18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbyt szybka ewakuacja z dupczenia ..

~McSadol • 2023-08-26, 20:47
mógł chwilę ochłonąć ... :-P


Geraldinio

2023-08-26, 20:51
hehe to Holandia albo Belgia, tam mają tak wąskie chodniki, że po pijaku trzeba uważać, jak się wychodzi z mieszkania.

ps
nie pytajcie skąd to wiem... xd

Siriuz

2023-08-26, 21:02
Jak lewacy zdobędą za dużo głosów w wyborach to wszędzie tak będziemy mieli, a nawet gorzej - w ogóle nie będzie chodników tylko same deptaki i strefy 30...

Geraldinio

2023-08-26, 21:10
Siriuz napisał/a:

Jak lewacy zdobędą za dużo głosów w wyborach to wszędzie tak będziemy mieli, a nawet gorzej - w ogóle nie będzie chodników tylko same deptaki i strefy 30...



tak tak, i nie zapomnij, że zmienisz orientację na homo, bo jak się z takim lewakiem oficjalnie przywitasz, to się zarazisz :D

marcino_zly

2023-08-26, 21:15
Jeszcze tam w tym chodniku na środku latarnię powinni postawić.
Mógł się nie odwracać hahahah

Kriski

2023-08-26, 21:19
Geraldinio napisał/a:

hehe to Holandia albo Belgia, tam mają tak wąskie chodniki, że po pijaku trzeba uważać, jak się wychodzi z mieszkania.
ps
nie pytajcie skąd to wiem... xd



Tyle że oba przejeżdżające auta są na Angielskich blachach tył żółty przód biały.

Geraldinio

2023-08-26, 21:23
Kriski napisał/a:

Tyle że oba przejeżdżające auta są na Angielskich blachach tył żółty przód biały.



Faktycznie, nie zwróciłem uwagi, że jechał lewą stroną, czyli jednak GB

Bart47

2023-08-26, 21:26
Kamera zainstalowana jakby specjalnie na takie okazje

Zulu-Gula

2023-08-26, 21:26
Siriuz napisał/a:

Jak lewacy zdobędą za dużo głosów w wyborach to wszędzie tak będziemy mieli, a nawet gorzej - w ogóle nie będzie chodników tylko same deptaki i strefy 30...


A ja myślałem, że to dzięki takim jak ty, cofamy się do średniowiecza, a wtedy nie było chodników i wszyscy wylewali pomyje i ekskrementy przechodniom na łeb przez okno.

Kriski

2023-08-26, 21:30
Geraldinio napisał/a:

Faktycznie, nie zwróciłem uwagi, że jechał lewą stroną, czyli jednak GB



Może być Irlandia, Szkocja, Falklandy

luxpiotr

2023-08-26, 21:49
Jak żyję, nie widziałem jeszcze domu, z którego wychodzi się od razu na ulicę. Co za pojeb to projektował? :ciasteczkowy2:

donkapusta

2023-08-26, 21:55
k***a mogli jeszcze ulicę wybudować przez kuchnię. pomiędzy lodówką a stołem.

Zulu-Gula

2023-08-26, 22:07
luxpiotr napisał/a:

Jak żyję, nie widziałem jeszcze domu, z którego wychodzi się od razu na ulicę.


Co ja Ci poradzę, że wychodzisz z domu prosto w pole. ;-)

Suczka_Stefana

2023-08-26, 22:45
luxpiotr napisał/a:

Jak żyję, nie widziałem jeszcze domu, z którego wychodzi się od razu na ulicę. Co za pojeb to projektował?


U mnie na osiedlu jest taki dom, do którego są na dodatek trzy schodki ulokowane... na chodniku. I to takie, że żeby je wózkiem ominąć to trzeba na ulicę z dzieckiem zjechać. Sądzę, że właściciele regularnie znajdują koło swoich drzwi jakieś zęby.

Siriuz

2023-08-27, 03:14
Geraldinio napisał/a:

tak tak, i nie zapomnij, że zmienisz orientację na homo, bo jak się z takim lewakiem oficjalnie przywitasz, to się zarazisz



Od razu widać, że nie mieszkasz w żadnym większym mieście rządzonym przez lewactwo