18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie nastolatka

Qunda • 2015-08-03, 13:13
I znowu nie udolna akcja policji.

Nagrywane pałą policyjną. hd 65mb, nie obsłuży sadolowy player.

ImBYKU

2015-08-03, 20:24
gdzie tu nieudolnosc ?
prawidlowe zachowanie policji , wrecz az za nad to ksiazkowe,
młodzi policjanci wiec bez doswiadczenia , bo gdy zakuty lezy i dalej sie szarpie , wystarczy podciagnac za kajdanki do gory, wtedy wykrecaja sie stawy barkowe , bol jest straszy i nawet nacpany delikwent przestaje sie szamotac ... tylko to wycie z bolu moze draznic .. ale nawet gdy sie zwichnie takiemu tumanowi stawy barkowe nie ma klopotow z wytlumaczeniem sie... nikt nie bedzie pytal : "a za co go palowaliscie? "

bluzuk

2015-08-03, 20:30
Ty jesteś "nie udolny".

Plecionkarz

2015-08-03, 20:34
a na ławie oskarżonych będzie płakał jak 6 latek z miną typu: mamo zabierz mnie stąd.

MIhau_

2015-08-03, 20:35
Prawie podręcznikowo wykonana akcja. Mogliby podczas służby przygotowawczej puszczać na zajęciach.

józekdeluxe

2015-08-03, 20:46
Wszystko przebiegło zgodnie z planem i prawem. Przyjechał większy gównowóz i gówno trafiło tam gdzie jego miejsce.

Boss-man

2015-08-03, 20:50
PhantomMask napisał/a:

kto policzy piksele :roll:



Ja, dwa, tada...

HuQBoss

2015-08-03, 20:55
wpie**olić mu na miejscu a potem jeszcze poprawić na komendzie

Namex

2015-08-03, 20:57
"Jeśli nabroiłeś, to bądź grzeczny" Bo biedni policjanci we 2 nie mogą sobie z tobą rady dać. Powinni im jakieś ćwiczenia sprawnościowe robić w tej policji.

CichaWoda

2015-08-03, 21:01
Tezer użyć i po kłopocie

ViruSex

2015-08-03, 21:03
@up Namex.

Nie rozumiesz, tumanie, że policja w tym wypadku zachowała się najlepiej, jak mogła? Byli nagrywani, a jak to niestety jest w naszym kraju, gdyby zaczęli go pałować, mieliby problemy. A tak to odczekali chwile, zapakowali gówniarza do większego auta i po problemie.

Voleyko

2015-08-03, 21:17
Sam jesteś "NIE UDOLNY" i wróć do podstawówki nauczyć się prostej reguły: "nie" z przymiotnikami piszemy łącznie debilu

pve11

2015-08-03, 21:21
Ta babka taki typowy komentator, rzuca przypadkowymi słowami, żeby tylko cicho nie być. :D

Namex

2015-08-03, 21:33
@ViruSex
Nie ma to jak nazwać kogoś tumanem, mając taki nick.
I nigdzie nie pisałem, że mieli go spałować. Sam fakt, że było ich 3, a on jeden i nie dali rady go wpakować do radiowozu, jest naprawdę żałosny.

A że jesteśmy na sadolu, to pokaż cycki. Albo wypad do kuchni.

Loaloa

2015-08-03, 21:57
Jedyne, co mogę zarzucić tym policjantom, to to, że tak się z typem cackają. ale wiadomo - ktoś kręci akcję, lepiej uważać. Poza tym interwencja jak najbardziej prawidłowa.

Tak jeszcze 30 lat temu, to przecietny zomowiec sam ogarniał kilku (a nawet kilkunastu) o wiele wiekszych chojraków. Ja wiem, że policja swoje grzeszki ma, ale ten powszechny hejt spod znaku JP na 100% dla każdego porządnego obywatela jest zwyczajnie żałosny. Jesli takiego gnojka nie potrafili wychować jego rodzice, to niech chociaż dostanie małą lekcję dobrych manier na komisariacie. Nie wiem co typ narozrabiał, ale za rzucenie papierka na chodnik nie skuwają cię kajdankami i nie pakują do suki.