18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie nastolatka

Qunda • 2015-08-03, 13:13
I znowu nie udolna akcja policji.

Nagrywane pałą policyjną. hd 65mb, nie obsłuży sadolowy player.

Jendor

2015-08-03, 22:05
Mnie wk***ia jedno jak koles taki sie stawia to niech mu wpie**ola podczas zatrzymania a nir na komisariacie go skatuja bo nikt nie widzi a potem komendant ch*j niedomyty swieci oczami ze monitoring sie zepsuł no k***a .... Rasyja sie tu robi ...

tranzystor

2015-08-03, 22:17
Nagonka na Policję paraliżuje jej działanie, bo jakby takie interwencje miały być przeprowadzane jak w cywilizowanych krajach, to całość trwałaby góra 10 sekund, od pierwszego pie**olnięcia kozaczącego leszcza, to wubuchu jego płaczu i wołania mamy.

Dexterous

2015-08-03, 22:27
Piwko dla funkcjonariuszy za spokój i opanowanie przy pacyfikacji szczyla :D Nie wiem gdzie tu niby ta nieudolność ;) Co, mieli go zastrzelić, kiedy się rzucał jak poj***ny?

BlckSn

2015-08-03, 22:31
Jendor napisał/a:

Mnie wk***ia jedno jak koles taki sie stawia to niech mu wpie**ola podczas zatrzymania a nir na komisariacie go skatuja bo nikt nie widzi a potem komendant ch*j niedomyty swieci oczami ze monitoring sie zepsuł no k***a .... Rasyja sie tu robi ...



Po co bić przy świadkach? Niech mu wpie**olą solidnie tak żeby nie było widać, a żeby długo czuł, że dostał wpie**ol.

HiSpect

2015-08-03, 22:33
Nieudolne są próby okiełznania kopyt tego osobnika przez policjantkę. Używa masy ciała i siły rąk i nie jest w stanie utrzymać nogi jakiegoś 40-kilowego fajfusa.

tranzystor

2015-08-03, 23:41
HiSpect napisał/a:

Nieudolne są próby okiełznania kopyt tego osobnika przez policjantkę. Używa masy ciała i siły rąk i nie jest w stanie utrzymać nogi jakiegoś 40-kilowego fajfusa.



Jak on jest naćpany czegoś, to trudno jest nad nim zapanować. Tylko wpie**ol by go uspokoił.

Apollon

2015-08-04, 00:00
Ale bedzie wpie**ol na komisariacie :lol:

Zefir282828

2015-08-04, 00:49
Żadna nieudolna, miło się oglądało jak gówno do gleby przyciskali :D

ja88

2015-08-04, 09:42
Nie chcieli dzieciaka bić i od razu nieudolni...
Poprawnie obezwładnili i jednocześnie nie zrobili krzywdy.

dawide

2015-08-04, 15:23
jak czytam wasze pie**olenie to aż się srać zachciewa.
Paralizator,pała i ch*j wie co jeszcze co wy k***a przy tatusiu ubeku sie wychowaliście ?
Jaka była przyczyna zatrzymania może od tego zacznijmy.
Zanim kogoś ocenisz spójrz na swój pryszczaty ryj i zastanów się czy tez nigdy nie miałeś sobie nic do zarzucenia

BlckSn

2015-08-04, 15:36
dawide napisał/a:

jak czytam wasze pie**olenie to aż się srać zachciewa.
Paralizator,pała i ch*j wie co jeszcze co wy k***a przy tatusiu ubeku sie wychowaliście ?
Jaka była przyczyna zatrzymania może od tego zacznijmy.
Zanim kogoś ocenisz spójrz na swój pryszczaty ryj i zastanów się czy tez nigdy nie miałeś sobie nic do zarzucenia



Oho, rycerz ortalionu herbu JP przemówił.

Kamilarz

2015-08-05, 12:17
Ciekawe, dlaczego z mafią sobie poradzić nie mogą...

tranzystor

2015-08-05, 19:34
Kamilarz napisał/a:

Ciekawe, dlaczego z mafią sobie poradzić nie mogą...



Dlatego, że zatrzymują przestępców, a skorumpowani prawnicy, sędziowie, prokuratorzy i lekarze orzecznicy sprawiają, że przestępcy nie trafiają tam gdzie ich miejsce, czyli do pierdla albo na cmentarz.