że akurat Allegro zmieniło się w pewnych względach na lepsze (w pewnych względach). A interfejs jest nie taki gorszy, o ile nie lepszy niż poprzedni.

Popatrzmy na mobilnego facebooka i wszystkie programy od niego. To jest pomyłka jeżeli chodzi o wydajność ...

markross

2013-11-08, 12:57
@up, nowe allegro to mega gówno, spróbuj sobie przefiltrować przedmioty wg ceny, kodu pocztowego, stanu etc, klikasz i już ci się strona przeładowuje, menu zwija i po wpisaniu kodu nagle okazuje się że chciałeś kliknąc w stan "nowy" a tu trafiłeś w kategrię etc. Coś co zajmowało 15 sekund trwa 4x tyle, gratulacje zjeby.