18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbyt szybka ewakuacja z dupczenia ..

~McSadol • 2023-08-26, 20:47
mógł chwilę ochłonąć ... :-P


takamahi

2023-08-27, 04:31
luxpiotr napisał/a:

Jak żyję, nie widziałem jeszcze domu, z którego wychodzi się od razu na ulicę. Co za pojeb to projektował?



Zapewne taki który żył w czasach kiedy samochodów jeszcze nie było na świecie, a powozami wozili się ludzie bogaci którzy mieszkali w zupełnie innej okolicy.

Siriuz napisał/a:

Od razu widać, że nie mieszkasz w żadnym większym mieście rządzonym przez lewactwo



ty i twoje poglądy powinny mieszkać na księżycu.

Zulu-Gula

2023-08-27, 05:02
Siriuz napisał/a:

Od razu widać, że nie mieszkasz w żadnym większym mieście rządzonym przez lewactwo



takamahi napisał/a:

ty i twoje poglądy powinny mieszkać na księżycu.



Jeszcze by brakowało dziczy podlaskiej na Księżycu,
chociaż z drugiej strony, to ich szefostwo zaj***ło Księżyc.
Jest o tym film pt. : "O dwóch takich, co ukradli księżyc". ;-)

Geraldinio

2023-08-27, 05:42
Siriuz napisał/a:

Od razu widać, że nie mieszkasz w żadnym większym mieście rządzonym przez lewactwo



Mieszkam w kraju rządzonym dawniej przez lewactwo, i jako osoba o libertariańsko - centro - prawicowych poglądach, z łezką w oku wspominam te liberalne działania Kołodki, trzymanie w ryzach deficytu, rozsądne decyzje RPP, kulturę polityków gdy mieli honor za byle pierdołę podać się do dymisji. Tęsknię również za czasami, gdy największym problemem w kraju był naj***ny prezydent w Charkowie.
Niech sobie k***a będzie naj***ny codziennie, ale nie łamie się prawa, konstytucji, kosztem setek miliardów i wstydu na arenie międzynarodowej.

Zulu-Gula

2023-08-27, 08:06
@Geraldinio, mnie kiedyś śmieszyły Polskie Kroniki Filmowe z czasów głębokiego PRL-u,
teraz już mnie nie śmieszą, bo obecny poziom pie**olnięcia przebija wszystko.

niemamskarpet.

2023-08-27, 09:43
wydaje mi się, że mając drzwi wejściowe prosto na ulice to takie przypadki już tam nikogo nie dziwią :D tylko znajomych z czasem może braknąc :D

luxpiotr napisał/a:

Jak żyję, nie widziałem jeszcze domu, z którego wychodzi się od razu na ulicę. Co za pojeb to projektował?



to buja jeszcze widziałeś najwidoczniej........ to jest dosyć standardowa sytuacja np. w Walii czy Szkocji, to są domy z czasów gdzie nie było jeszcze aut lub były ale bardzo powolne i rzadkością na wyspach .....

Siriuz

2023-08-27, 11:23
Geraldinio napisał/a:

Mieszkam w kraju rządzonym dawniej przez lewactwo, i jako osoba o libertariańsko - centro - prawicowych poglądach, z łezką w oku wspominam te liberalne działania Kołodki, trzymanie w ryzach deficytu, rozsądne decyzje RPP, kulturę polityków gdy mieli honor za byle pierdołę podać się do dymisji. Tęsknię również za czasami, gdy największym problemem w kraju był naj***ny prezydent w Charkowie.
Niech sobie k***a będzie naj***ny codziennie, ale nie łamie się prawa, konstytucji, kosztem setek miliardów i wstydu na arenie międzynarodowej.



pie**olisz farmazony propagandowe albo głupiś. POPiS to kretyni, ale z ich dwojga to platformersy w myśl ekonomi Keynesa uważają, że trzeba zadłużać państwo i znowu świetnie to widać we wszystkich miastach gdzie rządzi lewactwo. To oni krytykowali rząd za opieszałość w walce z pandemią, czyli gdyby oni rządzili mielibyśmy jeszcze wyższą inflację. A te setki milionów "na arenie międzynarodowej" dzbanie, to zasługa samego lewactwa, które skarży i donosi nasz własny kraj do UE!....

takamahi napisał/a:

Zapewne taki który żył w czasach kiedy samochodów jeszcze nie było na świecie, a powozami wozili się ludzie bogaci którzy mieszkali w zupełnie innej okolicy.



Aha, i Warszawa pewnie też, żę kretyn POTrzaskany musi zwężać ulice, zamykać je i tworzyć deptaki.

Zulu-Gula

2023-08-27, 11:33
Siriuz napisał/a:

kretyn POTrzaskany


Dzięki chłopie, że się przedstawiłeś,
Ile ci płacą za robienie za PiSuar na Sadisticu?

metyoo

2023-08-27, 12:49
takamahi napisał/a:


ty i twoje poglądy powinny mieszkać na księżycu.



wiesz jak jest z takimi cepami? im głośniej beczą o lewactwie tym więcej poj***nych akcji odstawiają! patrz nasi i węgierscy konserwatywni politycy na pedalskich orgiach , czy nieskalani z ordo iuris :D
także zostaw mu więcej przestrzeni do szczekania, bo biedak najwyraźniej sobie ze swoimi fetyszami nie radzi :D

LubiewDupkę

2023-08-27, 18:31
Siriuz napisał/a:

Od razu widać, że nie mieszkasz w żadnym większym mieście rządzonym przez lewactwo



ja w takim mieszkam stawiają kible za 500k :D

Siriuz

2023-09-01, 21:38
Zulu-Gula napisał/a:

Dzięki chłopie, że się przedstawiłeś,
Ile ci płacą za robienie za PiSuar na Sadisticu?



Nie wiem, a płacą? Gdzie mam się zgłosić?